Izguba ugleda Slovenije je pogosto rezultat samopromocije posameznikov, poskusov internacionalizacije domačih političnih obračunavanj in vpletanja okolij, ki ne poznajo slovenskih razmer in je v njih lahko manipulirati. Vse to pa v funkciji lastnega samopoveličevanja in opravičevanja lastnih zmotnih odločitev, je na Medvedjeku dejal Milan Kučan.
Kot je po poročanju Radia Slovenije na današnji slovesnosti ob dnevu državnosti in v počastitev obletnice samostojnosti na Medvedjeku dejal nekdanji predsednik republike Kučan, to, kar danes živimo, ni tisto, v kar smo verjeli ob plebiscitu in vojni proti agresiji. V neprijazno stvarnost pa smo se pustili zapeljati sami in sami jo lahko naredimo bolj pravično. Eden od naukov pa je po njegovih besedah, da smo lahko uspešni tudi v kritičnih trenutkih, če strnemo vrste.
Odgovornost politike, bodisi v vladi ali opoziciji, za upravljanje z državo je v krizi še toliko večja. Nevarna pa je želja politike, da doseže pravičnost mimo prava, je dejal Kučan.
“Če pa politika ustavni red, zakone in ustanove države, še posebej sodišča, ki so prva poklicana skrbeti za pravnost in pravičnost, razume kot oviro za svoj politični uspeh, je to neodgovorna in nedržavotvorna politika. Še posebej, če sodiščem grozi, jih žali in zaničuje, jim očita političnost pri odločanju,” Kučanove besede še navaja nacionalni radio.
Ob bližnjem dnevu državnosti in v počastitev 22. obletnice samostojnosti Slovenije je danes potekala slovesnost pri spominskem obeležju osamosvojitvene vojne na Medvedjeku, kjer je bila leta 1991 ustavljena kolona oklepnih vozil JLA na poti proti Ljubljani. Današnjo slovesnost je pripravilo območno združenja Veteranov vojne za za Slovenijo – Trebnje. Ker je bil slavnostni govornik Kučan, pa je pokrajinsko združenje za vrednote osamosvojitve Dolenjske in Bele krajine prireditev bojkotiralo in na kraj prišlo dve uri pred uradno slovesnostjo.
No, Milan Kučan se je v svojem govoru očitno precej po “medvedje” šalil, ko je govoril o internacionalizaciji domačih političnih obračunavanj, saj so ravno “njegovi” novinarji zbrani v F571 mednarodno javnost na veliko obveščali o slovenskih razmerah na področju medijev, in hkrati s svojo lažnivo peticijo na veliko zavajali tujo javnost.
Tudi Kučanovo leporečenje o plebiscitu in vojni za Slovenijo, se iz njegovih ust sliši kot neumestno norčevanje. Gre dejansko za javno norčevanje iz ljudi, ki so verjeli in zaupali v slovensko samostojno državo in si jo želeli kar čimprej ter siceršnjega zgodovinskega spomina. Znano je namreč, da je Milan Kučan ves hektičen preprepričeval člane Demosa, da je potrebno plebiscit prestaviti »tam nekje v poletje (1991)« in da je »potrebno prej natančno preučiti vse posledice takšne odločitve«.
Hkrati je Kučan nasprotoval ustanovitvi lastne slovenske vojske, ko je podpisal sramotno Deklaracijo za mir februarja 1991. Šlo je za nadaljevanje tendenc po samorazorožitvi slovenskih obroženih sil ter za izkazovanje jasnega odpora proti oblikovanju slovenske vojske.
Demos je kljub tej anti-slovenski dekleraciji za hitro enostransko razorožitev Slovenije le z nekaj glasovi večine sprejel zakon
o obrambi in zaščiti, zakon o vojaški obveznosti in obrambni proračun, kar se bile ključne poteze, da je Slovenija lahko začela nabavljati orožje. Kasnejši dogodki so pokazali, da je bilo zelo pomembno, da smo se zelo dobro vojaško pripravili na agresijo JLA. In kdo je med poslanci nasprotoval vsakršnemu oblikovanju lastne obrambne moči? Med drugimi, tudi sedanji obrambni minister Roman Jakič…
Mimogrede, na Twitterju se je oglasil predsednik SDS Janez Janša in zapisal: “Vrhovni kadrovnik v pravosodju je zlorabil Medvedjek, kamor ga ni bilo 22 let, da je prebral nova navodila sodnikom.” (sta/ured)
“Sami veliki osamosvojitelji”: Penzijonist Milan Kučan in obrambni mnister Roman Jakič.
Foto: arhiv Demokracije

Kučan je vedno kratek in jedrnat, vsakokrat zadene žebljico na glavico. Še sreča, da ga imamo. Tudi Ljubljeni ima rešpekt pred njim, pa naj se repenči kolikor hoče. To je dejstvo!
Tako je Piggy!
Mali lažnivi murgelski palček in njegov sedanji, prav tako lažnivi hlapec Jakić. Prava jugoviška anti-Slovenca!
WooooHooo
“Če pa politika ustavni red, zakone in ustanove države, še posebej sodišča, ki so prva poklicana skrbeti za pravnost in pravičnost, razume kot oviro za svoj politični uspeh, je to neodgovorna in nedržavotvorna politika. Še posebej, če sodiščem grozi, jih žali in zaničuje, jim očita političnost pri odločanju,”
Bravo g.Kučan!
Janša tole je bilo pa sedaj IN YOUR FACE!
Marš v 3PM lažnive! Nimajo vsi tako kratkega spomina kot si morda misli murgelska podgana. Njegov izdajalski stavek: “O odcepitvi Slovenije od Jugoslavije je težko celo misliti, ker to ni nikoli bila moja najintimnejša opcija. Z njo se ne morem sprijazniti”, bo za vedno zapisan v zgodovino!
Bravo Kučan.
Do danes sem mislil da to, kar danes živimo, ni tisto, v kar smo verjeli ob plebiscitu in vojni proti agresiji, mislijo osvoboditelji, pošptenjaki, pomlčadniki, Zbor za rebubliko, SDS itd., ne ap komunisti tipa Kučan, saj oni bi vendar morali bioti zadovoljni stem, da so vs epoikardlči in nas oropalki ogromnih milijard, kis mo jih ustvarili v komuniszmu, kos e ni nič delalo in ej gospodarstvo propadlo. Sploh mi ni nič več jasno! Kaj je zdaj, naj bomo zadovoljni ali naj udrihamo čez oblast? Prosim za nadaljna navodila!
KAj je zdaj ers? Iam Štefka 220 milijard v Mehoki ali JAnša zlate palice v Singapurju? Je prepisovala Bratuškova magistrerij ali Janša diplomo? Ali imajo vsi miljone in prepisane izdelke?
Mali, lažov, kradov, pacov. Zgodovina ga je že in ga še bo postavila na pravo mesto! Izdajalec je že, vedno večji bedak pa tudi.
Naj bo IJJ na veke vekov hvaležen Kučanu, ker ga je prav on naredil (po lastnih besedah IJJ), oziroma porinil v politiko.
Kučan je v času osamosvojitve bil navadni taktizer in blefer. Tega ne more nikoli zanikati. Samo srečo ima, da se pri nas ni zgodila Romunija.
OPRANOGLAVCI, spet ste dobili kost za glodanje !!!! Tekmovanje idiotov, kdo bo napisal največjo laž !!!!!
Kaj je iskal ta klovn na Medvedjeku? On je izdajalec Slovencev.
balkanski mafijski zverinski in morilski rdeče svinjski mali palček……………….hahahaha
Menda kreten ne misli, da tujina ne pozna vloge udbomafije in njegovo razoroževanje slovenske terotorialne obrambe.
Izjavljam, da ta mali pokvarjeni palček ne zastopa nikogar, razen KP Slovenije. Torej nima na Medvedjeku kaj iskati.
Ojej, me je pa nakladanje tega tipa res razjezilo. Še psevdonim sem napisal napačno.
Na Medvedjeku je bil govornik,ki je bil proti osamosvojitvi Slovenije in absolutni pripadnik okupatorja JNA,ter glavni odgovorni za aretacijo in zapor akivistov osamosvojitve g. Janše in drugih demokratov.Ko so demokrati osamosvojili Slovenijo in je bila tudi priznana država od EU in sveta,so prav ti zarotniki zabodli osamosvojiteljem in osvoboditljem hinavsko nož v hrbet,strmoglavili demokratično vlado in zasedli vodstvo države Slovenije.Vladajo ves čas od osamosvojitve SLO na način stare SFRJ.Demokrate in osvoboditelje SLO krivično s konstrukti komunistične zarote obsojajo,sramotijo,diskriminirajo,celo linčajo na najbolj nesramne načine iz časa titoizma,sicer pa je zdaj še hujši kučanizem,ki je izničil SLO in narod v totalno propast.Dežela je izropana,narod zbegan,osiromašen in zbegan,prava ni,sodišča politična,svetovna mafija ima varno zatočišče v SLO,stara udbo mafija in gospodarski kriminal,narod razdeljen od komunistične politike na 1. in 2. razredne.stari komunisti uživajo priviligirane pokojnine,delijo si razne dodatke,praznijo blagajne izropanega ubupanega ljudstva.Podredili so si vse medije,kučanov F 571,ki izrecno delujejo za rdeči sistem,resnica in demokrati pa sramovani,plačuje jih pa narod.Sloveniji osamosvojitev ne pomeni nič,ker so si bivši titoisti naredili pravi raj za delovanje protislovenstva.Zdaj jprišlo tako daleč,da dalje tako ne more iti več,zato morajo vse EU sile preprečiti balkansko SFRJ tiranijo v naši SLO zatreti in preprečiti,vse vodje tega pa red EU sodišča in odgovornost za vse nazaj kaznovati.In s takimi okupatorji se veterani Slovenske osamosvojitve ne morejo družiti.
milan kućan: “O odcepitvi Slovenije od Jugoslavije je težko celo misliti, ker to ni nikoli bila moja najintimnejša opcija. Z njo se ne morem sprijazniti.”
Izguba ugleda Slovenije in vpletanje okolij, ki ne poznajo slovenskih razmer je delo tistih, ki so izvozili, pravno izmišljeno svinjarijo, omenovano Patrija na Finsko. Enega zadnjih žebljev v krsto slovenskega ugleda je murglska podgana zabila s pomočjo “neodvisne” tožilsko sodne veje oblasti.
Kučan ne potrebuje javnega samopoveličevanja, ker je navajen delati podmizno iz ozadja. Da bi se pa ON opravičeval zaradi zavoženega nacionalnega interesa in njegovih kleptokratov zbranih v forumu 21, je pa za nekoga, ki je dal mrkniti Krambergerja, absolutno nemogoče.
Za potrebe dokazovanja čistosti umazane duše poslednjega sekretarja slovenskega CeKaja Milana Kučana bo dovolj, da je za vse dežurno kriv npr., za Kučana nesmrtni, Janez Janša.
Kučan je tajno preprodajal orožje Bosancem, okoristil z njegovimi posli naj bi se pa Janša. Kdor razume, ni naredil sprejemca za v Polje.
Najbolj pokvarjeni rdečkarji so povedali, kar so imeli reči.
To, da so spet pobruhali blog, ni najhuje.
Zdaj lahko računamo na miren nedejski večer brez razgrajanja.
Saj je tako debel in zabuhel (verjetno od alkohola), da še komaj diha in upajmo, da se bo narava maščevala, če se že ljudje ne smemo. In mu za vedno zamrznila knjižico.
Tujina pozna vloge vseh tukaj omenjenih ,kot pravi opazovalec.Pozna tudi tajno trgovino z orožjem pa še marsikaj.jajčeglavec je govoril o zelo vroči jeseni.Prišel bo tudi ta dan ,in to prav kmalu,prehitro kot bi si sami želeli.Takrat pa naj se dobro pripravi klerofašistična ušiva svojat.Inga omenja Romunujo, to bo za nas otroški vrtec.Nekoč je nekdo zapisal da so bili partizani površni,tokrat bomo dosledni
Pridanič, naj te spomnim, da so bili partizani tudi hitrih nog.
@PRIDA-NIČ, zdaj pa se že vsi tresemo – od smeha. Taka ušiva podgana, kot si ti bi rad grozil?????
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Pridanič, koga boste pa potem sleparili in plenili, če boste pobili vse, ki danes delajo za vas?
Kak idiot!
hahahahahah..res moraš biti opranoglava BALKANSKA RDEČA SVINJA, ta še vedno nasedaš temu staremu komunističnemu udbaškemu zverinskemu in morilskemu malemu PRASCU s krvavo smRDEČO ritjo…..hahahahahahahahahahahaahha
Murgelski komunjarski sekret se sploh ne bi smel vec oglasat saj je eden najvecjih antiosamosvojiteljev in najvecja sramota poleg pingvinov za Slovenijo.
Prav zaradi njega imamo v Sloveniji taksno stanje in delitve, ki unicujejo Slovenijo
MRS! Baraba je bil proti osamosvojitvi in je na vse pretege metal polena pod nege osamosvojiteljem! Tega se ne bo nikoli pozabilo!
Njegovo besedicenje je pa brez smisla in vredno manj kot sekret oz. lanski sneg….
Prašič nagravžni komunistični. Le to in nič drugega. Strniti vrste, za koga, za barabe boljševistične, njim milijarde, nam pa drobtinice z mize. Fuj banda komunistična.In kdo je izdal TO in jo dal razorožit? Res pravi izdajalec slovenskega naroda. Ma kakšen rešpekt, je manj kot dreka dim.
Kdaj se bo pritlehni barabi sodilo za protislovensko delovanje, za narocilo umora Krambergerja, za trgovanje z orozjem, za unicevanje Slovenije, za postavlanje balkancev na polozaje….itd,itd…..To je sedaj najpomembnejse vprasanje
Nam rdečuhom prav iz srca privoščim Kučana, saj kaj boljšega nismo vredni.
To ni bila grožnja to je samo odgovor na Ingino izzivanje.Ali pa če hočete, dobronameren nasvet belouškam.Nevem zakaj taka nervoza.
Hihihihihi, kje je pa danes Mefisto?
Imam občutek, da se v njegovem imenu danes oglaša babica, ki je nekje zobe pozabila.
Kmalu, enkrat sredi julija, bo obletnica Srebrenice, predvidevam, da bo slavnostni govornik Ratko Mladić in lapal o sožitju med narodi.
Saj sta Ratko in Milan kolega. Torej bosta skupaj nagovorila ljudstvo. Morda v Dražgošah.
Proklete komunajzarske rdeče svinje bi spet grozile. Prasec rdeči, po potrebi ti lahko tudi lastnoročno razbijem gobec.
Kar privoščite si Kučana, pamet je za vas nedosegljivi ideal.
Kučan je kot Aleksander Veliki.
Ko so ga obvestili, da mu je krščanski socialist Tonin izglasoval izjemno pokojnino, je skromno dejal, “zame je preveč, za vse pa premalo” in se ji nepreklicno odpovedal.
Prav je, da včasih tudi kaj dobrega rečemo o Kučanu.
Progresiv in Pridanič, ki slovita po tem, da sta močna kot bika, pametna pa ravno tako, sta zapisala:
– Progresiv – 22. 6 ob 19:28 v visoki slovenščini, kakršno obvladajo le biki:
“nič bati…bo šel na dob, ni več skrbi, še ostalo tole golazen se znabimo, pa bo”;
– Pridanič – danes ob 19:42:
“partizani so bili površni, mi bomo bolj dosledni.”
Mi pa v jok in v beg za njima.
Mali, hudobni, rdeči trol… a nisi že dovolj škode naredil Sloveniji in Slovencem???
Nakladač mk gor ali dol. Prav vesel sem, da se je ponovno pokazal v pravi luči in v vsem svojem blišču! Meša se mu, meša! In tako je tudi prav, da bomo vsi vedeli, da ga žre lastna zgodovina! Pa le dobrih 22 let je minilo od njegove neslavne in sramotne aktivnosti, ko je bil proti Slovencem in vsem na očeh tudi proti nastajanju nove slovenske države! Tak je bil takrat in takšen je še danes. Na stara leta ga zvija in to mi je všeč!
Res ne vem, kaj je rdeča podgana delala na Medvedjeku, tam izdajalci sovenske države in naroda nimajo kaj za iskati. To kaj počne Kučan v Sloveniji, si ne privošči nikjer po Evropi kakšen bivši partijski veljak. Da se komunistična hijena reži na ves gobec je možno samo v slovenistanu, kje drugje bi mu že zdavnaj gobec lepo zavezali.
komunistični mafijski in MORILSKI kočanović ve, da je v slovenistanu NEDOTAKLJIV, ta mali rdeči zverinski PRASEC ve, da bo vedno dobil dovolj balkanskih opranoglavih rdečih svinj, ki mu bodo itak slepo ploskale, ne glede kakšne neumnosti pravi, ker so tako vzgojene in indoktrinirane, četudi bi ponovno klal sredi belega dne na glavnem trgu nebogljenega otroka, kučanovo sodstvo pač bdi nad njegovimi svinjarijami in GROZODEJSTVI in konec debate. vsak , ki temu staremu udbaškemu zverinskemu malemu palčku ploska, je vreden le PLJUNEC v obraz. pa konec debate.
KUČANISTIČNA KRETANIZACIJA, ŠE MEDVEDJE SO BOLJ
INTELIGENTNI KOT TA BUMBAR KUČANISTIČEN TIRAN, TIRAN,
TIRAN, LOPOV, LOPOV, LOPOV, BARBAR, BARBAR, BARBAR,
ZLOČINEC, ZLOČINEC, ZLOČINEC, EKSTREMIST, EKSTREMIST,
EKSTREMIST, KOMUNAJZLAR, KOMUNAJZLAR, KOMUNAJZLAR,
RDEČI FAŠIST, RDEČI FAŠIST, RDEČI FAŠIST, KANALJA, KANALJA,
KANALJA, VELEIZDAJALEC, VELEIZDAJALEC, VELEIZDAJALEC,
TITOFIN, TITOFIN, TITOFIN, KUČAN=SLOBODAN M.!!!!!!!!!!!!
Milan Kučan si zasluži vse spoštovanje. V odločilnih trenutkih je odpeljal slovensko delegacijo s kongresa ZKJ v Beogradu in tako zakoličil našo osamosvojitev. Tu se je naša osamosvojitev začela. Tudi njegovi nadaljni koraki so vredni pravega vojaškega stratega. S Potrčom sta pred zaporom JLA rešila Pučnika, ki ga je Slovenija pri osamosvojitvi potrebovala, da je vzpodbujal klerdomobrance, da nas ne bi zopet izdajali. Pučnik jih je prepričal, da so celo sodelovali. Kučan je po formalni osamosvojitvi izdal ukaz, da se upremo jLA. In pogajalska strategija na Brionih, briljatna pogajanja, sklenjen sporazum in nato odhod JLA iz Slovenije. Brez strela in žrtev. Za mene so najzaslužnejši osamosvojitelji Pučnik, Kučan in Ertl. Kučan je potem še dolgo bil predsednik države. Hvala ti Milan Kučan za vse.
Progresiv
Toliko matranja, kakšna pravljica, slovnica je skoraj briljantna, pol pa Kresnika dajo Vojnoviću.
Na Dobu je ze vse pripravljeno na topel sprejem jajceglavca.
Z ekipo ga ze nestrpno pricakujemo.
Da ni bilo več žrtev, celo pomora, na obeh straneh, so med osamosvojitveno vojno zaslužni prisebni in odgovorni častniki TO, ki niso izpolnili ukazov, ki bi pripeljali ravno do tega.
Kaj je bila resnična želja in namen takratnega političnega vrha?
mogoče bi še tale jajceglavec povedal, da je dal Krambergerja pospravit
“23.6.1991 pravi:
23. 06. 2013 at 23:28 KUČANISTIČNA KRETANIZACIJA, ŠE MEDVEDJE SO BOLJ
INTELIGENTNI KOT TA BUMBAR KUČANISTIČEN TIRAN, TIRAN,
TIRAN, LOPOV, LOPOV, LOPOV, BARBAR, BARBAR, BARBAR,
ZLOČINEC, ZLOČINEC, ZLOČINEC, EKSTREMIST, EKSTREMIST,
EKSTREMIST, KOMUNAJZLAR, KOMUNAJZLAR, KOMUNAJZLAR,
RDEČI FAŠIST, RDEČI FAŠIST, RDEČI FAŠIST, KANALJA, KANALJA,
KANALJA, VELEIZDAJALEC, VELEIZDAJALEC, VELEIZDAJALEC,
TITOFIN, TITOFIN, TITOFIN, KUČAN=SLOBODAN M.!!!!!!!!!!!!
”
Malo spremenjeno:
JNŠIŠTIČNA KRETANIZACIJA, ŠE MEDVEDJE SO BOLJ
INTELIGENTNI KOT TA BUMBAR JAJČEGLAVI, DIKTATOR, DIKTATOR,DIKTATOR
KORUMPIRANEC, KORUMPIRANEC
NECIVILIZIRANI GROSUPELJČAN
ZLOČINEC, ZLOČINEC, ZLOČINEC, EKSTREMIST, EKSTREMIST,
EKSTREMIST,
EDINI ŽIVEČI KOMUNAJZLAR, KOMUNAJZLAR, KOMUNAJZLAR,
ČRNI FAŠIST, ČRNI FAŠIST, ČRNI FAŠIST, KANALJA, KANALJA,
KANALJA, VELEIZDAJALEC, VELEIZDAJALEC, VELEIZDAJALEC,
TITOFIN, TITOFIN, TITOFIN, JANŠA = DOLFE.!!!!!!!!!!!!
Glavne zasluge za to, da so imeli v odločilnih trenutkih Teritorialci v rokah puške in pancerfauste, ne pa kos, lopat in cepinov, ima Ivan Janez Janša.
Samo on se je kot obramboslovec zavedal, kaj se utegne zgoditi. Ostalim se o tem ni kaj dosti sanjalo, Kučan pa je itak delal za koristi JNA.
JNA so popušili kot navadni papki, kar so v resnici tudi bili. Druščina nadutih generalov, zapitih majorjev in bojazljivih vojakov. Obetali so si eleganten izlet na meje, dobili pa po pički. Seveda bi lahko usekali nazaj z večjo močjo, a so na srečo imeli druge plane in bogatejše obete za klanje in ropanje širom bivše države.
Skeptik, koliko si pa star?
Murgeljskega žabona brez balkanske močvare,v petih minut pobere,je sam izjavil ! So ga na Medvedjek dostavli,v rdeči cisterni za gnojevko ?
Pritlikavo prase, ki v imenu ostalih rdečih prasic svinja po podzavesti slovenskega naroda! Ali niso našli primernejšega penzionista, npr. Pepija, ki je štirideset let te rdeče prasce vzdrževal in redil s poštenim delom svojih rok?
HAHAHAHA
KAKO VAS NEKATERE PEČE, KO JE POVEDAL RESNICO
JAOOOOOO…..
JANŠA TOLE O NEUPOŠTEVANJU SODIŠČ JE BILO NAMENJENO SAMO TEBI
Bravo progresive, pičkin dime!
progresive ti je ril tvoj majkico
“MEFISTO pravi:
24. 06. 2013 at 12:54 Skeptik, koliko si pa star?”
Dovolj, da sem se nekoč zaklel, da ne bom nobenega maršala ali pa kaplarja po božje častil. Že 50 let raje ohranjam kritično distanco.
Skeptik, budalo, potem pa ohranjaj kritično distanco do vseh enako! Tega pa sigurno ne znaš, ker si nepristranski tako kot naša sodišča – vsi se valjate v istem rdečem govnu!!!
Skeptik, nič novega.
Vsak levičar žal misli, da je dovolj star in pameten.
Pa ni!
Mefisto, nikoli v življenju nise,m mislil da sem dovolj pameten in da vem vse, vsekakor pa to pristoja forumašem tega kvazi portala.
Pri Skeptiku je pač tako, da močno potrjuje našo skepso do levih.
Pri svojih kobajagi srednjih letih bi že lahko vsaj odrastel, če že ne postal moder.
mi v Evropi SMO tem
.
usranetom na slovenceljski desnici
………………………………………………………… že POVEDALI RESNICO O NJIH..!!
.
.IN (še) vedno Ne razUMEJO
.
BAJE JE Slovenija RURALNA deželica
Frankfurter Allgemeine Zeitung, je povedal, kaj misli evropa o tej naši balkanski komunistični in mafijski golazni………
seveda ima Frankfurter Allgemeine Zeitung veliko višjo naklado od levičarskega standarda.
Mudo o tvoji modrosti raje ne bi.
Moder si zgolj toliko kot je modra :
modra galica.
Si pa cepljen proti peronosperi, kar je pa tudi nekaj. 🙂
Ivan ko je bil mlad:
ponosno z RDEČO ZVEZDO na glavi.
http://www4.slikomat.com/13/0624/kw4-jj.jpg
Danes pa je proti njej in je zopet bojkotiral proslavo – hvala mu, vsi smo mu bili hvaležni, da nam ga ni bilo potrebno gledati. Bizgec očitno ne ve, da je simbol komunizma srp&kladivo, medtem ko je rdeča zvezda simbol antifašizma!…
Ste opazili, da se pripravljajo nove obtožbe za JJ? Napoveduje jo knjiga Drage Potočnjak o Toniju Mrlaku.
[…] tudi tokrat, natančneje ob svojem nedeljskem obisku Medvedjeka, čeprav tam ni imel kaj iskati, vsaj v zvezi z osamosvojitvenimi “lekcijami” ne. No, ko ga je tam na prizorišču hotel nekaj povprašati dolgoletni novinar Vladimir Vodušek, mu […]
bebec–leni..!!
.
In QA je tu narobe..??
.
ZLOČIN IN KAZEN.
.
saj tudi desna drhal hoče Pravno Državo.
.
KO JO DOBIVATE PA
bevskate..!?
.
od strahu seveda.
Ubogi kučo kako ,je jokal pri medvedih,zaradi napake slovenskih domorodcev ,pred desetletji njemu v škodo ! Kako slavnostno bi žarel njegov obraz,če bi kolona njegovih zaveznikov takrat prebila blokado in bi lahko sedaj ,palček skupaj s svojimi balkanci slavil zmago ! Srečo moraš deliti ,s svojimi tudi v tujem svetu,mar ne ! Sicer te od žalosti ,lahko celo pobere !
roki zašpehan
.
tako kot pučnik..kali..
Tristo kosmatih medvedov joka,od Medvedjeka do Kopra ! So že poslali delegacijo,da bi z murgeljčanom organizirali skupno tuljenje,v luno ! Pa jih je vlak povozil ,kot delegacijo nekoč na poti v bosanski jajc !
Kdaj bo mali palček odgovarjal za uboj Iveka.
Star partizan pravi:
29. 06. 2013 at 11:42
Kdaj bo mali palček odgovarjal za uboj Iveka.
_________
A ga je sam šicnu ?
Al je sam ukazu ?
Dej mal pojasni ?