Britanska igralka Kate Winslet se je tretjič poročila, je danes poročal tabloid The Sun. Njen izbranec je Ned Rocknroll, nečak britanskega milijarderja Richarda Bransona, poroka pa je potekala v zasebnem krogu v New Yorku.
Winsletovo je na slovesnosti bodočemu soprogu izročil njen soigralec v uspešnici Titanik iz leta 1997 Leonardo DiCaprio, s katerim sta dobra prijatelja. Poroka je potekala v ozkem krogu prijateljev, navzoča pa sta bila tudi njena otroka iz prejšnjih zakonov, poroča francoska tiskovna agencija AFP.
37-letna Kate Winslet, ki je leta 2008 dobila oskarja za glavno vlogo v filmu Bralec, je bila pred tem poročena s pomočnikom režiserja Jimom Threapletonom in režiserjem Samom Mendesom.
Njen tretji izbranec, 34-letni Ned Rocknroll, dela v podjetju Virgin Galactic svojega strica Richarda Bransona, ki se ukvarja s komercialnimi potovanji v vesolje. (sta)

I’m not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice, keep it up!
I’ll go ahead and bookmark your site to come back down the road.
Cheers