Krizna piarovka Pondelkova: “Čufer se igra s srečo.” Ob tem minister še laže in zabavlja nad socialno ogroženimi!?

78

Verjetno v tem trenutku najbolj znana krizna piarovka v državi Damjana Pondelek je ministra za finance Uroša Čuferja malo (a povsem pravilno) okrcala, ko je na svojem FB profilu zapisala: Minister se igra s srečo….(vsak dan bolj).”

Povod za njeno kritiko je bila seveda še ena v nizu Čuferjevih neprimernih izjav. Minister za finance Uroš Čufer je namreč na torkovi seji Državnega sveta izustil, “da prihodki od iger na srečo rastejo, saj si v krizi ljudje na tak način želijo kupiti srečo.”

Ne samo, da je takšna izjava na moč cinična, češ, igrajte loto, pa boste vsaj srečni, če že ne boste povsem siti, ampak se je ob tem Čufer celo zlagal. Žurnal24 je namreč poročal, da Loteriji Slovenije, Športni loteriji in tudi največji igralnici Hitu, prihodki padajo in ne rastejo! Več o tem si preberite tukaj.

Čuferjeva zadnja izjava se lahko po nemarnem odnosu do funkcije finančnega ministra mirne volje kosa s tisto, ko je v Odmevih izjavil, da pojma nima, kaj je to ‘previdnostno posojilo’

pondelek cufer

 

 

Št. komentarjev: 78
  1. mali pravi

    ZAVAROVALNI NAČRT – NOV PROGRAM ZA UPOKOJENCE

    Ste starejši občan in vlada pravi, da za vas nažalost ni na voljo prostega mesta v domu za upokojence.

    Kaj naredite?

    Naš načrt je, da vsakemu, ki je star 65 let ali več, damo pištolo in 4 naboje. Dovoljeno vam je ustreliti 4 politike!

    Seveda to pomeni, da vas bodo poslali v zapor, kjer boste dobili, 3 tople obroke na dan, streho nad glavo, kabelsko televizijo, centralno ogrevanje, klimatsko napravo in zdravstveno oskrbo, ki jo potrebujete.

    Rabite nove zobe? Ni problema! Rabite nova očala? Ni problema! Rabite nov kolk, koleno, ledvico, pljuča ali srce? Za vse je poskrbljeno. In kot dodaten bonus vas vaši otroci lahko pridejo obiskat kolikokrat želijo tako kot zdaj.

    In kdo bo plačal za vse to? Plačala bo ista vlada, ki vam je pravkar rekla, da za vas ni prostora v domu za upokojence.

    Istočasno pa smo se še znebili 4-ih nesposobnih politikov.

    In še najboljša stran tega programa…zdaj ko ste zapornik, vam več ni potrebno plačevati davka.

  2. Piki pravi

    Kaj takega lahko izjavi samo levičar. Če bo naprej še takšne kvasil, ga več ne bo moglo rešiti niti 100 kriznih piarovcev, niti ne njegove šefice Bratuškove. Prepotentne izjave so vedno bile znak tistih, ki so izgubili stik z realnostjo.

  3. karin pravi

    Sram naj ga bo čefurja! Nič ne ve, zeza se nad ubogimi ljudmi in se spakuje. Sramota kakšni nam vodijo državo!!!!!

  4. MEFISTO pravi

    Komunizem propade tudi zato, ker tam vladajo bedaki, ki ne premorejo dveh možganskih celic skupaj.

  5. PlavaGarda pravi

    Čefur je ponovno zamudil enkratno in neponovljivo priložnost, da bi izpadel pametno že če bi molčal.

  6. ĐŠtabna Kobila pravi

    Vsak dan nov davek za ovce v ljubljanskem pašaluku 😛

  7. SupeerTonin pravi

    Bravo čufar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    To jim delaj!!!

  8. komsomolski pravi

    Kmalu bo hefe Čufer obdavčil še vse desnuharje,ker tudi na neumnost je treba plačat davek.

  9. 3X pravi

    @komsomolski

    C E P E C !

  10. VSI STRPNI pravi

    rdečuhi na oblsati, kot vedno znanjo le seči v žepe …zares nič novega…hahahahhahahahahahhaa

  11. JOJ pravi

    Predlagam Čuferju, da ustanovi odbor za podeljevanje sreče; morda bi za začetek ukinili prepoved na gojenje indijske konoplje. Glede na to, da je kar precej zemlje še neobdelane, bi lahko delili v brezplačen najem parcelice za vzgojo te rastlinice upokojencem, katerim bi potem lahko vzeli nekaj pokojnine. Lahko pa bi kar ob zmanjšani pokojnini za nadomestilo delili paketke mariuhuane. Če upokojenci ob tem ne bi bili ravno srečni, bi bili pa vsaj toliko omamljeni, da ne bi šli na cesto protestirat. Morda bi tak način podeljevanja sreče uporabili tudi ob povišanih davkih itd. Raja bo mirna, vlada bo brez oviranja obdavčila še dihanje.

  12. Jeshr pravi

    Minister za finance Uroš Čufer je namreč na torkovi seji Državnega sveta izustil, “da prihodki od iger na srečo rastejo, saj si v krizi ljudje na tak način želijo kupiti srečo.”
    Kira mona 🙁

  13. gdč.Ponedeljjkova pravi

    Reveži igrajte na srečo. Osrečilo boste ministra čefurja 😛

  14. MEFISTO pravi

    Gornjega komentarja ni napisal modri Mefisto, se pa z njim v celoti strinja.

  15. tone pravi

    Čufer je samo kanon futer od zokija in murgelčana. Ko bo prišla trojka, bo on vse kriv, kamarila pa se bo iz murgelskega štaba samo hinavsko smejala in čakala na novo priložnost za novi zajeb Slovenije.

  16. MEFISTO pravi

    Me ne preseneča.

    Skupaj s premierko so navlečeni kot bi jih prinesla povodenj in tudi vsi skupaj ne premorejo 100 točk.

    Cilj bodo dosegli.

    Ljudem bodo priskutili rdečo zvezdo.

  17. MinistrČeFFur pravi

    Vi sploh ne veste kao teško delo mam jaz. Vsakih pet minut se moram izmislit nov davek.

  18. Miran pravi

    Frančki domobrančki !

    Domovina je na preiskušnji, a boste kej naredili, da ne bomo čist ausglajsali ?

    Iz arzenala ukrepov lahko vzamete kolaboracijo ali vsaj kolapsiranje.

    Lepo vas pozdravlja vaš nemi občudevalec.

  19. enetoi pravi

    Kdo mi bo razložil, zakaj????

    …v Reporterju berem…. Igor Bavčar se je še v rdečem političnem sistemu kalil kot miličnik, vendar je kmalu spoznal, da to ni zanj….

  20. opazovalec pravi

    Se kar strinjam, da bo jeseni, ko bo Evropa imela zadosti šiviljinega sprenevedanja, Čefur kriv za vso sranje, murgeljska komunajzarska sodrga se mu bo pa režala, in čakala kdaj se bo ponovno pokazala priložnost za nadaljno krajo.

  21. MEFISTO pravi

    @Miran
    Domovina je na preiskušnji zato ker ste jo vi levi fašisti vso pokradl!

  22. Miran pravi

    @Mefi

    Kje pa imam vse nakradeno?

    Vsak dan sem večji revež, desnuhi se pa redijo in floskule spuščajo kot prdonja golobčke.

  23. MEFISTO pravi

    @Miran
    Vsak dan si večji revež zaradi tvoje PM kobile-cande in njene velikosrbske lopovske tolpe.

  24. Pepi pravi

    Čefur naj se loti posla, ki ga res obvlada, to je tek. Morda uide metku…

  25. mudo moreno pravi

    Čeprav me lomastenje Komunjatovškove kobile in njene ekipe pošteno tepe po denarnici, sem v bistvu zadovoljen in skoraj navdušen.
    Alenčica bo razgradila socialno državo, kar je edino logično. Hvala bogu, da tega ni potrebno narediti Janši. To je naloga za prave komunjare, kar Alenka in ekipa gotovo so. Komunjare so vedno obljubljale nebesa na zemlji, prinesle pa univerzalno revščino, razpadajočo infrastrukturo, represijo in pranje možganov, občasno lakoto in masovne poboje.
    Socialna država je možna le, če država proizvaja nekaj, kar se da dobro prodati v tujino. Tega pa Slovenija nima. Nima niti nafte ali drugih surovin, ki se jih da prodati po zasoljeni ceni. Torej, ni denarja , ni sociale.
    Sociala in kultura je le bleščeča sluz, ki plava na površju globoke reke produkcije.

  26. MEFISTO pravi

    Gornjih komentarjev ni napisal modri Mefisto, se pa z njimi v celoti strinja.
    Veliki, modri, blagi bog MEFISTO, je hospitiliziran v zaprti oddelek psihiatrije in ima tako srajčko z dolgimi rokavi in kjer se roke zavežejo na hrbtu.
    V sobi je skupaj z pacientom Srečkom, ki trdi, da je Lenin, polbog.
    Dobro se razumeva, čeprav je Srečko komunist.

  27. Petrovisto pravi

    Prjatli razumni, morali boste razumeti, da se sedaj odpravljam na zaslužen počitek, kajti v Almatyju je že dolgo noč.
    Jutri pa bo nov dan in mnogo priložnosti, da pomagam mojemu šefu Janezu uresničiti sanje.

  28. MEFISTO pravi

    Za lahko noč lahko nepravega Mefista sladostrastno kušneš na rit.

  29. Marijo pravi

    ČUFER JE 100% ČEFUR IN IMA VELIKO MASLA NA GLAVI, KER JE DELAL V NLB POGODBE POD MIZO IN Z TEM JE KASIRAL SAM MILIJONČKE, KJE KPK OZ. KORUPCIJSKA PARTIJSKA KUGA??????

    ZAKAJ TA FRANKENŠTEIN IN GADAFIJEV PRAPROTNIK NE DELATA POŠTENO, DOKLER BOSTA TA DVA UDBO-MAFIJCA NA TEM POLOŽAJU NIMA SLOVENIJA ŠANSE, DA SE OBELODANI VES LEVI-RDEČI KRIMINAL, KER STA SAMA MED NJIMI.

  30. nikita pravi

    V Čuferjevi izjavi ni niti sledu cinizma niti sledu napeljevanja k igranju lota.
    No sicer pa smo takega in podobnega spreobračanja vsebin na tem portalu že vajeni. Nesramno in sprevrženo.
    Lep pozdrav.

  31. MEFISTO pravi

    @nikita
    Spel se možu mav polikat in pošivat, da ne bo jutr pršu na šiht tak kot , da bi ga psi poglodal in poscal 😛

  32. VSI STRPNI pravi

    ta rdeči čefur ne bi bil tam kjer je, če ne bi bil totalno zvest kučanovemu mafijskemu klanu….in konec debate, vse ostalo je sprenevedanje.

  33. VSI STRPNI pravi

    prav tako kot pooblašenka, klemenčič, fišer, masleša, praprotnik, ribičič, kardeljev vnuk in kučanov zet, itd. itd. itd, itd……ampak saj veste, v rajhu balkanskih rdečih svinj se o legaliziraniu mafiji ne sme pisati………..hahahahahHAAHAHHAHAHAHAHAHhahahhaahah

  34. RatMan pravi

    Kakšen sprevržen psihopat je ta minister Čefur. Groza 🙁

  35. MEFISTO pravi

    Zej sem na zaprtem oddelku. Šele zjutraj mio bodo rokave srajčke, zavezane zadaj, odvezali. To pa za to, pravijo, ker sem medicinske brate šlatal za rit in sladostrastno cmokal in se slinil.

  36. Mehisto pravi

    Jaz, Mehisto in moj peškir-prjatu Petrovisto želiva Mefistu mnogo sreče, zdravja in čimprejšnje ozdravljenje.

  37. tone pravi

    @nikita: ti kar brani svoje čefurje, a ostalo ti je malo časa. Trojka bo to svojat nedelovno in voluharsko kmalu postavila pred izvršno dejstvo.

  38. mudo moreno pravi

    Tako je, Tone.
    Nikita in z njim vred vsi disfunkcionalni paraziti štejejo svoje poslednje dni.
    Trojka za njih bo kataklizmična katastrofa, ki jih bo prisilila, da bodo končno lahko uporabili svoje roke in si v potu obraza služili za vsakdanje preživetje.
    Od gobcanja in zajedalstva se ne bo dalo več dobro živeti in skrajni čas je, da pridejo na trg delovne sile tudi roke teh levih-fašistov.
    Saj to so pari rok, ukradenih kmetijstvu in treba jih je izkoristiti.

  39. nikita pravi

    @tone,

    izraza, ki naj bi, predvidevam, pomenil g. Čuferja, ne uporabljam, se pa sprašujem od kod vam sploh ideja, da kogarkoli branim?

    Govorim izključno o vedno vnovičnem spreobračanju vsebin na tem portalu in to je vse.

    Lep pozdrav.

  40. VSI STRPNI pravi

    Nikita, in torej vrni se na tvoje balkanske rdeče svinjske MAFIJSKE medije in tam pridno liži bando 571 zvestih kučanovih kurb…..saj so vsak dan na delu, ti tvoji nestrpni režimski rdeči piSRALCI……..hahahahahahahah…

  41. VSI STRPNI pravi

    samo da pogledam, kdo je sedaj tam na delu ali udbodnevniku……hahahahahHAHAhahahah

  42. VSI STRPNI pravi

    na delu med rdečimi mnenji nek Aljaž Pengov Bitencek pljuva po drugače mislečih….o marakešu pa ne bi…..hahahahahahHAHAhahahhahaha
    na udbodnevniku pa stari Ervin Hladnik Milharčič pljuva po katolikih in njegovih škofih……hahahahahahahahahahah…..ja , ni kaj, same nove teme in iz čisto drugačnega zornega kota……hahahahhHAHAHAhahahahahahah…

  43. nikita pravi

    @VSI STRPNI,

    prebiram oz. spremljam “leve” in “desne” medije, je zanimivo, priporočam tudi vam 🙂
    Lep pozdrav.

  44. VSI STRPNI pravi

    na delu med rdečimi mnenji nek Bitencek pljuva po drugače mislečih….o marakešu pa ne bi…..hahahahahahHAHAhahahhahaha
    na udbodnevniku pa stari Milharčič pljuva po katolikih in njihovih škofih……hahahahahahahahahahah…..ja , ni kaj, same nove teme in iz čisto drugačnega zornega kota……hahahahhHAHAHAhahahahahahah…

    Nikita, ajde tja spadaš, jebi se med temi enakimi , enoumno balkansko rdeče opranoglavi nestrpnimi bedaki….hahahahahahah

  45. VSI STRPNI pravi

    nikita pravi: 21. 07. 2013 at 22:47,

    tudi jaz. ravnokar sem ti dal lep primer.

    to pa še ne pomeni, da sem NESTRPNA opranoglava balkanska rdeča svinja…..hahahahahahhahahah

  46. nikita pravi

    @VSI STRPNI,

    se opravičujem, vidim, da ste na tekočem tudi z “levimi”, le nekolikanj
    MANJ STRPNI 🙂
    Pa nič zato.

  47. VSI STRPNI pravi

    hočeš, da pogledam kaj pišejo najbolj zvesti in mafijski omladinski kučanovi lizortniki?…..hahahahahahahhahah

  48. nikita pravi

    @VSI STRPNI,

    še to, čestitati vam moram za res zavidljivo hitre prstke 🙂

  49. VSI STRPNI pravi

    ampak ti, o teh tvoji rdečih mafijski kučanovih kurbah iz bande 571 ne boš napisala, da so nesramni in sprevrženi in ne vem še kaj…..hahahahahahahahah…motimo te pač drugače misleči, to je to, čeprav boš kot čisto vsaka opraoglava balkanska rdeča duša prepričevala sebe in vse nas kako si neodvisna , objektivna, nestrankarska………hahahahahahahahahahHAHAHAHAHahahahaha..ste pač kot fotokopije, vedno hinavske in lažnive, ampak to je vaša glava lastnost, sprenevedanje, in laž…..tako je bilo, je in bo ostalo…..drugače ne bi bili komunistični prej post-komunitični kao demokratični balkanski rdečuhi sedaj …..hahahahahHAHAHAHAHahahahahHAHAH

  50. kmetica Gomboc pravi

    Nikita, to pač tu tako poteka. Nekaj plačancev, nekaj
    opranoglavih ivanovcev in nekaj levih se prepira in
    zmerja celo ljubo lepo, sončno nedeljo. Če si hočeš dobro,
    naredi okoli tega kvazi portala velik ovinek..žal.

  51. nikita pravi

    @VSI STRPNI,

    ne vem ali ima smisel replicirati vašim trditvam oz. prepričanju, saj se bojim, da takole na debelo polepljena od vaših etiket, nimam prav nobene možnosti, čeprav ste, zanimivo, že sami prišli do resnice.
    Zelo zanimivi se mi zdite.

  52. nikita pravi

    @kmetica Gomboc,

    :)))) dober nick, ma, sem že ugotovila, kako tole gre, vseeno hvala za namig,
    takole, na uho, tega ne jemljem resno, nasprotno, celo zabavam se ob tem, no, kadar se mi slučajno zahoče…
    Lep pozdrav!!

  53. VSI STRPNI pravi

    Nikita, se strinjam, nima nobenega smisla debatirati, vi ste rdečuhinja jaz drugače misleči konzervativni človek, vi boste zagovrajala kučanovo bando 571 mafijski rdeči kurb , jaz te male in bolj revne konzervativne medije, tako, da res nima smisla, da zgubljamo čas, vrnite se nazaj od koder prihajate in ne jebite ovde naroda, da ste kao neodvisna, nestrankarska ali pa celo objektivna…….hahahahaha..ajde lizat smRDEČE udbodnevniške ritke pa bo mir…..

  54. VSI STRPNI pravi

    kmetica Gombić , uff še ena opranoglava balkanska rdeča svinja, ki se dela kao ponovno neodvisna, nestrankarska in fulll nadbrihtna in to samo zato, ker je balkansko liberANALNA rdeča ………………….hahahahHAHAHAHAhahahahahahahahahahahahah

  55. kmetica Gomboc pravi

    Nikita, Strpni je zanimiv izključno z psihološkega stališča.
    To pomeni da se vprašaš, kakšne budale živijo med nami…
    Seveda ga garjavi pes Mefi poseka na celi črti, na desni od Boga sedeči
    klerofašistični domobranec.
    Jebiga, Slovenci smo vedno bili narod ekstremov.

  56. nikita pravi

    @VSI STRPNI,

    pa ne, prosim, takole resignirano, saj ni še vse izgubljeno, lahko se pogovarjamo tudi o zelenjavi ali domačih ljubljenčkih….

    Da bi bila pa rdečuhinja, pa odločno zanikam!

  57. VSI STRPNI pravi

    je pa zanimo, da morata dva prikrita balkanska rdečuha pogovarjati na desno liberalnem mediju….hahahahahahahahahah..a na vaših medijih že tako močno cenzurirajo….hahahahahahahahahahah

  58. VSI STRPNI pravi

    je pa zanimo, da se morata dva prikrita balkanska rdečuha pogovarjati na desno liberalnem mediju….hahahahahahahahahah..a na vaših medijih že tako močno cenzurirajo….hahahahahahahahahahah…
    seveda se trepljata po ramenu in si eden drugemu pravita: joj dragi moj kako si pamete, joj kako si nestranskarski, joj kako si nadbrihten, joj kako si inteligenten-a, ali se srečava jutri na partijskem sestanku?………pa še psička prinesi s seboj…..hahahahahahahHAHAHAHah..ni kaj , dokazano je, da ni bolj opranoglavih bedakov kot balkanske rdeče svinje……hahahahahahahahaha…rdeči mikročip dokazano deluje…..hahahahahahaha

  59. nikita pravi

    @kmetica Gomboc,

    tole si dobro napisala, čeprav menim, da s(m)o vsi, ki sploh kdaj odpremo tale portal, pomalem nekakšni psihiči, če ne zaradi drugega, ker trpimo za nespečnostjo ;))

  60. kmetica Gomboc pravi

    Strpni, ne vem o kom govoriš. Prikrit balkanski rdečuh? Misliš
    Kim Il Jansho? Potomca albancev in zvestega bivšega komija?
    Ti pa dejansko nimaš razčiščenih pojmov.Ampak, tega smo pri
    tebi navajeni.. 🙂 Odgovoril boš z poblaznelim smehom in floskulami
    o rdečih ritih, Murglah itd. Show must go on, ane?

  61. mudo moreno pravi

    Kmetavzarica Gomboc, le kaj počneš na tem portalu ki bi se ga po lastnih besedah morala na daleč ogniti?
    Si mogoče pacientka umobolnice?

  62. nikita pravi

    Pogle, poglej,
    ko sem STRPNEMU poslala pismo sprave, so me pa brisal, ccccc

  63. nikita pravi

    STRPNEGA sprašujem, zakaj se jezi in me (naju s kmetico G.) zmerja z balkansko rdečuhinjo, če pa sem zo demantirala že v prvem primeru?!

    Poleg tega mu ponujam roko sprave ali vsaj poizkus prijaznega približevanja, tako, malo za lepši svet.

  64. kmetica Gomboc pravi

    Nacifen hitlerjugend Mudo, zakaj sem tu?
    Da vas jebem v glavo, tako kot vi druge. Na tvojo veliko škodo imam čas
    in voljo vam dokazovati, da nimate prav. Če pa spotoma kakšnega komentatorja opozorim kdo se tukaj zbira in kakšne ideje imate, mi je to
    kvečjemu v plus. Lahko noč, komaj cakam članek o brothers in arms
    Bavčarju.
    Malo vas desne jebe ažurnost, vidim… 🙂

  65. nikita pravi

    Haha, bravo, kmetica G.,

    je res, da so desni ažurni samo takrat, kadar lahko pljuvajo po levih.
    Če za to ni pravega razloga, ga ustvarijo sami s sprevračanjem dejstev ali pa še tako minornih izjav katerega od levih akterjev.

    Vse jim pride prav, tud če Kučan reče “….jutri je nov dan”… 🙂

  66. kmetica Gomboc pravi

    Nikita,, dobronamerno.. Strpnega in Mefista pusti pri miru,
    kot drek na soncu.lp 🙂

  67. mudo moreno pravi

    Kmetavzarica, tvoje pisanje izdaja, da bolj težko koga v glavo jebeš, razen sebe.
    Verjetno imaš post-klimakterične težave ali pa težave kakšne druge sorte, ki si jih ženske tako ali tako sproti izmišljujete.
    Loti se kakšnega pametnega opravila, okoplji gredice in zalij paradajze, če že ne moreš ujčkati vnukov, ker pač jalova kot si, verjetno otrok nisi imela.

    Vidiš, zato ste mi všeč rdeči libtardi, skoraj se ne razmnožujete in boste kmalu izumrli. počivajte v miru.

  68. kmetica Gomboc pravi

    Modo, sem že hotel napisat da si eden od brihtnih tu, potem
    pa napišeš “libtard”..:)
    Žal zato spadaš v Mefi Strpni koalicijo.

  69. nikita pravi

    @kmetica G.,

    hvala za dobrohoten namig, te popolnoma razumem, a kljub temu se ne morem upreti skušnjavi, da ne bi svinjala na tem portalu… ;))
    btw, vidim, da je Mudo tule med najbolj neozdravljivimi bolniki, ni res?
    LP!

  70. nikita pravi

    Še to,

    pozabila sem omenit, da mi oko ni spregledalo trditve STRPNEGA glede tega portala, ki naj bi bil po njegovem prepričanju “desno liberalni”…???

    Kaj niste desni, kot mi je znano, konservativni?

    Če se motim, prosim za razlago, hvala.

  71. kmetica Gomboc pravi

    Nikita, nimaš prav.. 😀
    Počakaj da se odpelje Strpnemu, ali še raje, Mefistu.,
    Prvo pero Politikiksa.
    Ti povem, prava mehiška soap-opera.

  72. nikita pravi

    @kmetica G.,

    no me digas….:)

    ma, prav lahko bi postali prijatelji, ampak, prosim, naj mi kdo razloži, zakaj to ni možno, oz, komu to ni v interesu?
    Me res zanima!

    Strpni in Mefo sta značajni osebi, pač zvesti prepričanju, ki ga diktira sds…
    Vse lepo in prav. Ampak, lepo prosim, naj ne obtožujeta nestrpnosti “levakov”, medtem, ko sejeta nestrpnost in sovraštvo do vsega, kar ni desno oz. prilegajoče se sds.

    Pričakujem kak predlog za pomiritev strasti….. Hvala!

  73. mudo moreno pravi

    Dangubi kmetavzarica in rusofilka, fizolofistki in verjetno oboževalki slovenskega jetija Slavoja, pozabljata da je bila tema nekompetentni Čufer/Čefur/Refuč.
    Komunjatovškova Alenčica s svojo prekrasno nesposobno ekipo bo s svojim lomastenjem dosegla, da se bo v Sloveniji ustavilo še tisto, kar trenutno diha in miga na škrge.
    Z oderuško taksacijo vsega kar leze in gre, od gospodarstva do državljanov bo dosegla, da ščasoma ne bo denarja ne za socialo, ne kulturo, pač pa tudi za minimalne pokojnine.
    In potem bo konec, ende, finito.
    Slovenije ne bo več.
    Ali ni prav to načrtoval Edvard Kardelj!

  74. Klemen pravi

    Danes bo lep dan, za začetek dopusta. Tokrat v kraje, kjer bi ne šel, s prijateljico, da nisva na Politikisu dobil namig in naju zanima kaj novega, Azija.

  75. MEFISTO pravi

    Ta prijateljica ima, trdijo, brado in brke, mar ne?

  76. MEFISTO pravi

    Nikita, brat ti je dan, prijatelje si pa lahko izbiramo.

    In pri tem smo mi desničarji zelo izbirčni.

  77. VSI STRPNI pravi

    klemen, jaz sem bil že v južni konservativni franciji in po španiji, nameravam še po italiji in letos le malo po hravški, dalmacija je pač postala zelo smRDEČA (split)- čudno- tako, da letos bom bolj malo po smRDEČI dalmaciji/ hrvaški……hahahahHAHAHAhahahahahahahahahahhahahahah

  78. motivation to lose weight pravi

    Very nice blog post. I absolutely love this site.

    Keep it up!

Napišite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen