Piše: Seka Andral
Urednik si je zaželel seksa, ne dobesedno, pač pa v rubriki Odnosi – zdravje – seks. Saj veste, seks je denar, seks se prodaja.
Glede na to, da je Kamasutra že dobro predelana in da je postala stalna spolna praksa v slovenskih domovih, pri tem res težko odkrijem toplo vodo. Vseeno, pred nami je poletje, čas dopustov, ko si lahko malo oddahnemo od vsakdanjega delovnega ritma in se prepustimo uživanju – tudi v dvoje. Pa naredimo en »šnell kurs« skozi Kamasutro, Seks za telebane in kar je še teh spolnih priročnikov.
Vse naj bi se začelo s predigro. No, za »aperitiv« si bomo postregli z oralnim seksom. Ne, ne, tokrat to ne bo 69-ica, čeprav verjamem, da vam je to eden izmed najljubših položajev za oralni seks, istočasno dajanje – prejemanje, saj vem, …ampak ne! Fantje naj vam prišepnem: položaj 68! Verjemite, vaši dragi se bodo zašibila kolena, po tej »premieri« bo zahtevala »reprizo«.
Položaj 68 je narejen za neskončni ženski užitek, narejen je, da bi ženske v popolnosti uživale v kunilingus-u. Položaj je enak kot v klasični pozi 69 (ženska zgoraj, moški spodaj), s tem da ženska leži s hrbtom na moškem in ta jo oralno zadovoljuje, lahko pa si pomaga tudi s prsti in na ta način povečuje njen užitek, ki bo prav gotovo privedel do velikega “Ooooooooooo” in “Ahhhhhhhhhhhh”. Nič težkega.
Glede na poznavanje moškega razmišljanja, bo sedaj zagotovo sledilo vprašanje: »Kaj pa jaz?« Ok, še nekaj za vas. Drage moje dame, tu ni kaj razmišljati: globoko grlo! Za tiste, ki ne veste kaj to je; »globoko grlo« je tehnika, pri kateri se nabrekli penis v celoti zarine globoko v usta ženske ali moškega, in sicer tako, da doseže partnerjevo grlo. Verjamem, da vas je strah zadušitve oziroma da boste izbruhale vse kar ste zaužile, ampak z malo vaje boste osvojile tehniko in pri tem celo uživale. Pa gremo: uležite se na hrbet, in sicer tako, da bo vaša glava prosto visela čez rob postelje. S tem boste sprostili dihalne poti in poskrbeli, da bo penis lažje zdrsel v vaše grlo, nato si porinite penis do točke, ko se sproži vaš bljuvalni refleks. Z vajo boste povečevale vzdržljivost, hkrati pa omilile strah pred bruhanjem. Ker se ta tehnika ne osvoji samo »čez eno noč«, lahko, dokler ne postanete druga Linda Lovelace, izvlečete penis iz ust, se nadihate in se s svežim zrakom v pljučih ponovno spravite nad njegovega korenjaka.
Zdaj pa »akcija«! Za »glavno jed« bomo postregli s klasičnim misijonarskim položajem. Ženska se uleže na hrbet. Moški se nagne nadnjo, se opre na dlani in prodre vanjo. Prodiranje je v tem položaju tako globoko, da oba partnerja močno draži. Lahko pa zamenjata položaje »ona zgoraj, on spodaj« in uživata v jezdenju. Misijonarski položaj je univerzalen, vzbuja ugodje, ponuja popoln stik teles in omogoča, da se partnerja med ljubljenjem poljubljata in si gledata v oči.
Morda boste rekli »brezveze«. Pa malo začinimo zadevo! Ko boste v misijonarskem položaju, naj se moški, ne da bi izvlekel penis, zavrti v levo ali desno tako, da je položaj njegovega telesa pravokoten glede na vašega. V tem položaju se bo povečala stimulacija klitorisa, moškega pa bo pogled na vaše telo iz druge perspektive še dodatno vzburil. »Voila« in smo obdelali že drugi spolni položaj Kamasutre, »Križ naslade«. Vam še ni dovolj? Če premorete gibčnost gimnastičarjev, se lotite »Sedmega položaja«. Pri tem položaju ženska leži na boku, moški sedi na petah, eno partneričino nogo si položi na ramena, drugo pa med stegna. Takšno ljubljenje omogoča globljo penetracijo in stalno vzburjenost.
Vam nič od tega ne ugaja? Na žalost ni pravila glede najprimernejšega seks položaja, izberite pač tistega, ki vam prinaša največje užitke.
Na koncu pa seveda ne pozabite na »desert«, božanje in muckanje je za ženske prav tako pomembno kot »glavna jed«, zato ga nikakor ne izpustite, pa čeprav ste že siti in ne morete niti zalogaja več.
Bon appetit in lep dopust!

Super napisano. Zabavno in lucidno. Seksajmo pa bo v življenju vse lepše 🙂
Jaz hočem spredi, zadi, ob strani, gori, doli, vedno in povsod, ter takoj in zdaj. Bi še nekaj napisal, pa ga mam že vu…
Kaj če bi začel porivat v mestenm avtobusu.
Všečno branje… 😉 Lahko pričakujemo še kakšen tekst ga. Andralove?