Igor Lukšič: “Imamo program, ljudi in zaveznike v mednarodnem prostoru ter srce, ki je edini rdeči monopol, ki je še ostal.” Vsi osrednji slovenski mediji, 6. julij 2013
Lukšič je seveda priročno pozabil na politične, sodne in medijske monople, to pa je potem res “to edino”, kar še obvladujejo…

“Verodostojna izvedba reforme bančnega sektorja je ključna.”
Rehn
Mogoče pa jih Izraelc podpirajo. Saj so si Judi izmislili boljševizem in komunizem. So skoraj sorodniki.
kot vedno , rdeči podivjani in vedno mafijski rdečuh se igra, da je sposoben, dober in demokratičen, pa še ljubeće bitje je, čeprav ima vse krvave roke……..hahahahahahahahahahahahahahaaha
Lukašenko niti ne opazi ne, kako beden je. Rad bi bil kot njegov dvojnik: pravi Lukašenko, je pa samo klavrna pojava.
Naaš Ljukavšenko crnogorčina ima zaveznike po celem balkanu,oni boljav rus pa ne ! Z drugimi besedami ,Slovenija bo še dolgo ,v predoru brez vhoda in izhoda !
Zakaj ste pa Lukšića porinili med Politikisove nagice?
Lukšič je spet pozabil vprašati svojo stranko in Murgle
Lukšič govori eno, a stranka vedno naredi po svoje
Dragi Lukšič ! Zavedaj se, da je tvoja stranka državo in državljane obkradla in pahnila v revščino. Tvoji ljudj in Form 21 sta katastofa za to državo. Komunisti so kot kobilice, saj so vladali 16 let ali na eni ali na drugi strani in vsepovsot so delali napake in si prisvajali podjetja,ter uničevali delovan mesta in zaradi vas in tvoje SD je sedaj 120.000 nezaposlenih.
Kdo pa so evropski zavezniki Slovenskih socialnih demokratov, naslednikov Komunistične partije?
@Toncka
Do leta 2004 ko je zavladal Janša, Slovenija ni bila zadolžena.
Potem je šlo strmo navzdol.
Lepetaš ke v tri krasne in misliš da imaš prav.
Zmoli kakše očenaš za mariborsko škofijo, bo od večje koristi.
🙂