Preberite: Tožilski “zvezdnik” Ferlinc ima sebe za idealista in poštenjaka!?

117

Vrhovni državni tožilec, vodja obtožbe v zadevi Patria, Andrej Ferlinc, je v sobotni prilogi Večera zatrdil, da je delal pošteno in strokovno, s prizadevanjem, da se ocenjuje dokaze, ne ljudi. Prepričan je, da z datumi opremljeni dokumenti kažejo na pisno obljubo darila za SDS.

Na vprašanje, če je bil dan obsodbe njegov dan zmage, Ferlin odgovarja da ne. “To je neprijetna zadeva, v njej ni ne zmagovalca ne poraženca. Za državo gre, tudi za njen ugled v tujini,” je dejal.

Rešitev je po njegovem mnenju pravična in zakonita, niso pa do zadnjega trenutka vedeli, kaj bo, kakšna bo sodba. “Nihče ni vedel. Zato so me še bolj zbodle insinuacije, da je bilo vse dogovorjeno,” je dejal in zatrdil: “S sodnico tožilstvo ni imelo niti enega ustnega kontakta!”

Prav tako je zatrdil, da ni politično opredeljen. Sam sicer razume razočaranje ljudi, da je nekdo, ki je tako pomemben v njihovih očeh, v kazenskem postopku. “Ne razumem pa stavkov v smislu: ne priznam tega sodišča. Iz polpretekle zgodovine vemo, kdo je tako govoril,” je dejal.

Pravniki, ki se ne strinjajo z obsodbo, pravi, da gotovo niso prebrali obširnega dokaznega gradiva. Prepričan je, da z datumi opremljeni dokumenti kažejo na pisno obljubo darila za stranko SDS. “V dokumentu, ki je med dokaznim gradivom, piše, kdo je naslovnik nagrade, za katero avstrijsko tožilstvo trdi, da je tudi prispela. In če je prispela, je gotovo, da je bila pred tem najmanj obljubljena. Kateri tožilec v Evropi bi to spregledal? Vse ima svoj datum, najpomembnejše točke dogajanja so v obtožnem predlogu opisane. Imamo način, imamo čas, imamo razdobje. V internem dokumentu Patrie so našteti odstotki za podkupnine. Tudi za Jureta Cekuto, tudi za Walterja Wolfa. Vsote so izredno visoke. In omenjen je delež za stranko. Piše SDS in PM Janez Janza. To smo javno predstavili, prikazali na glavni obravnavi na sodišču,” navaja Ferlinc.

In dodaja, da v to niso dvomili, ker je Reijo Niittynen iz Patrie to potrdil. Tudi delež nagrade za Wolfganga Riedla, 7,5 odstotka, se ujema s tem dokumentom.

Ferlinc priznava, da je bil, ko je zadevo prevzel, “pod vplivom hrupa”, češ da se očitajo kazniva dejanja na neznanem kraju, ob neznanem času, celo da je nagrada neznana in da je generalnemu državnemu tožilcu na začetku sporočil, da bo umaknil obtožni predlog, če je to res. “Pa ni! Odstotki so znani, osnovni znesek je znan. Tudi če se odbijejo DDV in protidobave, je še vedno visok,” je dejal.

Glede postopkov v zadevi Patria na Finskem in v Avstriji sicer pravi, da niso vplivali na postopek pri nas, si pa težko predstavlja, da bi samo Avstrijci obsodili. Če bi pri nas izločili avstrijske in finske dokaze, bi po njegovem mnenju od spisa ostale le še platnice, tvegali pa bi mednarodno blamažo. “Kaj ni paradoks, da nekateri pri nas pravijo, da ni dokazov, po drugi strani pa so jih hoteli izločiti,” se sprašuje Ferlinc.

Glede kazni, ki jo je tožilstvo zahtevalo in sodišče potrdilo, je dejal, da so na tožilstvu ob pripravi predloga pregledali že pravnomočne obsodbe korupcijskih deliktov pri nas, upoštevali so tudi, kaj je bilo izrečeno v Avstriji. “Tri leta zapora za Wolfganga Riedla. Pri nas so bili na primer v Čisti lopati obsojeni na okrog leto dni zapora. Tu, v zadevi Patria, imamo pa zneske v stotisočih evrov in koristoljubje, zato smo morali malo višje in smo zaporni dodali še denarno kazen,” je dejal.

Sam sicer ocenjuje, da je korupcija v porastu, hkrati pa se jo je začelo sistematično odkrivati. “Gledam kolege na specializiranem državnem tožilstvu, vse sobe imajo polne materiala, to je izjemno mukotrpno delo, tudi ponoči delajo, tudi čez vikend, pa za te dodatne ure ne dobijo nobenega plačila. Idealist si, ko to delaš, tudi sam sem, prepričan moraš biti, da se boriš za pravično stvar. To mene vodi,” je še dodal.

Mimogrede, Ferlinc je morda zase res idealist (upamo samo, da ni imel v mislih svojega domnevnega sodelovanja z Udbo) in poštenjak, a ta dva pojma bosta seveda via Ferlinc bolj jasna, ko bo sodbo sodnice Barbare Klajnšek pretreslo še Višje sodišče, po potrebi tudi Vrhovno sodišče RS in Evropsko sodišče za človekove pravice. Zlasti slednje razume idealizem in poštenje v sodstvu malo drugače kot je to razumljeno v Sloveniji… (sta/ured)

andrej_ferlincFoto: arhiv Demokracije

Št. komentarjev: 117
  1. kren pravi

    20 let so kradli zdaj se je pa ustavilo!

  2. Petrovc pravi

    MEGLA, MEGLA, MEGLA, vsenaokoli nas!

    G. Ferlinc je lepo povedal, nalozil!
    Toda pogresam:
    1. En sam dokaz, ki bi ga omenil in ki bi kazal na ciljno osebo njegove tozbe!
    2. Pravi, da so pri zadevi “cista lopata” obsodili obtozene na “okoli leto dni zapora”
    Da pa je slo pri Patriji za “stotisoce Eurov.”

    Dragi g. Ferlinc, pri zadevi “Cista Lopata” JE SLO ZA NEKAJ DESET MILJARD EUROV!!!!!!!!!!!!
    Pa pri tem niti ne vkljucujem vseh perifernih zadev AC (cestninjenje, nalepke,……)

    Pri zadevi Patria pa akole kakih 50 miljonov, zelo verjetno!!

    IN NI MOGOCE NAJTI SLEDOV !

    G. Ferlinc ali zavajate ali pa nimate podatkov!
    Ali nas slepite ali pa ne upate povedati resnice!

    Zadeva Patria je v primerjavi z gradnjo AC, cisto lopato, takole, vsaj,
    100x manjsa!

    Cel niz podjetij v SLO je bil ustanovljen samo za ciscenje denarja davkoplacevalcev!

  3. Tlačan pravi

    Sodstvu naj dajo samo obljubo plače. Glede na jihove obsodbe bo to dovolj, saj po njihovo je to plača. To bi bila prava rešitev za krizo.
    Sedaj bomo državljani tej državi začeli plačevati davke z obljubami. 🙂

  4. Slovenec 1 pravi

    Največja poguba je,da človek mora hvaliti samega sebe.Največja vrednota človeka pa je ,da te hvali in spoštuje narod.Ljubezen je v množicah,ki ti pokažejo in izrazijo nekaj,kije največja vrednota,kar jo človek lahko doživi.Ferlinc te ljubezni ne bo nikdar doživel,lahko samo sanja s previdi.To kar je on naredil,mu lahko sodi samo bog in tej sodbi on ne bo ušel,zadnje sekunde njegovega življenja mu bodo daljša in še bolj mučna,kot so nam slovencem desetletja zatiranja domovinske pravice in sreče v svoji domovini SLO.Isto bodo doživeli vsi njegovi “prijatelji”.Narod ga je izšolal,dobival je štipendije,zdaj visoke dohodke, on pa nam vrača s takimi “vračili”.NE,nikakor ne,to je skrajno nečloveško.In to delajo vse v imenu ljudstva,groza,kdo pa soglaša z njimi,narod pravice sigurno ne,le politika grozot je na pohodu,dejstva so na dlani,jasna.Važno je za nas obupane in zatirane slovence samo to,ker vemo,da “teta matilda” ima ostro koso,ki ji nobeden ne zbeži in to je pravična sodba brez konstruktov zarote.To velja tudi za “slovensko sodstvo” in vse politike protislovenstva.

  5. zoro pravi

    Podpišem pod tekst Slovenca1. Ni kaj dodati kot to, da zgodovina vedno stvari postavi na pravo mesto!

  6. Progresiv pravi

    Bravo Ferlinc, tako se govori!
    Bele svinje tega ne dojamejo! Ce bi bil namesto janse g.Kucan, bi bil sodisce profesionalno,strokovno,verodostojno in bi ga priznavali – tako pa je koncno dobil zasluzeno vasa zguba od jj, je pa v trenutku vse narobe, nobenega ne priznavate vec, vse je bilo dogovorjeno, kucan ni vedel kaj poceti v penziji in je napisal scenarij za zaprtje janse, z vsemi svojimi “milijoni” podmazal vse ljudi na svetu (razen nekega jaklica ne) da sedaj vsi pisejo da pozdravljajo to obsodbo (od fincev, avstrijcev, anglezev, nemcev in juznih bratov)…
    Hahaha, jao, dajte se malo zamisliti revcki zgubljeni no!
    IZGUBILI STE BITKO 45-ga, 91-ga, 27.2.2013 in tudi sedaj z vasim JJ!
    KONEC JE! GOTOVO JE! SE AVSTRIJCI SO DOJELI JJ DA SE MU BLEDE S KOMUNISTI HAHAHA!

  7. Minovak pravi

    Ferlinc lahko trapa kar hoče, verjame mu samo in izključno rdeča klika in pravnik Jaklič, čeprav še mlad in predava na Harvardu (kar pove vse), je njegovo “poštenost” totalno deklasiral. Lepo je povedal na Pogledih Slovenije, kaj si svet misli o tej farsi, povozil pa je tudi “poštenega” Pirnata. To sodstvo je samo potrdilo naše stanje skorumpiranosti v svetu in res je, da višje ne moremo, ker smo vsaj v tej stvari – prvi. Zapomnite pa si nekaj, levaki so sesuli VSE ZA KAR SMO SE KDAJ BORILI in smo zaradi totalno zavedenega naroda zopet tik pred tem. Očitno je, da se sodstvo lahko samo naslaja nad to naivnostjo in lansira sodbo, kjer vsaka črka pove, kdo jo je napisal!

  8. mali pravi

    Medtem, ko kokoške brskajo nazaj, prašiči neumorno rijejo naprej.
    Zato je v Sloveniji Prašič še vedno krona stvarstva.
    Prašič, ne Lev!

  9. Minovak pravi

    Progresiv – blagohotno ti priporočam psihiatra, ki je na Polikliniki celo zastonj. Samo čakalna vrsta je malo dolga a, ker ti ni druge pomoči, predlagam, da tiho sedeš v kot in počakaš, da napad mine. Po izboljšanju stanja (?) pa se zopet javi, do takrat pa se v svoje dobro raje izogibaj računalnik.

  10. pelin pravi

    FERLINC , pa poštenjak,
    Se je že zapisal v zgodovino kot podrepnik rudečih.

  11. Tlačan pravi

    Ja čupo ima ferlinc pa lepo! Kot prava kućanova ovca.

  12. Star partizan pravi

    Ja Ferlinc goreči idealist komunizma , ki bi tudi crknil za te rdeče ideale

  13. Demi Zen pravi

    ferlinc je predlagal maximum make sense saj je tožilec kriva je tista rdeča lajdra sodnica ta komunistična psica ki ga vleče murgelskemu palčku in srbijanskim lopovom

  14. MISKA pravi

    Ali se je kdo sploh vprašal, ali je imel JJ kak vpliv na izbioro Patrie in Rotisa in na koga naj bi ali je vplival’

  15. Progresiv pravi

    “Še bi dopolnil tiste ki še vedno pišejo da je Jaklič profesor.
    Iz uradnih evidenc je razvidno da NI PROFESOR , ampak je ASISTENT profesorjev.
    kakor se spomnem iz faksa , smo takim rekli asistenti
    Dobro v angleščini se nič ne bomo zmotili če ga nazivamo pravilno – Teaching Fellow –
    Tu je pa še kopija točno katerim profesorjem je ASISTENT :

    – Constitutional Theory, with Professor Frank I. Michelman
    – Constitutional Law, with Professor Laurence H. Tribe
    – European Human Rights, with Professor Henry J. Steiner

    Tako da bo sedaj čisto popolnoma jasno kakšne so njegove reference na harvardu.
    Pričakujem pa da Slak popravi svoje navedbe v Pogledih Slovenije, sploh če bo nas več takšnih ki bomo opozorili NA NETOČNOST PODATKOV IN NAVEDB.
    Ker pa sam nisem pravnik, ampak nekaj pa razumem ,sem takoj rekel, da se danes večina pravnikov po Sloveniji Jakliču samo smeji ker nima pojma o kazenskem pravu in ga je Dr. Pirnat učil.
    seveda pa tega niso hoteli slišat SDSovci , kar me ne čudi saj non stop podpirajo laži in zavajanja.
    TO PA NE PRIHAJA OD BOGA !”

  16. Tlačan pravi

    Naše seodstvo je le kućanov dramski krožek in nič več.

  17. Progresiv pravi

    Tlačan a dej preboli ze no!
    Kucan je penzionist!

  18. Tlačan pravi

    Tožilci in sodniki še “gat” na sebi nimajo svojih. Kako bo takšno zmene sposobno tožiti ali soditi?
    Vse na njih je last davkoplačevalcev. Oni pa so v lasti murgelskega satana.

  19. opazovalec pravi

    Problem slovenskega krivosodja je, da ga še vedno obvladuje udbovska mafija. Dokler bo tako, od njega tudi pravičnih sodb ni mogoče pričakovati.

  20. Tlačan pravi

    Progresiv, pa koga ti to? Nadaljuj s stavkom “kućan je penzionist….” in povej bistvo.

  21. Demi Zen pravi

    progresiv. tem se reče tle TA teaching assistant. to ni isto kot assistant professor. ta je iber doktor za tiste kozle s fdvja ki sami sebi talajo doktorate.

    da dobiš tenure na harvardu moršže skor met nobelovo nagrado.

  22. Progresiv pravi

    Tlacan sej s tem se tudi konca

  23. muri pravi

    Če je ferlinc pošten, potem barab ni..

  24. Tlačan pravi

    Progresiv, že nedana obljuba assistence Slovenije Bosni, pri pridruževanju EU je po tvoje kaj potem?

    “Kučan je med drugim zagotovil, da bo Slovenija vztrajala na podpori pristopnim prizadevanjem Bosne in Hercegovine, za zastoje pri teh prizadevanjih pa po njegovi oceni niso krivi zgolj bosanskohercegovski politiki, temveč veliko odgovornost nosi sama EU.”

    Vir:
    http://www.finance.si/8341165/Evropa-o-Sloveniji-Milan-Ku%C4%8Dan-o-Bosni-in-Hercegovini

    Bo dovolj?

  25. muri pravi

    Kren ne 20 ampak 68 let. in skrajni čas je da jih odstranimo od korit.

  26. Petrovc pravi

    NEZNOSNA TEZA BIVANJA, V SLOVENIJI:
    (Ni moja Ideja!!)

    V drzavi, kjer ima polovica Janso za Boga!
    In v drzavi, kjer ima polovica Janso za Zlodeja.
    In tidve polovici sta kot granit vkopani vsaka na svoji strani!
    In jurisniki obeh strani brusijo srpe in kose. Mecejo nasprotne v luknje,….

    V drzavi, kjer je zaupanje v pravosodje na popolni nuli!
    V drzavi, kjer novinarstvu ne zaupa 70% drzavljanov!
    V drzavi, kjer javna uprava ne dela, samo ropa.

    V taki drzavi ni prihodnosti.

    PREJETA OBLJUBA (po Ferlincu):

    Obljubljam g.F., da ga castim s VELIKO porcijo vampov, mesano solato, liter cvicka in za posladico kremsnito ali sladoledom, kar mu bo ljubse.
    Lokacija: gostilna pri Lovcu v Ljubljani.
    Cas: danes ob 18:30.

    V zameno boste, g. F., masturbirali pred Presernovim spomenikom, v Ljubljani.

    Torej so znani fakti:
    – dana je bila OBLJUBA;
    – LOKACIJA je znana;
    – PREJEMNIK: F=g.Ferlinc, je znan
    – CAS je znan;
    – VSOTA obljube je znana;
    – NAROCNIK, moj IP dobiste na Casnik.si, je znan.

    SLOVENSKEMU PRAVOSODJU:
    Za razliko od sodbe proti Jansi, ko ni bilo znano ne mesto, ne kraj, ne cas, ne ponudnik, bila je fantomska OBLJUBA sprejema, je tu vse znano in je FAKT!

    Posledicno bo g.F. opravil nemoralno dejanje na javnem mestu, motil red in mir Ljubljane, oskrunil, verjetno, Presernov spomenik!

    PROSIM ZA UVEDBO POSTOPKA ZA SPREJEM OBLJUBE!

  27. Miran pravi

    Kva je Frančki domobrančki ?

    Po eni strani trdite, da ni dokazev zoper JJ & co. po drugi strani bi pa radi izločili vse avstrijske in finske dokaze kot neprimerne.

    Dejte se zment kaj je res, da naute v prazno nabijal in se medsebojno onegavil po sistemu srbske drkopatnje.

    🙂

  28. 007 pravi

    FERLINC JE TERORIST!

  29. Petrovc pravi

    Spostovani @Miran;
    1. Ste vi videli te Avstrijske in Finske dokaze?
    2. CE STE JIH VIDELI: vas vljudno prosim, da kaj konkretnega napisete o njih!
    SICER: ostaja pri sprejemu obljube!
    3. CE JIH NISTE VIDELI: go to :sprejem obljube!

  30. Petrovc pravi

    PRJATLI:

    Dolgo sem iskal vzroke, na osnovi posledic in analiza je navrgla:

    SLOVENSKO DRZAVO JE UNICIL DEMOS!!!!!!!!!!!!!

    Naivno, rokodelsko, amatersko vodenje drzave, ki se ji je Gros poklonil z bananami!
    KAKO VELIKA IN DALJNOVIDNA JE BILA TEDAJ POTEZA G. GROSA!
    GORENCA!

  31. skulsen pravi

    Končno smo morda sprevideli, da zahteva po razgradnji totalitarne dediščine, ki jo jasno izraža izjava (št. 1096) parlamentarne skupščine Sveta Evrope iz leta 1996, le ni od muh. Zlasti ne njen 11. člen, ki predvideva lustracijo, t.j. administrativni poseg, ki ima za cilj »izločiti osebe iz izvrševanja oblasti, če jim tega ni moč več zaupati v skladu z demokratičnimi načeli, ker tudi v preteklosti tem načelom niso pokazale potrebne zvestobe niti nimajo sedaj nobenega interesa ali pripravljenosti za njihovo spoštovanje«. Mišljene so tu tiste »osebe, ki so (…) zavzemale visoke položaje v bivših totalitarnih komunističnih režimih«.

    Ta ista izjava v svojem 3. členu namreč pravi, da v kolikor ne pride v postkomunistični državi do razgradnje totalitarne dediščine, nastopi pač realna možnost žametnega povratka totalitarizma, saj »nevarnosti, da proces tranzicije ne uspe, so mnogovrstne. V najboljšem primeru lahko oligokracija prevlada nad demokracijo, korupcija nad vladavino prava in organizirani kriminal nad človekovimi pravicami. V najslabši različici lahko pride do »žametne restavracije« totalitarnega režima, če že ne do nasilnega strmoglavljenja porajajoče se demokracije.« Mislim, da je težko brati danes ta dokument, ne da bi v njem videli preroške napovedi situacije, ki se vzpostavlja v Sloveniji.

  32. Progresiv pravi

    Dobro si napisal, upam da se bodo javno popravili in postavili tudi jaklica pred dejstvo! Me zanima kako se bo povlekel ven, da je lagal, da je profesor – najbr kot jansa (“to so insuniacije tranzicijske levice, za to je kriv kucan in f21”) :)))
    Kot receno ne morem reci ali je jaklic nasplosno sposoben ali ne, VEM pa da o zadevi ve CISTO PREMALO, da bi karkoli lahko komentiral, kaj sele pametoval! Razlogov je vec:
    – ni sodeloval v sodbah
    – ni prebral 21.000 listov dokumentacije
    – ni sodeloval s Fimskim/Avstrijskim sodiscem
    – ni videl dokazov (katere je omenila Barbara)
    Tako da katerikoli komentarji, sploh pa pametovanjem oseb, ki ZIVIJO v Sloveniji, nakazuje na absolutno povezanost z SDS-om in zeljo po tem, da bi metal pesek v oci narodu oz.spreobracal dejstva. Se dobro da je tistih podpornikov janse v celi SLO samo se pescica.

  33. polito olje pravi

    Petrovc (za moje pojme EDINI “desni”
    ki si zasluzi spostovanje, vsaj na tem portalu) za tebe
    je naslednje vprasanje: kdaj bos spregledal, kdo in kaksen
    clovek je jj? Rabis sodbo ESCP? ves da
    lahko dobi se vec kot je dobil?
    Lahko razlozis, zakaj ni bilo nobene ovadbe proti Kunstlju, Surcu in Zgagi?
    Ce ze on ne zna, lahko vsaj ti razlozis od kje mu dobrih 200 jurjev evrov?
    Mogoce se to, zakaj Matoz zahteva izlocitev vecine dokazov? Razlozi mi
    te stvari in bos v mojih oceh kredibilen.

  34. Demi Zen pravi

    podpornikov janše je velio več kot kogarkoli, povrhu pa sploh ni nobenih alternativ.

    cela leva frakcija je cvetober lopovov in placancev srbske narko mafije.

    vstajniki niso druga lumpen proletariat in falirani studentje
    SD je cetica starih komunistov s crnogorskim komisarjem ki se nekaj napihuje a nima za burek , razen če ga vkrade

    o Pozitivnih kleptomanih nima smisla zgubljat besed, mislim da majo dva procenta podpore se so noter sami srbi mafija in druga golazen z lepljivimi prsti

    kahel in njegovi nimajo vec koga izsiljevat ker evropa gleda pod prste

    virant lol ta je odjebal za vekomaj judež pederski

  35. opazovalec pravi

    Prokletim udbovskim prascem skupaj z Ferlincem in babo, ki je sodila, ki poskušajo opravičevati udbovsko slovensko krivosodje in njegove montirane procese je pri Slaku Jaklič duhovito pojasnil razliko med pravično in krivično sodbo: tudi pes ve, kdaj kaj po nerodnosti pohodiš in kdaj ga brcneš, pa ne bi človek.

  36. VSI STRPNI pravi

    le še en od tolikih kučanovih mafijski rdečih kadrov, ne prvi ne zadnji, ki bo vedno branil balkanske mafijske rdeče svinje in zapiral vse moteče drugače misleče……da pa ga v bran vzame rdeči većer pa res ni nič čudnega……ampak tisto o evropi ta stari rdeči kučanov kader bi lahko spustil, ker prav on dokazuje , da je slovenistan na rdeččem enoumnem balkanu in ne v evropi.

  37. VSI STRPNI pravi

    ajde kučanov mafijski brate ferlinček, kdaj si boš upal kaj če komunistične morilce, kdaj čez balkansko rdečo mafijo? nikoli mar ne?…hahahahHAHAHahaa

  38. VSI STRPNI pravi

    bolj kot idealist je udbolist…hahahahahahah

  39. VSI STRPNI pravi

    drugače misleči se morajo bati takih rdečih kadrov….zelo, bati, kajti skrajnost, obsedenost in sovraštvo pri teh rdečih idealistih je v preteklosti privedlo do velikih zločinov…….

  40. Petrovc pravi

    Spostovani @Polito Olje:
    Ce bova tako kulturno komunicirala in me boste hvalili, boste delezni obsodbe, da tipkate z moje tipkovnice.
    Moja tipkovnica pa je kot fijakarski konj, vedno najde pot do gostilne, ergo pise samo moje mnenje!

    Petrovc ni desnicar! Petrovc je komunist. On verjame, da je kapital zlo.
    In Petrovc vedno poskusa pomagati prevaranemu, opeharjenemu, postenemu. Smatra, da mora biti “tehtnica zivljenja uravnotezena”!
    Tako je tudi podpiral SDS ob priliki poraza 2011. In z svojimi mocmi poskusal pomagati, hrabriti. Kajti padec opozicije, odstop Janse, bi pomenil katastrofo, tako se mi je tedaj zdelo.

    Pa k stvari. Jaz locim osebo Janeza Janse in postopek, ki se proti njemu pelje.
    Hipoteticno, bi Janse ne maral! Toda bi se zanj vedno zavzel, ce bi se mu godila krivica! Za vsakega! Za njega ali za Jankovica ali za Kucana!
    In to sem vedno pocel.
    In smatram, da je ta sodni proces farsa. Ne samo farsa, SRAMOTA!

    Bil sem predsednik Studentov na Univerzi, Fakulteti, bil sem predsednik stevilnih organizacij. Toda strpno in zvito sem v IO-jih vedno imel razpon ljudi razlicnih mnenj, koncno oceno pa pretehtal sam!
    Vcasih je v malenkostih komu treba popustiti, da zmagas v kljucnih zadevah!

    Oba se pa, morava, strinjati, da nekaj smrdi pri zadevi Patria.
    Ce bi dokazi bili, bi jih, kaka, Mladina stokrat obelodanila, je tako!?

    Na vsaj troje tvojih vprasanj ne morem odgovoriti, ker nisem posvecen. Pac sklepam na osnovi metode statistike, “target”.

    O izlocanju pa takole, tudi pri zadevi Balkanski bojevnik so izlocali. Zakaj bi ne tu? Ce so argumenti cisti!

    Cenim vase, Petrovo svetopisemsko neverovanje, toda, pogresam pri vas vec objektivnosti in manj emocij.

    Lepo vas pozdravljam!

    P.S.
    Sedaj boste lahko na moji tipkovnici tipkali vi, je prosta. Jejjejejej!

  41. VSI STRPNI pravi

    Petrovc pravi:
    08. 06. 2013 at 12:19

    NEZNOSNA TEZA BIVANJA, V SLOVENIJI:
    (Ni moja Ideja!!)

    V drzavi, kjer ima polovica Janso za Boga!
    In v drzavi, kjer ima polovica Janso za Zlodeja.
    In tidve polovici sta kot granit vkopani vsaka na svoji strani!
    In jurisniki obeh strani brusijo srpe in kose. Mecejo nasprotne v luknje,….

    V drzavi, kjer je zaupanje v pravosodje na popolni nuli!
    V drzavi, kjer novinarstvu ne zaupa 70% drzavljanov!
    V drzavi, kjer javna uprava ne dela, samo ropa.

    V taki drzavi ni prihodnosti.

    PREJETA OBLJUBA (po Ferlincu):

    Obljubljam g.F., da ga castim s VELIKO porcijo vampov, mesano solato, liter cvicka in za posladico kremsnito ali sladoledom, kar mu bo ljubse.
    Lokacija: gostilna pri Lovcu v Ljubljani.
    Cas: danes ob 18:30.

    V zameno boste, g. F., masturbirali pred Presernovim spomenikom, v Ljubljani.

    Torej so znani fakti:
    – dana je bila OBLJUBA;
    – LOKACIJA je znana;
    – PREJEMNIK: F=g.Ferlinc, je znan
    – CAS je znan;
    – VSOTA obljube je znana;
    – NAROCNIK, moj IP dobiste na Casnik.si, je znan.

    SLOVENSKEMU PRAVOSODJU:
    Za razliko od sodbe proti Jansi, ko ni bilo znano ne mesto, ne kraj, ne cas, ne ponudnik, bila je fantomska OBLJUBA sprejema, je tu vse znano in je FAKT!

    Posledicno bo g.F. opravil nemoralno dejanje na javnem mestu, motil red in mir Ljubljane, oskrunil, verjetno, Presernov spomenik!

    PROSIM ZA UVEDBO POSTOPKA ZA SPREJEM OBLJUBE!

    BEST POST EVER!!!!!!!!!!!

    hahahahahHAHAhahahahahahAHahha

  42. Henry pravi

    Ferlinc bo dobil spomenik, poleg vojašnice Franca Rozmana Staneta v Celju, kot vojaški tožilec spada samo tja. Udbomafija ga bo že ustrezno nagradila.

  43. VSI STRPNI pravi

    udbomafija bo nagradila tudi zvesto rdečo mafijsko sodnico..stavimo?..prav tako je nagradila sodnika, ki je izpustila balkanske rdeče bojevniške mamilaše……….

  44. Jajcek pravi

    To se ne bo dobro končalo- Levica je šla predaleč. samo ugibamo lahko, kaj bo proti udarec Janše. Mislim da se ne bo dal kar tako.

  45. VSI STRPNI pravi

    zato vam še enkrat ponovim, to kar sem že neštetokrat napisal: če balkanska mafijska rdeča svinja, sredi belega dne na glavne trgu zakolje nebogljenega otroka ne bo nikoli obsojena , kvečjemu nagrajena…….tako je bilo, je in bo ostalo ..hahahahHAHahahahaha

  46. Amadeus pravi

    Pozdravljeni,
    privrženci slovenske desnice imajo zmeraj veliko povedati čez bivše bratske narode Jugoslavije, ne vem pa, če se zavedajo, da so predstavniki stranke SDS zelo primerljivi z ostalimi radikalnimi strankami v bivših republikah, to so SDS(srbska demokratska stranka), HDZ in SDA(stranka demokratske akcije)…in kaj imajo skupnega…veliki nacionalisti, sebe poimenujejo četniki, ustaši in mudžahedini, veliko podporo verskih institucij (pravoslavne, katoliške in islamske), brutalni napadi na zmerne stranke, in korupcija jim ni tuja….In kot kaže, vse njihove voditelje čaka kazen pred sodiščem (ali zaradi genocida, prodaje orožja, likvidacij in korupcije)

  47. VSI STRPNI pravi

    in kot niso nikoli obsodili stare komunistične zločince od ribićiča in kučana dol, tako ne bodo NIKOLI obsodili mlajše balkanske rdeče mafijače od ljubljakovića, do golubića in našega lukašenkića…..tako pač deluje našo kučanovo balkansko sodstvo….hahahahahahah

  48. VSI STRPNI pravi

    Amadeus, tvoje balkansko rdeče sodstvo se ni nikoli upalo soditi tvojemu ljubljenemu socialistu MILOŠEVIĆU, prav tako, nihče si ni upal soditi najmlajšemu titovemu generalu …….., čudno mar ne..ajde rdeči mafijski brate, ti kar laži o desnici. konzervativci vemo kaj je nacionalizem, nacionalizem pa je VEDNO NAJBOLJ OKUŽIL PRAV VAS SOCIALISTE IN KOMUNISTE, kajti ko je retardiran narod spoznal , da je upa, da vas oDpiha, STE VEDNO PRIDNO ZAIGRALI NA NAJBOLJ BESEN, nagonski, sovražni nacionalizem prav VI, balkanske vedno mafijske RDEČE SVINJE…..HAHAHAHAHHAHAHAH..IN SPOMNI SE, NAJVEČJI spomenik titeku ima prav jelinčič v vrtu, in jelinčič je vedno veselo sodeloval z vami, čeprav po potrebi ste ga vedno izrabili in posilili…..hahahahahahahah

  49. Amadeus pravi

    Vsi strpni…razen kovačeve kobile, hahah…vsi smo patrioti in rodoljubi, vendar nekateri tega ne izkoriščamo v politične namene in spoštujemo tudi drugačne…Zavedati se pa moraš, da se vojne začnejo zaradi radikalnih pogledov in dejanj, ki pa jih zavzeto zagovarja tvoja kvazi spomladanska stranka SDS….

  50. pridanič pravi

    Vsi strpni sin BALKANSKEGA PRIDANIČA SPET SERJE.Še eden izmed mnogih bolnikov ki jih je JAJČEGLAVEC OKUŽIL Vsa EU piše o PRAVILNOSTI OBTOŽBE ,OVCE PA KUKU MENI.

  51. pridanič pravi

    Vsa čas g.FERLINCU.Predlagali ga bomo za MEDALJO ZASLUG ZA NAROD.

  52. VSI STRPNI pravi

    Amadeus, balkanske rdeče svinje, da spoštujejo drugače misleče?..KDAJ in KJE?….povej mi eno samo komunistično državo , kjer ste rdeče svinje spoštovali drugače misleče?…..in kdo je začel zadnje vojne v evropi?… komunist stalin in nacional-socialist adolf, pridružil se jim je socialist/fašist mussolini, nato razen klanja drugače nislečih v komunističnih državah je bil relativen mir, nato sped rdeče svinjki mafijski balkan, post-socialist milošević in post-socialist tuđman..itd.itd., pozabil sem še na klanja kgb-jevca putina in državniškega klanja v belorusiji in ukrajini…….ampak ja, za vse so krivi konzervativci, JJ, merklova, berluskoni,camerron, timošenkova, še prej pa vsi konservativci, mar ne?…ajde, ni ga večjega bedaka od čisto vsake opranoglave balkanske rdeče svinje….hahahahahahah

  53. VSI STRPNI pravi

    pridanič, kaj pa ti veš o evropi, in kaj pišejo o evropi….hahahahahahahah…ajde brate, zlezi že kakšen krat iz ljubljankovine in ne beri le kučanove kurbe iz bande 571, saj znaš celo 6 jezikov, slovenski, hrvaški, srbski, srbo-hrvaški, bosanski in po potrebi tudi črnogorski……ghahahahahahahahahh

  54. VSI STRPNI pravi

    hahahah…kučan je poslal rdečega agenta ferlićića na vse svoje rdeče svinjske mafijske medije….hahahahahhahahahah:::ahahahha..kučanova sodišča in mediji skupno proti drugače msilečim……hahahahhah..joj kako so patetični ti naši balkanski mafijski rdeči prasci….hahahahahahah

  55. Amadeus pravi

    Strpnež, men se zdi da si ti bolestno alergičen na rdečo barvo in da vse drugače misleče mečeš v isti lonec….men je prav hudo zate, saj verjetno zelo trpiš z vso to sovražnostjo v sebi…zadihaj malo in se sprosti…
    Nismo vsi rdeči, kateri ne maramo radikalnega obnašanja v politiki…Dečko, zbudi se malo, da boš videl tudi kakšno mavrico 😉

  56. VSI STRPNI pravi

    Amadeus, jaz se veliko smejim, nisem sploh žalosten, prej obratno, ampak ajde brate, saj ni treba se vedno lagati, ko vam kdo pove resnic v obraz. ti nis rdečuh?, res a ti to?, da ti nisi rdečuh?….hahahahahahah…ti nisi rdečuh vse dni v letu – si nestrankarski človek, samostojen in objektivno misleče bitje, in bla, bla, bla., le na dan volitev pa – glej ga čuda – voliš vedno balkanske rdeče mafijske politike…..hahahahahahahahahahah

  57. MEFISTO pravi

    Če niste rdeči, kaj pa ste potlej?

  58. VSI STRPNI pravi

    Amadeu, in potem kot vedno. VSE TIHO JE BILO……hahahahah…že nekaj takih rdečih bedakov je bilo tukaj, pa je končalo vedno na isti način. hinavsko. delajo se pametne, nadbrihtne, nestrankarske, potem pa, potem pa……….ajde brate, saj ni treba se sramovati, si rdečuh in konec……hahahahahahahaha

  59. VSI STRPNI pravi

    ali si le bolj liberANALNO nagnjen…..hahahahahahahahahHAHahahahahah…ne, res nisi balkanski rdečuh….hahahahahahaha

  60. pridanič pravi

    vsi strpni je BOLNIK in to vemo vsi.In ta bolnik ni kakršenkoli bolnik je namreč ZELO LJUBOSUMEN,na nekoč zelo uspešno in od CELEGA SVETA spoštovano JUGOSLAVIJO.Najbolj pa ga boli ko vidi kako so ti ljudje pridni učeni in spoštovani.Zgradili so si hiše,ustvarili z slovenskimi lepoticami čudovite družine.Dočim sam zapuščen, od boga in ljudi, reven [zaradi lenobe neznanja zabitosti in zapitosti] stresa svojo hudobijo .Označil bi ga z eno besedo KLOŠAR.

  61. Demi Zen pravi

    rdeči paraziti, rušijo se vam tla pod nogami. kučman se vam bo stegnil tovarišija posenilila , ostale bomo pa strpali na dob. prvi bo šel pa tisti potuhnjeni balkankovič in lopov lopov mišič in ostala kleptomanska rdeča golazen

  62. Amadeus pravi

    Mefisto, kaj so samo rdeči, pol pa dolg cajt nič, al kaj???
    Ajoooooojjjj
    Strpnež, teb pa zgleda da je čist ausglajzal…se obnašaš ko zadnja cura bura iz Poljanske doline…kakukaku

  63. Progresiv pravi

    Bravo pridanic! Tocno tako!
    Drugace pa, cudovito napisano:
    http://www.mladina.si/144880/blescava-beda/

  64. MEFISTO pravi

    Ste opazili dramaturški vrhunec zgodbe, ko sicer umsko skromno Polito olje z izbranimi besedami hvali Petrovca, ki mu razneženo odgovarja.

    Temu bi lahko rekli dialog s samim seboj in en tikovnica.

  65. VSI STRPNI pravi

    pridanić, stari rdeči udbaški prasec trda bo, ampak nekdo ti pač mora povedati resnico, čeprav pozno ampak , tako je: juge ni več, juga je crknila kot stekla podgana in njegovi smRDEČi luknji so našli milijone zaklanih revežev . ampak ok, bila je nadvse uspešna država, sanjska (hahahahah)..ampak za ZGODOVINO ( ne za rdečo mafijsko propagando) LE KRVAVO RDEČI SPLAV…..HAHAHAHAHHAHAHAHhahhahahahahahaha ..upam, da ni preveč boleče, resnica napreč…hahahahahahah

  66. VSI STRPNI pravi

    ufff, in smo spet, tam, naše balkanske opranoglave rdeče svinje sanjajo komunizem, jugo in cenijo udbaša ferlićića….čudno mar ne?….hahahahahahahahah

  67. Petrovc pravi

    MOJ LUBI MEF, PETROVC TE LJUBI, LJUBI!
    Mef, ce zelis, poglej spodaj na ekranu, dobis piskotek za izboljsanje tebi ljubih izkusenj. Piskotek kar sprejmi, ti bo slajse.

  68. Progresiv pravi

    Alo ti posrana izdajalska bela glista od VSI STRPNI:
    Zame si totalna nula, zguba, revcek, na katerega lahko le pljunem ali pa se nanj poscijem!
    Tako kot smo ziveli v Yugi, ne bomo nikoli vec.
    Pokazi mi danes enega delavca, ki si lahko s pridnim delom zgradi lastno hiso! Se kredita ne more dobiti! In ze sam ta primer je kazatelj dovolj, kjer se vidi kdaj smo bolje ziveli! Da o normalnih razmerah plac cistilka:direktor, zastonj zdravstvu in solstvu, raje ne izgubljam besed. Res pa ni bilo kakava in praska vsak dan v izobilju…uuu, groooza
    HAHAHA, ti pa si ena bela izgubljena svinja

  69. Petrovc pravi

    JEBEMO, FRLINC BO PETROVCA SPRAVIL V AREST!
    (ALI, ZLODEJ SE VESELI)

    1. del

    1. Pravi Frlinc, da je bila obljuba dana SDS! Sedaj pa ne nic vec ne vem, je bila dana SDS ali Jansi? Mislim pa, da tudi Frlinc nic ne ve!
    Torej bo sel v arest SDS, komplet, ne Jansa?!
    No, pa se bo Zlodej in njegova trojica rjavosrajcnikov, veselila!

    2. Koliko cvekanja v Frlincevem intervjuju, BLA, BLA, BLA, BLA,…Za boga milega, vsaj kraj naj pove, pa mu bo Petrovc verjel, samo kraj naj pove, nic dugega!

    3. Na sodiscu je bilo 40 pric (okoli) tudi nasa slavna Kahla (karl Erjavec) In vse price, tudi Erjavec, so OVRGLE obtozni predlog pod PRISEGO!!!!
    Jansa je bil obsojen!
    Torej so price pod prisego LAGALE!
    ERGO BODO SLE VSE, ZARADI KRIVEGA PRICANJA, v arest! Tudi Erjavc!
    Petrovc podpira tozbo proti Jansi!

    4. Edini, proti katerem/u je bila EVIDENTNO dokazana korupcija je bil Cekuta! Za kaj ste ga izlocili! CEKUTA VE VSE!

    5. Slovensko sodstvo ni bilo LUSTRIRANO pred 20-imi leti velika napaka DEMOSA, poleg denacionalizacije in unicenja tovarn in inzeniringa!

  70. Petrovc pravi

    JEBEMO, FRLINC BO PETROVCA SPRAVIL V AREST!
    2. del

    6. Frlinc z komentarji v dnevnem tisku KRSI ZAKON! Kajti zadeva pravno formalno se ni koncana in tozilec zakonsko ne SME KOMENTIRATI zadeve! Frlinca toziti, odvzeti mu funkcijo zaradi krsenja zakona!

    7. Frlinc trdi, da ce bi izlocili Finske in Avstrijske “dokaze” bi njemu ostale samo platnice!
    SE SPLOH ZAVEDA KAJ TRAP CVEKA!
    Kaj je delal on, cela ceta tozilcev, sodstvo, takole 2,5 let!
    SKRATKA NIC!
    IN CEMU DOBIVA TAKOLE 5.000 EUROVCKOV PLACE, VISJO KOT PREDSEDNIK VLADE!?
    Fantje, ta frlinc je preneumen, da bi ga podkupili, on je po naravi bebav!

  71. pridanič pravi

    vsi strpni umiri se in preberi še ENKRAT!!!!.OPISAL SEM TEBE IN TVOJE TRAVME.

  72. Miran pravi

    Spoštovani g.Petrovc !

    Nisem jih videl (avstrijske in finske dokaze).

    Vse kar vem je, da se je obramba JJ & co. vneto trudila, da ne bi veljali in bi se kot taki izločili.

    🙂

  73. Abraham pravi

    Progresiv,nakladaš o statusu dr.Klemena Jakliča. Še enkrat preveri!
    Pa še : Tako kot smo živeli v jugi, ne bomo več. Hudiča, zakaj pa se je tako dobra juga potopila, v morju krvi?
    O belih svinjah …… imaš psihićne težave?

  74. NOČEM JJ pravi

    Bravo Ferlinc ! V deželi slepih je eno oki človek kralj !!! Janšo in ostale pa čim prej v keho na ričet !

  75. božiček pravi

    @abraham, za abrahama ti poklanjam filmček, ki ti bo odgovoril na tvoja vprašanje: “Zakaj se je tako dobra Juga potopila v morju krvi?”
    Prijeten ogled!
    http://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

  76. božiček pravi

    ogled filma priporočam tudi strpnemu

  77. cefizel pravi

    Izvoli BOŽIČEK, tudi zate en poučen film. Nestrpno čakam tvoj komentar.

    http://www.araerin.com/soviet.html

    VELIKO UŽITKOV OB OGLEDU !

  78. Petrovc pravi

    JEBEMO, FRLINC BO PETROVCA SPRAVIL V AREST!
    (ALI, ZLODEJ SE VESELI)

    8. In pravi Frlinc, da so bili zneski veliki! Veliki? Kako veliki? Kot je bil velik Krjavlov hudic!?
    Na vseh portalih se ugiba takole med nekaj tisoc, do desetine miljonov. Kaj je tu veliko?
    In ce so bili veliki, za kaj je sla zadeva na okrajno sodisce? Kjer se sodi kurjim tatovom in prekrskarjem napacnega parkiranja
    Za kaj ni sla na vrhovno?
    Ahhha, da boste balinali!
    Kajti na vrhovnem nimate sodnikov za jajca!

    9. In pravi Frlinc, da je take stvari tezko dokazati.
    v demokraticnem svetu velja dokaz za obsodbo, ne pa javkanje tozilca, da tezko ali soploh ne more dokazati, da pa na vodi cuti, da je obtozeni kriv!

    1-. Kaj boste z Karlom Erjavcem? On je trsil, na sodizcu, da ne on ne komisija ni bila delezna nobenih pritiskov, da se Jansa za Patrie ni zanimal.
    Ce se je komisija odlocala brez pritiskov i Karl podpisal pogodbo po svoji presoji, kje je korupcija?

    Se bi lahko Ferlinca, pa se mi ne da vec!
    Ferlinc me spominja na nasega Mef-a! Oba koncala isto solo, oba podobno razmisljata in oba sta pocerja.

  79. Petrovc pravi

    Spostovani @Miran: tu pa vam ne znam odgovoriti! HA, Ja?

  80. Petrovc pravi

    Prjatli, komentatorji:
    Ne smete se jeziti, ko vcasih nasemu Mefu malo fseka ljubosumje, ce se Petrovc pogovarja s kom.
    Mefkota poznam ze od otroskih let. Rodil se je z velikimi, kot pravi Frlinc, naravnost velikimi usesi. Lahko bi rekel, oslovskimi.
    Pa je mama vse cas govorila, ko je bil se otrok, da bo sel za zupnika, po tem pa, da bo Mefko skof!
    Tako rad je vaskemu zupniku njegovo “hostijo” jemal v usta.

    Sosolci so ga vlekli za usesa, da je neusmiljeno jokal, Samo Petrovc je bil dobra dusa, pa ga je bozal z kruhom namazanim z maslom.

    Tako, Mefko ni postal zupnik, silom prilik, postal pa je skartiran komunist in obcinski birokratek s crnimi rokavi.
    Tudi ni slabo, je rekla mama.

  81. Henry pravi

    Pridanič, že sam nick pove, da si letos romal v kumrovec in mahal z zastavo z rdečo zvezdo. Letošnji dopust pa boš zagotovo preživel na golem otoku, ne?

  82. tarzan pravi

    Kdor misli, da se bo JJ kar tako umaknič se prekleto moti. V prejšnjem sistemu ga niso mogli zatreti, kaj šele sedaj, ko ima v Evropi številne močne prijatelje. Ob tem, da je takšna sodba de facto krivična!

  83. MEFISTO pravi

    Petrovc zna tako lepo in zanimivo pripovedovati o blagem Mefistu, o sebi pa ne pove niti tega, kdaj bo izstopil iz SDS in ali bo res počakal, da ga bodo sunili v rit.

    Bodite pozorni, kako mu drhti roka, ko piše o svoji priljubljeni temi, v kateri nastopajo deček, župnik in njegova hostija.

  84. pridanič pravi

    tarzan napaka: V Evropi natančneje v Nemčiji imajo obilo dokazov proti JJ.Predvsem o PRODAJI OROŽJA.SAMO poizkusi naj z tožbo ,pa bo petelinček naletel na PRAVO mino.Ne uide mu 20 let kehe.Ne kot tukaj doma ki so ga pocrkljali z 2mi. leti.Hvaležen naj bo ter se po hitrem postopku upokoji,in pokloni čas otrokoma.

  85. opazovalec pravi

    Pridanič očitno si se zatipkal. Hotel si napisati v Murglah, napisal si pa v Nemčiji.

  86. Petrovc pravi

    Mef: zakaj se jezis/ Ko pa te ma Petrovc tako ad, lahko bi rekli, da te ljubi!
    Za izstop iz SDS bo Petrovc se malo pocakal, toliko casa, da bo Sava tekla navzgor.
    Ne jokaj, moj mali Mef, z VELIKIMI usesi in polnimi usti zupnikove hostije.
    Ta ubogi decek, Mef, ki je bil tudi, dopoldne MINISTRONT, v glavnem na kolenih, zaprtih oci, odprtih ust, v vogalu zakristije, da smo lahko na malo potrebo hodili.
    Mef je bil res prikladen minostront.
    Roka mi drhti, ko se spomnimtistih casov, ko smo Mefa bozali s potico ali pa klobaso. Kakor je naneslo. Vcasih smo namazali tudi z zaseko, da ni slo po grlu na suho. Keneda Mef.

  87. Janko rašl pravi

    Ferlinc je čisto navadno govedo, ki se še ne zaveda kaj ga čaka, ko ga več ne bodo potrebovali…

  88. 007 pravi

    gnida udbovska kučanistična teroristična = koštrunast ferlinc terorist

  89. MEFISTO pravi

    Petrovc se zaradi specifičnih spolnih fantazij pod pretvezo, da pripoveduje zgodah in nezgodah večnega Mefista, rad doživeto vrača v svet vse odrešujočega onegavljenja s fantki.

    In to tisti Petrovc, ki je hotel na vsak način izvedeti, kdo je bil srečnež, ki so mu ga pušile 10 – 12 letnice, kar je imelo za posledico, da je začelo Mefistovo veselo omizje verjeti, da je v resnici najbrž šlo za enako stare prestrašene dečke.

  90. MEFISTO pravi

    Pripis

    Eden od članov Mefistovega veselega omizja je pravkar prišel z novico, da so v SDS že začeli Savo obračati proti Jesenicam.

  91. Slovenija-žrtev partije pravi

    Vemo kje smo, če bivši udbovci oz. tisti, ki so nedolžne obsojali in preganjali, vodijo pravosodje države. Slovenistan, glavno mesto: Udbana.

  92. polito olje pravi

    Jebite se vsi okosteneli zombiji iz
    prejsnega stoletja, ki delite narod na
    leve-desne, rdece crne bele itd.
    Mi mladi bomo scali po vasih grobovih,
    zapomnite si to.

  93. MEFISTO pravi

    Od kdaj se jesen življenja šteje za mladost?

  94. polito olje pravi

    Mefo..fuck you.
    Star sem 37 let. Jesen zivljenja? Ne bi rekel.
    Baje da si z okolice Celja? Rade volje pridem z
    prestolnice, da ti razbijem drzavne zobe, torej protezo.
    Si za?

  95. Tone pravi

    Hm, polito olje, grozijo samo slabiči… verjetno te v sredo ni bilo pred sodiščem, če pa si bil, pa si bil pri tistih prepitih tipčkih, ki so preko ceste kazali svoje škrbaste zobe. Ker se ne boš nikoli upal javno izpostaviti za svoje rdeče ideale, boš za vedno obveljal za revčka & debilčka.

  96. Che Belica pravi

    V vednost in ravnanje vam sporočam, da je na http://buchela.blogspot.com/
    objavljeno, s kom je Ferlinčeva mama zanosila.

  97. pedrovc pravi

    Prjatu razumni ne le da se je pomlajšal ampak je postal tudi izjemno bojevit, da, kar pogumen.
    Živel Heroj Razumni, gubernator avtonomne gornjesavske vukojebine!
    (enim se očitno rola nazaj, hehehe, hahaha)

  98. Štajerski Petrovc pravi

    Svetujem Prjatlu Razumnemu, ki pisari na Politkišu pod raznimi nicki kot so Petrovc, Pedrovc, Pr tovc, Pet ovc, Prdovc, Politole itd., naj zapre svojo franšizo, ker ga razen nekaj retardiranih komunajzerjev ne bere prav nihče.
    Naj prevzamejo komentiranje ljudje z svežimi zamislimi, odslužen material naj se umakne na smetišče ali reciklira.

  99. MEFISTO pravi

    Od policije bom moral zahtevati 24 urno varovanje.

    Še ljubše pa bi mi bilo, da me policija obvaruje komentarjev Politega olja.

  100. MEFISTO pravi

    Če policija ne bo reagirala, bom dal Politemu olju na voljo kramp, lopato koso ali motiko, morda celo srp in kladivo, pa da vidimo, koliko moči je še v precej starejšem telesu.

  101. Petrovc pravi

    OH, TA NAS MEF, SEDEM ZALOSTI!

    Tako je navadno rekla njegova mama, ko je prisel domov umazan, raztrgan, pretepen in s pasjim udom v ustih!
    Mef je bil vceraj pri vecerni masi, v zakristiji mu je zupnik lepo navil usesa, da je Mef uro zvonil in da je zupnik vedel, kdaj mora nehati basati stare babe v cerkvi. Po tem pa je kar trikrat, TRIKRAT, obhajal Mefa, z hostijo v usta, pa se Mef se kar dere!

    Pa ni najhuje, da se dere Mef, najhuje je, da ko zacne tuliti Mef, se za njim dere vsa pasja procesija po vasi! To je zavijanje, tulenje, kruljenje pasjih cuckov in pizdolizcev cele vasi.

    Mef, bodi priden, da bos lahko svoja usesa spravil v skofovski klobuk!
    Kajti, ko bos velik bos skof in skof mora nositi skofovski klobuk in ce ti bodo tvoja oslovska, usesa, gledala izpod skofovskega klobuka, bo neugodno.

    PA PITAGOROV IZREK SE NAUCI! Oslovski most, saj ves, da ga zadnjic nisi znal!

  102. Tone pravi

    Tu se na veliko govori, da je Mefisto zelo star pa da ima velika celo ogromna ušesa meni se za to poraja vprašanje je bil prej Mefisto ali je bil prej osel osel ali sta bila ustvarjena istočasno .

  103. MEFISTO pravi

    Osel je bil ustvarjen samo nekaj let za Mefistom.

    Mefisto pa nima nič z njegovim spočetjem.

  104. Tone pravi

    Bog tako ni ponovil napake ko je ustvaril Mefista.
    Kajti osel je pametna in korista žival. In je nepotrebno in odvečno tolmačenje, da Mefisto, ki je antipod osla, nekoristen in škodljiv, z oslom nič nima.

  105. djadmoroz pravi

    Tlačan, men Ferlinc s svojo čupo deluje kot kakšen baročen angelček: sedi nekje na oblakih in z arbitrarnimi obtožbami svira k….

  106. Miran pravi

    Po mojem skromnem mnenju, se genski zapis osla in Mefota zelo razlikuje.

    Ne gre da bi žalili osla.
    🙂

  107. anka tepic pravi

    Saj ni čudno da tako pravi in tako misli, ker je več kot očitno, da je slika in prilika svojega šefa. Tipičen kolesar, spodaj brca, zgoraj pa krivi hrbtenico. To ni le slika tožilstva, ampak sodstva na splošno.
    Če pa mislijo, da narod lahko samo molče požira njihove pravne svinjarije, ki nimajo nič skupnega s pravičnostjo, je z njimi res nekaj hudo narobe. Vsilili so nam zločinsko zakonodajo, zato da sami lahko neusmiljeno molzejo narod.Kot bi jo delali mesarji in ne pravniki!!

  108. Rok pravi

    Njegovi jugomafijozi lahko tovorijo nekznovani, tone mamil skozi Slovenijo ! Tistega ,ki bi si to upal kritizirati,pa ta balkanski koštrun ,da zapreti !

  109. Miran pravi

    http://opozicijanorcem.blogspot.com

    Komentar ki vse pove.

    🙂

  110. Heineken pravi

    seveda je POŠTENJAK.
    .
    ZATO PA SEDI TAM ZGORAJ..!!
    .
    tistele švercerske barabe in mešetarji
    ——————————————————
    .
    PA CVILIJO O – nepravdi –!???
    .
    tam spodaj.
    .
    .
    .ego-psihopati
    kot jim je že odčital lekcijo
    .
    DER STANDARD

  111. jaka pravi

    Da bi bil Janša in še vplivni v tej zgodbi tako naivni, da bi se spuščali v neka PODKUPOVANJA,JE MALO VERJETNO,KER VSE POTEZE TEH STALNO SPREMLJAJO NOVINARJI IN OPONENTI J.JANŠI.
    ČE PA SO RES SODELOVALI V TEJ AFERI IN SPREJEMALI PODKUPNINE,SO PA PRAVI ZELENCI,PRVOŠOLČKI.NAJ JIH PA KAR MALO POTIPAJO,KER SO ,ČE SO TO POČELI TAKO NAIVNO,SO IZGUBILI SVOJ UGLED IN NAŠE SPOŠTOVANJE IN ZAUPANJE.

  112. prepri43 pravi

    Božiček nam ponudi srbski udbovski spaček , cefizel mu odgovori z resnico!

  113. prepri43 pravi

    Miran pravi:
    12. 06. 2013 at 14:36
    http://opozicijanorcem.blogspot.com
    Komentar ki vse pove.
    —————————————-
    Vse o tebi in o debilni literaturi ki iz katere črpaš znanje!

  114. Rok pravi

    V bosanskih planinah ,bi morali pustiti koštruna ! V civilizacijo,nikakor ne sodi udbo driskač !

  115. Rok pravi

    Tlačan, men Ferlinc s svojo čupo deluje kot kakšen baročen angelček . Baročni koštrun iz bosanskih planin,ki ga je Maslješar prignal s seboj,da svobodno naskakuje Slovence !

  116. trla baba-peterle-lan pravi

    rok kliči kaloha..nocoj ima čas..

Napišite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen