Lubej žaljivo napadel Janšo. To bo torej politika “solidarnih vstajnikov” – žaljenje, zezanje in klobasanje!?
Ko so pred dnevi razni “mandelci” in “novi obrazi” pred parlamentom javno napovedali ustanovitev politične stranke Solidarnost, je bilo že takoj jasno, da se bodo šli izključno populizem in “guncanje afen”.
No, sedaj pa je vstajnik na poziv Uroš Lubej še razkril retoriko, s katero bo njegova stranka operirala v slovenskem političnem prostoru. Šlo bo seveda za kombinacijo žaljenja, zezanja in klobasanja.
Ko se je danes predsednik SDS Janez Janša vprašal, kdo je avtor abotnosti na Siolovi spletni strani z naslovom Zmagali bomo s princem Charlesom, Bratuškov in Janšo!, je napadalni Lubej Janšo takoj poimenoval za psihotičnega politika!? In razkril, da je avtor tega “satiričnega zapisa” njegov starejši brat.
Lubej se očitno ne zaveda, da so psihotični politiki bili tisti, ki se jim danes na veliko sam klanja, od Milana Kučana naprej, in ki so Slovenijo pripeljali v družbo skrahiranega Cipra in v čase najemanja škandalozno dragih kreditov, ki jih te dneve ponosno jemlje premierka Alenka Bratušek. A kdaj je kakšen politični kader Gregorja Golobiča bil nežaljiv in razumen?
Spomnimo: Lubej se je zaradi svojih lažnivih & žaljivih izvajanj v medijih pred dnevi že moral opravičiti dr. Vinku Gorenaku.

Upam da bo kmalu prišel čas, ko bomo pomendrali ta levi fašizem in jih dokončno pokončali. Take barbe v javnosti nimajo laj početi. Treba jih je zapreti v samice, da se bodo lahko pogovarjali samo še sami s seboj.
ti rdeči mafijski zombiji bodo kmalu celo protestirali proti opoziciji in v podporo rdečim mafijskim prascem na vladi….isto kot počenjajo rdečuhi v belorusiji, ukrajini in te dni v bulgariji, kjer je vladajoča socialistična stranka zahtevala, da narod (rdečuhi) stopijo na ulice v znak podpore rdeči mafijski vladi…..hahahahahahah…ni kaj, ni ga bolj opranoglavega in divjega od rdečuha……..rdečuh je vedno največji nekritični lizoritnik svojih politikov, čeprav bodo vedno hinavsko in lažnivo prepričevali obratno……..hahahahahahhhahahahahahahhaha
Napadalnost je od nekdaj “odlika” levih fašistov. Tale alkajdist nima v slovenski javnosti kaj delati, ker poneumlja še bolj neumne ljudi od sebe in dejansko dela Slovenijo za deželo bebcev.
osebno me le zanima, če je takle rdeči zombij že prisesan na davkoplačevalski denar ali čaka v vrsti, da ga kučanov mafijski klan opazi in seveda zlorabi…..hhahahahHHAHAHAHahahahahahah
pa še to; ponovim isto, kar sem rekel, 2 minuti potem ko se je ta rdeča vstajniška svinja pojavila ………smrdi joj kako smrdi to smRDEČE bitje…..hahahahahahahahahahhahahahahahahaa
Ubogi kalimero saj ga boste še v grob spravili.Takrat bo nov državni praznik.
Tistih nekaj glasov, ki jih bo pobral na volitvah kar naj ima. To sigurno ne bodo glasovi pametnih Slovencev, ampa butaste leve hijene.
Za domovino s kućanom – nazaj!!!
Objem, ki nič ne skriva in VSE razkriva !!!
http://beta3.finance.si/pics/cache_F3/F31DO_pahor_golobic_be.1278614355.jpg
Lubej gnoi se v 3.p.m.
Največji luzerji:
http://www.delo.si/assets/media/picture/20121023/djvu_849532_cakaricn_-uho–Dr–Danilo-T–RK–Borut-.jpeg?rev=3
In eden je postal precednik. Volilci – sram vas naj bo.
Z žalitvijo oz. napadom je začel Janša: “histerični vstajnik”…
Molč,da ne bom povedal, kako si me spolno nadlegoval.
tigrica: JJ je samo po resnici opisal lubejevo delovanje. Kaj ti ni jasno?
Ketna, morda mu je tudi Lubej po resnici odgovoril…
Lubej = bedak!
Lubej je toplovodar in preVirant ga odzadaj popoporiririr….
Hahahahahahaha. To te vbuje če te trofi. Fčaseh precednik vlade, zaj mu pa neki Lubej javno vö faco pove da je psihič. Pa še niš mu nemre ker je jajco prvi začeu. Hahahahaha. Jas bi se v zemlo pogrezno. Hahahahahah psihič je biu precednik vlade Slovenije…svetilnika Evrope
Bravo Lubej! Zadel si žebljico na glavico (psihičnemu bolniku si postavil pravilno diagnozo).
Tala lubej je peder : itak!!!
he he, imate res časa na politiksu da vam uspeva sproti brisati vse janesku in ostalim desnjakom nenaklonjene poste……..ubogi na umu…..
Meni se zdi,da bo tale tov.Lubej kmalu zaplaval po KRKI
tale lubej je kucanov norcek. zbija sale ki niso za nikamor.
Kaj slišim – spet novi obrazi ? Kot, da nas imajo za poskusne zajce.Ali ni bilo 22 let na 45let podlage dovolj experimentiranja ? imam občutek, da vsi ti zveličani umotvori imajo namen odkriti toplo vodo. Komunistične služabnike ne imenujejo zastojn ZOMBIJI.
Profesor filozofije na novomeški gimnaziji, ki je pred zadnjimi državno zborskimi volitvami poskušal prati možgane dijakom zaključnih letnikov, kako bo za Slovenijo najboljše, če zmaga Pozitivna Slovenija z Jankovičem na čelu.
Upam, da bo kmalu prišel čas selekcije ko bo omenjeni kvazi profesor dobil brco in bo iskal službo na zavodu, saj Slovenija takih ljudi v šolstvu ne potrebuje !
@toti, pojdi malo sklanjatve ponoviti v večerno šolo
Avtor članka je več kot očitno pristranski… popolna neumnost. Se mi zdi, da so on in njemu podobni tisti, ki histerično poskušajo Janšo poveličevati…
Joško, ne bom več ponavljal, da je tvoje jezikovno znanje premosorazmerno s tvojo praznino v glavi. Razen sovraštva v njej ni ničesar.
v Sloveniji je veliko ljudi, ki imajo majhno pamet kot kokoš, ki jih ima partija privezane na vrvici, kot pudlje, da jih naščuvajo nad narod, da nad njimi lajajo, bojo pa kmalu prišli na vrsto, ko bojo za svoja dejanja odgovarjali, kot so morali pripadniki Husejna in v Romuniji.
Spoštovani! Ste že imeli obisk policije v zvezi z objavo o tem da nek vaš anonimen simpatizer zbira “junake” ki bi likvidirali Borisa Žulja? No če še niste jih pričakujte v kratkem. In VIIIIIIII razlagate o strpnosti ali pa nestrpnosti vtsjnikov? Gnili ste do korenin!
Sami psihopati na tej strani? Sami janševi pudlčki? Vedel sem, da psihopati obstajajo ampak, da jih toliko govori slovensko je pa šok :0
hvala bogu, da je z SDS in vladavino psihopatov konec, morda se končno vrne zdrava pamet k nam!
Pa kdo bo te kekce resno jemal. Sami populisti in delomrzneži. Fuj in fej nad njimi in tistimi, ki jih izkoriščajo.
mislim, da je čas za policijo…..
Lubej je navaden bedak in pajac, nevreden pojavljanja v medijih!
Navadno delomrzno gobezdalo.kdo ga še posluša drug kot rdeči opranoglaci!
KUČANOV RITILIZNIH LUBEJ-IĆ JE HIJENA IN KOLIKO DOBI ON IN NJEMU PODOBNI PLAČANO PA PKK NE RAZIŠČE KUČAN NE PUSTI GOVEDO,MRHOVINAR SAJ BOŠ HIN SKUPAJ Z SVOJIM RDEČIM VOLUHARJEM.
hahahaha Spet so vö Hrastofci spüstli pacijente za tastatoro. Jas jim priporočan da jim isklopijo kapšlok. hahahahahahaha
hahahahaha Mogoči pa je da pol nea znajo prečitat na ekrani, ka so napisali ker so samo vlke črke jemali. hahahahaha
Zaj bo keri reko da jas tui nisn nič bolši. hahahahaha
Anpak je razlika ker jas se zajebavlem, ovi pa ne.
hahahahaha
me prav zanima, če kdo ve od vseh teh modrih komentatorjev obrazložiti kaj sploh pomeni “umotvor” levi fašizem 🙂
primer izvrstnega novinarstva! poročanje popolnoma enostransko, uporabljanje senzacionalističnih izrazov pa ima prednost pred slovnico. In to naj bi bil “…informativni portal”? Kar se pa odnosa tiče, pripadniki J.J. poveličujete svojega vodjo in obsojate vse, ki rečejo karkoli proti njemu-(pogojno) žaljivega. Ko pa se tukaj pojavi kak kritik, je pa takoj označen za toplovodarja, pedra, grozi se spolnim nasiljem itd. Halo? Je kdo omenil dvojna merila? Naj si bomo na jasnem, ne podpiram ne koalicije, ne opozicije, dvomim, da v parlamentu sedijo 3, sam kaj se pa tukaj dogaja (in vsepovsod, ko je govora o politiki), je pa višek! Itak je najlažje vladat in nategovat ljudi, ko so pa vsi skregani med seboj. Tako, da dokler se bomo zmerjali s fašistki, komunisti, rdečimi, belim in se bomo prerekali o pobojih, čeprav večine od nas takrat še niti na svetu ni bilo, do takrat nas bodo teptali! Konce koncev se jim gre itak samo za lastne riti…. o EU pa kdaj drugič
Lepo da se imate ob vseh pizdarijah, ki se dogajajo, čas ukvarjati s čim tako neumnim kakor je spletno prerekanje :/ Saj ni čudno, da smo v takem dreku.
Lubej, Lubej, prosim najdi si pametno delo, pusti politiko, ker se že na daleč vidi, da nisi iz pravega testa. Ne maram tvoje retorike in ne maram, da takšen človek sodeluje pri opravljanju države na kakršen koli način. Ritoliznik si, ki bi rad pa ne zna in ne zmore, sicer pa tako zgleda tudi naša vlada oz. koalicija. Pa brez zamere.
Ota kuj souzo sn spusto. Bogi psihič bolenik si ni zaslužo take retorike ot nekiga histerečnega Lubeja. Lubej je ziher s kmetov in je bolši da opravla krave vö štali. Našemi psihič boleniki pa mormo pustit da bo lahko spet opravlau deržavo.hahahaha
Ahahahahahaha BUUURN
Verjamem, da Lubej ni iz pravega testa in ni pravega kalibra za tolikšnega mafijaša kot je histerični politik!
Lubej je navadni nedelovni klatež, ki želi na račun davkoplačevlacev udobno živeti. Jok brate! Mrš čez kolpo k svojim.
V POMANJAKANJU ALTERNATIV
.
SE TUDI
plešasti spuščajo na
.
normalne z lasmi
Koliko primitivcev na kupu… pa saj ni za verjet, če ne vidiš…. politka je kurba
Pri tako primitivnih in idiotskih komentarjih se ne čudim, da se skrivate za ‘umetniškimi’ imeni..