Eto’o po “zidansko” z glavo porušil našega reprezentanta Boštjana Cesarja (video)

3

Nešportni dogodek se je zgodil na minuli tekmi v Veroni v 38. minuti, ko sta igrali moštvi Chieva in Interja. Domači so na tekmi sicer zmagali z 2:1. Kamerunec Samuel Eto’o je namreč z glavo v prsi udaril našega nogometnega reprezentanta Boštjana Cesarja, ki je po udarcu padel kot pokošen po tleh (Cesar je pred tem rahlo z roko udaril Eto’ja po rami). Eto’jev “gipsar” je bil na moč podoben razvpitemu udarcu Zinedina Zidana na finalni tekmi svetovnega prvenstva v Nemčiji leta 2006, ko je ta z glavo udaril italijanskega branilca Marca Materazzija.

http://www.youtube.com/watch?v=SPRcrBC-OJI

Disciplinska komisija italijanske nogometne lige je zato danes naložila Eto’ju kazen za to nešportno potezo – napadalec Interja ima zato prepoved igranja treh tekem, ob tem pa bo moral plačati še kazen v višini 30.000 evrov. Eto’o tako v letu 2010 v serie A ne bo več igral. Inter je sicer že napovedal pritožbo na odločitev komisije. Eto’o je z 18 goli še vedno najboljši strelec kluba v tej sezoni.

Bikovski nalet Eto’ja ala Zinedin Zidan. Žrtev: slovenski reprezentant Boštjan Cesar.

Foto in video: YouTube

Št. komentarjev: 3
  1. mudo moreno pravi

    I.Q. 70 je povprečje za podsaharsko Afriko.In približno za eno petino več testosterona,ki je vzrok agresivnega obnašanja.

  2. Rexmundi pravi

    Potem takem je Tomaž Hebar podsaharski Afrikanar.

  3. mudo moreno pravi

    ? pa je ta Hebar?

Napišite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen