“Zverovo stališče, da podpira vladne ukrepe zaradi dobrobiti države, tudi če mu to znižuje rating, je zelo pošteno.” Dr. Ivan Štuhec, profesor moralne teologije o predsedniškemu kandidatu Milanu Zveru.
.ne razumem kako lahko nekomu pada –rating–??
.
če podpira ..vladne ukrepe..??
.
IN TO ZA DOBROBIT DRŽAVE..???
.
.hahahaaaaaaaaaaa..štuhec….hahahaaaaaaa…
.
.
.opeka.. te potrebuje..bosta skupaj –zibala –otročičke….
Boske pravi
Zgrešil je svoje poslanstvo na Zemlji tale moralni teolog, ki se meša v politiko namesto v moralo. Najprej bi moral pomesti pred svojim pragom in to pošteno. Potem bi moral še enkrat prebrati deset božjih zapovedi, da bi videl kakšni so glavni grehi in nato javno opozarjati na njih. Tako se, pa vtika v vse, samo v tisto ne, za kar ga je kot pravi, bog poklical.
Maxatnes pravi
ZA vaju, heineken , boske, revčka-andrejčka, kakršna sta, bi res bioo daleč najbolje, vsekakior pa najbolj modro, da držita jezik za zobmi. O ničemer nimata pojma, zato za vsak primer vse povprek žalita in napadata in pri tem bedno upata, da vama bosta na tak način zrasla ugled in cena. Po receptu: če nama doma, v slućžbi in v družbi ne gre, pa poskusiva vsaj na internetu. Če ne gre drugje, pa vsaj pri komentarjih. USODNA ZMOTA!
mora..???….HAHAHHAAAAA..
.
moralni teolog..hahahhaaaaaaa….
.
.moralni…hahahahaaaaaaaaaaaa….
.
.
2.
.ne razumem kako lahko nekomu pada –rating–??
.
če podpira ..vladne ukrepe..??
.
IN TO ZA DOBROBIT DRŽAVE..???
.
.hahahaaaaaaaaaaa..štuhec….hahahaaaaaaa…
.
.
.opeka.. te potrebuje..bosta skupaj –zibala –otročičke….
Zgrešil je svoje poslanstvo na Zemlji tale moralni teolog, ki se meša v politiko namesto v moralo. Najprej bi moral pomesti pred svojim pragom in to pošteno. Potem bi moral še enkrat prebrati deset božjih zapovedi, da bi videl kakšni so glavni grehi in nato javno opozarjati na njih. Tako se, pa vtika v vse, samo v tisto ne, za kar ga je kot pravi, bog poklical.
ZA vaju, heineken , boske, revčka-andrejčka, kakršna sta, bi res bioo daleč najbolje, vsekakior pa najbolj modro, da držita jezik za zobmi. O ničemer nimata pojma, zato za vsak primer vse povprek žalita in napadata in pri tem bedno upata, da vama bosta na tak način zrasla ugled in cena. Po receptu: če nama doma, v slućžbi in v družbi ne gre, pa poskusiva vsaj na internetu. Če ne gre drugje, pa vsaj pri komentarjih. USODNA ZMOTA!