Starši “pozabili” dva otroka v vozilu, to nenadzorovano zapeljalo v strugo Dravinje

1

Včeraj zvečer je v Zrečah vozilo, v katerem sta bila dva otroka, iz parkirišča pred stanovanjsko hišo nenadzorovano zapeljalo v strugo Dravinje. Gasilci Prostovoljnega gasilskega društva Zreče so s tehničnim posegom rešili otroka in izvlekli vozilo, reševalci pa so otroka oskrbeli in prepeljali v celjsko bolnišnico.

Gasilci so tudi zavarovali kraj nesreče in izklopili akumulator. Do izteka nevarnih tekočin ni prišlo, so navedli na Upravi RS za zaščito in reševanje. (sta)

avto reka2(fotografija je simbolična)

Število komentarjev: 1
  1. re gornjemu pravi

    Potem pa, krivi vsi drugi, samo ne neodgovorni starši.

Napišite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen