Nekdanji diplomat: “Za ugled države bi bil vstop Stevanovića v vlado katastrofa in blamaža.”

2

Nekdanji diplomat Andrej Logar je v Večeru spregovoril o možnosti, da v vlado pride tudi Resni.ca Zorana Stevanovića:

“Tu pa Golob podpore ne bo dobil, čeprav je v politiki tako, da nikoli ne reci ne. Še najraje bi videl, da bi v tem primeri v koalicijo vstopila kakšna Nova Slovenija, ampak so se preveč zagovorili in bili decidirani, res pa je, da je v preteklosti že bilo tako, da so nekateri pri stališčih, ki so jih imeli pred volitvami, ko je šlo za sklepanje dogovorov glede prihodnjega sodelovanja, v marsičem popustili. To, kar pa je govoril Stevanović, da bo zahteval tri ministrstva: finančno, za zunanje in notranje zadeve, pa je smešno. To so namreč državotvorna ministrstva in tega Golob ne more dati. Za ugled države bi bil vstop Stevanovića v vlado pravzaprav katastrofa in blamaža.”

Št. komentarjev: 2
  1. čokomoko pravi

    Slovenija samo še tone. Katastrofa kdo vse se je navlekel v državni zbor!

  2. andrej pravi

    Prepotentni opičjak.

Napišite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen