Znani levičarski aktivist, sedaj pa član napadalne stranke Solidarnost, ki ne razume pojma demokracija in novinarska svoboda (njena sopredsednica Marina Tavčar Krajnc kazensko preganja Politikis.si!?), Boris Žulj, je danes za Primorske novice še enkrat več potrdil, da so bile “spontane” vstaje v obdobju november 2012 – april 2013 izključno politično motivirane, razlog pa je bil en sam – odnesti vlado Janeza Janše.
To je pred Žuljem razkril že še en levičarski aktivist Lenart Zajc, ki je lani novembra dejal, da so vstajnikom infrastrukturo zagotovili ‘strici’, sindikati in mediji pa so močno podpirali rušenje Janše!
No, Žulj je danes bil še eksplicitnejši: “Če bi bil danes Janez Janša na oblasti, bi – glede na to, kaj se dogaja v državi – vsi leteli na ulice,” in “S padcem Janševe vlade je del protestnikov dosegel svoj cilj in se nadaljnjih protestov proti politični eliti ni več udeleževal. Pa čeprav je nova oblast v marsičem še slabša od prejšnje,” še razlaga o politični zlorabi slovenskega življa Žulj.
Mimogrede, Facebook (FB) skupina Slovenska vstaja iz Kopra, denimo, za ponedeljek, 7. aprila, po več slovenskih mestih – v Ljubljani, Kranju, Mariboru, Trbovljah in Kopru – ob 17. uri napoveduje protestne shode, ki so jih naslovili Slovenija vstani, a za vsaki vstajniški “plac” je udeležbo potrdilo le nekaj deset “mandelcev”. Jasno, vlade v tem trenutku ne vodi Janez Janše…
Razni “zajci” in “žulji” (na fotografiji je Boris Žulj) so lepo razkrili logistiko in namen “spontanih” protestov – za vsako ceno odnesti vlado Janeza Janše, čeprav sedaj sami priznavajo, da jim pod vlado Alenke Bratušek gre slabše. Foto: Facebook.com

Pa saj to se iz Lune vidi,na tak način so tudi vse “bodoče” proteste
politično neopredeljenih ljudi skušali vnaprej diskreditirati oz. jim zmanjšati pomen.
Kučanovi pajaci. Zdaj pa naj kar žerejo travo in lubje.
Jo bomo na žalost vsi, ne samo “vstajniki”.
marin pravi:
02. 04. 2014 at 15:18
Kučanovi pajaci. Zdaj pa naj kar žerejo travo in lubje.
——–
Imate kšn dobr recept za pripravo?
Lahko probamo. Naj se skine tota nesposobna vlada u k*urac, pol pa spet glanckofa na tron. Bomo vidli, kak dugo bo harau. Takoj ko bo folk na cestah pa fseh 571 novinarof mikrofone pa spraševat zakaj se folk buni. Tak bomo prišli ziher do resnice. Ker jas o*vemu gelipteru Žulu glih en k*urc verjamem.
RECEPT za KLINČORBO:
Vzemi poljubno število lesenih klinov in jih kuhaj poljubno dolgo, če imaš rad “al dente”, jih prej odstavi. Začiniš po želji in okusu.
To je star hrvaški recept.
Sicer je pa narava z žledom sama poskrbela, da imamo dovolj materiala za kuhanje klinčorbe, lahko si ga naberemo na zalogo, saj se ne kvari tako hitro.
Ja, runkl, ravno to je problem. Tota nesposobna vlada lahko dela kar hoče, pa 571 “novinarjev” sadi rožice, bi pa v primeru menjave takoj začeli šuntati narod.
Je treba bit genij, da sprevidiš, da nkei ne štima?
bratušek&co so nesposobni.
nič boljši niso sds-ofci, še več, ideološko so zaplankani do “daske”
solidarnost se zdi zrela stranka, ki ni obtežena s klero-domovinskimi floskulami.
klerikalne gnusobe , maziljeni moralno oporečni spački, našemljeni v škrlatne talarje in opusdei-jevci so pravi sovražniki slovencev in slovenije.
Ajajaj.
Težko zdrži človek med norci.
Šibam.
Isuse…klerodomovinske floskule nima na tapeti, to je res, ampak vido sn neke titoistične večne pacijente, ko so se štulili zraven. To se mi pa nea dopade…Pa opus deju je z Frančiškom padla sekira v med. Rode je tiho ko r*it…
Ti bedaki sicer ne bodo prišli v parlament, a vseeno delajo škodo, ko zasmrajajo družbeno klimo s svojimi preživelimi socialističnimi idejami.
Rdeča ladja norcev Titonik ima pa lepe potnike.
Lepo je, da se po vrsti predstavijo.
Ne vedo še, da gore Ararat ne bodo nikoli dosegli.
Ne bodo več dolgo na oblasti, se bodo prej sami do konca pokregali, če jih že bo ljudstvo odneslo iz oblasti.
…bogami, samo omenim kardenala pa je že na fseh tv kanalih… 😀 😀
Boris Žulj, Uroš Lubej in ostali.
To niso vstajniki, to je udba zarukana.
So tam, kjer je denar.
Edino kar znajo je,
vrteti svoj lažnivi umazani jezik.
Janša ne bo nikol na oblati,obsojenci sodijo v zapor,ok???
Janša bo še kako znova na oblasti, @robi, vse gre v to smer, edino upanje ostaja v primeru, če se bo se jeseni preselil na Baden-Dob… ?
Povejte mi kdo pa bi bil boljši od sedanje kamarile na oblasti? Prosim lepo povejte in ne samo gobezdat!!!!!
…hors, samo lustracija bi nas rešila. A tega interesa med politiki ni, ker se vsi med sabo, ki si delijo kor*ito, podpirajo.
Med slovenskimi politiki in ostalimi politiki, ki delajo ZA Slovenijo, seveda vseskozi obstaja tudi interes za lustracijo.
Ne obstaja pa ta interes pri socialističnih srbskih murglah in njihovih pudlicah ala rukli in kar je tu še murglsko srbskih masturbatorčkov, saj bi to pomenilo, da se morajo dokončno posloviti od črpanja nepovratnih sredstev (ropanja) iz državne blagajne. Torej bi morali končno začeti z deli, ki so jim kos (čiščenje stranišč …). To pa seveda srbskim runklom ne diši, poleg tega pa so od rojstva cepleni in vzgajani v parazitskem duhu: “Sve ću, sve će, samo radit neću!” – poleg tega pa so prisegli in še danes v Stožicah prisegajo drugu titu: “Druže tito, mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo!” – take srbske pudlice so in take bodo tudi ostale.
Alenka orleanska ,je udbo klanu povrnila vse prigoljufane, mega privilegije ! Meka ! Drugo je, brez veze ! No Slovenceljne bo pa že potrebno ustrezno priviti,da denarja ne bi začelo primanjkovati ! Kljub metanju polen pod noge Alenčice ,celo iz Ustavnega sodišča ! Kako nizkotno !
Ustavno sodišče,je Alenčico porinilo v roke balkanskega povodnega moža,ki bo zaplesal z njo kolo pod Šuštarskim mostom ! Rdeča gamad ,saj se boste pobili med seboj,vas je svaril pokojni Drnovšek !