Klemenčič v DZ kot kak sovjetski minister: podkrepljen z alkotom divje gestikuliral, govoril nesmisle in se smešil
Konec tega tedna se je v državnem zboru zgodil pravi šov, ki si ga je privoščil pravosodni minister. Goran Klemenčič je sicer znan po svojem za politika nekonvencionalnem (beri: neprimernem) obnašanju, a tokrat je šel čez rob, saj je njegovo obnašanje v hiši demokracije bilo zelo nedostojno. Poslanci državnega zbora so v petek vedeli povedati, da je Klemenčič v državnozborski jedilnici pred svojim nastopom zvrnil kar nekaj kozarcev vina, ki so mu očitno pustili posledice tako v telesni motoriki kot v možganskih režnjih. O tem je tvital tudi vodja slovenske opozicije Janez Janša, ki je zapisal, da je Klemenčič “nažgan kot aksa”.
Na začetku Klemenčič sploh ni vedel kam naj da svoje roke, govoril je nepovezano in raztreseno (poslancem je celo razlagal, da ima doma dve hčerki) ter klatil nesmisle o tem, da piše sodelavcem zahvalna pisma. V nadaljevanju je po kavbojsko vtikal roke v hlačne žepe, šumel s papirji, tleskal s prsti in nasploh ustvarjal vtis kot da je na nogometni tekmi in ne na seji državnega zbora. Vmes je celo glasno zarohnel: “Pa ne me zafrkavat…”
Klemenčič seveda ni mogel iz svoje siceršnje kože, zato je izdatno napadel še poslance iz SDS, ki jih je pozival na razpravo o zaslužkih njihovih sorodnikov!? Klemenčič se še namreč vedno ne more sprijazniti, da je javnost zvedela, koliko je zaslužila njegova žena, odvetnica Nina Zidar Klemenčič, ko je delala za tajkunsko Factor banko. To so bili namreč zares astronomski zneski, saj je prejela kar neverjetnih 887.971,28 evrov, ko je zastopala Factor banko proti bivši upravi – in vse tožbe izgubila!
Pripis 20.2.2017: Danes pa je poslanka SDS Anja Bah Žibert prek Twitterja razkrila, da jo je podivjani Klemenčič v nekem trenutku ob mizi podpredsednika državnega zbora Matjaža Nemca celo fizično grabil in potiskal v kot. Klemenčič se je v svojem alkoholnem stanju očitno spozabil do te mere, da je celo fizično napadel poslanko državnega zbora. V normalni državi bi takšna huda obtožba morala rezultirati s takojšnjim odstopom ministra!


Jaz bi tudi konzumiral alkohol, ce bi bil tak kot on. Naj mu Bog pomaga…
Tudi njegovega strica je pobrala ljubezen do alkohola.
Očitno ima Janez Janša dovolj denarja (najbrž mu bo zagotavljala ženina sestrična), da trosi takšne twite in riskira morebitno tožbo zoper njega. Za takšen twit bi moral že imeti oprejemljiv dokaz, če pa ga nima, pa bo ženina sestrična morala odvezati malho.
He, he, he, dobro se je osmešil ta grozni klovn. Bebasti levaki le glejte si to sramoto, ki ste si jo izvolili 🙂
Kakšni vladajoči – da te kap. Ena primitivka iz smc kolne v parlamentu kot mornar, minister kar pijan pride na sejo. A to ladjo norcev & pijancev še sploh resno jemlje?
777 – @ dobr te pere…… bedak…tvoj domet…podn!!
Klemenčič je že trezen videti nagravžen in se tako tudi nagravžno vede.
Pijanemu vozniku se prepove nadaljnja vožnja? V Parlamentu pijanemu Ministru za „pravosodje“ pa nič!!?? Potrebno je uvesti rdeč karton, oz. Odvzem besede v parlamentu za stalno, ker obstaja nevarnost ponovitve nastopat pijan v parlamentu!!
Ta Klemenčič pa je res sramota za Slovenijo! Bil je več kot očitno vinjen! A smo res postali že čista Rusija, tudi v tem jelcinskem pogledu???
Tudi če kdo meni, da je bil pijan, ga ne moreš obsoditi, ne da bi imel dokaz od alkotesta, tako da si sestrična od Urške naj pripravi denarnico. Sledila bo tožba.
johan
ti si lep kot maneken, očitno.
diskreditacija na račun videza je višek.
Ljubi bog, odreši nas te lopovske, nesposobne in kot vidimo pijane bande, ki si pravi vlada.
To pa je to, ha ha h, izrežete in zmontirate nekaj scen in napadete. A je to slučajno odgovor na črtice pri SDM izpred enega tedna? Ha ha ha , kako skrajnopatetični ste
Vlada v vsej svoji lepoti. Trop norcev in pijancev, ki so že zdavnaj zgubili moralni kompas. Še slabša vlada od Pahorjeve.
rdeči frankenstein!
ampak je kuačnov smrdeči mafijsko/ideološko/volilno discipliniran kader….tako, da —— nič ne bo………tudi banda 571 ima že ukaz , da ga zaščiti in prikrije pri tem svinj skem pijančevanju…..ajd….
Sramota od sramote! A ta klovn še ni odstopil???
Ja kaj pa so sedaj te informacije, da je fizično napadel poslansko SDS??? A smo v Afriki med onimi podivjanimi opicami???
Izvolili ste primitivce, sedaj pa jih gledajte in plačujte iz svojega žepa. Morda boste drugič bolj pametni.
Klemencic posiljuje Poslanko, halo a nima babe Doma???????
Anja zakaj ga nisi med noge????
Pijanec , da cez ekran smrdi, ja pokazal je svoj “Schweine karakter”, se pujseki so bol kulturni, kot ta gologlavstrasil….. taka je cela NELEGITIMNA VLADA, KAR MRGOLI PO SCHWEINESTAL!!!!!
Nekoč so rekli – ko daš ciganu beli kruh, se mu zmeša – oz. utrga.
Zanimivo je, da je bilo v času ministrovanja tega Klemenčiča iz Zakona o javnih uslužbencih črtano celo XVII. poglavje, ki govori o disciplinski odgovornosti javnih uslužbencev (trinajst členov) in ki je med drugim tudi sankcioniralo uživanje alkohola na delovnem mestu oz. med delovnim časom. Kljub temu pa se lahko gospodu ministru obesi kršitev 15.a člena tega zakona, saj je na osnovi osebnih okoliščin žalil “nekatere poslance”, kot se je izrazil …
Kar se je zgodilo ni normalno. Je pa narobe,da se ni naredil alkotest,če je to mogoče.Vse se vidi,da se bližajo volitve enim se že prav meša od skrbi kaj bo.
Pred vstopov v DZ vsakemu funkcionarju za pihat. Pijanim pa preprečiti vstop v hram demokracije, da ne delajo škode kot tovrstni klovn Klemenčič.
Mater ste se ovčice “razblejale”! A ste ga pazili v državnozborski jedilnici in mu šteli kozarčke? In vaš “dušni pastir” takoj zaključi, da je “pijan kot aksa” in takoj na tweet. Anja Bah Žibert pa, mislim, da naj ne bo v skrbeh, ker je njegova žena zanjo prava lepotica.
Saj so vsi zadeti, samo eni serjejo v parlamentu, drugi pa na tviterju.
Vsi so zadeti, samo eni serjejo v parlamentu, drugi pa na tviterju.
Diskreditacija na podlagi videza ni sprejemljiva, vendar je pa videz lahko dobra razlaga zato, da je nekdo zagrenjen, zakajen, zapit in zakompleksan. Če je pa tak človek lahko minister, pa veliko pove o naši državi. Kaj pa je z njegovo ženo narobe, da se je z njim sparla, je pa tudi zanimiva tema.
Naj vrže kamen tisti….
Če Goran Klemenčič ne bi naredil v svojem neverjetno aktivnem življenju nobene napake,bi dvomili,da je resničen !
Toliko šarma,kot ga premore on,ga vsi ti pisuni ne spravijo skupaj!
Z dvignjeno glavo naprej,Goran!!!