Škandalozni video: Türk bi kot tiran z bičem naredil red nad svojimi sodržavljani!?

83

Še vedno aktualni predsednik države Danilo Türk si je ob sklepnem dejanju prireditve 42. Dnevi narodnih noš in oblačilne dediščine v Kamniku minulo nedeljo spet privoščil nove “drugorazredne” besede. Če se je na začetku svojega govora še nekako brzdal, ko je dejal, da jima je z ženo tam vsako leto lepo, je na koncu prav šokiral s svojo tezo o bičanju sodržavljanov!!!???

“Ko sva z županom (Marjanom Šarcem, op.a.) gledala ta sprevod in med njimi tudi možakarja, ki je z bičem nekajkrat močno počil in naredil red v okolici, sva se pogovarjala, kako bi se dalo to metodo, ta način uporabiti. Hitro sva se strinjala, da meni kot predsedniku to ne pristoji, pač pa županu, veste. Župan pa bi mogoče lahko tak način dela uporabil, da bi bilo v tem mestu čim bolje,” je kot pravi tiran dejal Türk.

Danilo Türk sploh več ne skriva, kako se je potrebno lotiti sodržavljanov, z bičem je potrebno narediti red… Toliko o njegovi povezovalnosti do lastnega ljudstva.

Foto: arhiv Politikis.si, video: YouTube/tvkamnican

 

 

 

 

Št. komentarjev: 83
  1. Manitu pravi

    Od rdečega janičarja drugih besed ni niti za pričakovati. Indoktrinacija rčega režima z vsem svojim nasiljem je preveč vcepljena v njegove rdeče možgane, da bi lahko kako drugače govoril. Drugorazrednega čimprej nagnati iz predsedniških soban.

  2. Trsten pravi

    je pa tukaj na Politikisu kar nekaj komentatorjev, ki bi najraje uporabili bič za doseganje svojih nasilnih razmišljanj. Npr. bebo AS in njegovi prijatelji opranoglavi. Vi niste SLOvenci ampak ZLOvenci.

  3. resnica PA ŠE KAKO ! pravi

    Tuerk = udbo kreten!

  4. Slovenec pravi

    Tak človek je lahko predsednik neke države,ki je oblastno ista kot on.
    Kje,kdaj, kako,komu, je pa itak odveč kaj pisati,realnost je dnevno na tapeti.

  5. EU pravi

    Türk je “UDBO SCHWEIN”!

  6. dingdong pravi

    Krulili vi ali ne krulili, Turk bo spet presednik republike !

  7. MEFISTO pravi

    TUERK bo spet presednik, Slvenija pa si bo spet nakopala še eno sramoto..

  8. Erwin pravi

    Poglejte ta njegov “gniu” obraz, kot Lukašenko v Belorusiji.

  9. MEFISTO pravi

    Morda kdo ve, če mu po operaciji prostate še svetuje ljubica?

  10. :) pravi

    @mefisto
    glede na to, da si dec se čudim, da ob vsem svetohlinstvu, ki ga premoreš, upaš brbljati o težavah, ki srečajo dosti možakov in se nič kaj bogaboječe ne treseš, da ob tako samozavestnem drekanju podobno ne doleti tudi tebe?

    uff aja sem pozabil. ti si pička.
    se opravičujem

  11. majer pravi

    Končno se tudi jaz umikam s tega portala, pa dodajam, da ste heroji proti udbokučmafiji. Mi niso plačali že za dva meseca, pa ne mislim več nadaljevati zastonjkarsko delo.

  12. muki pravi

    S turkom dol! In ga sterat v bosno, a ne z letalom! Z bicem po rdeci riti.

  13. MEFISTO pravi

    DVOPIČKA, Tuerk je predsednik in celo Slovenijo upravičeno skrbi, kaj je po spremembi razmer z njegovo svetovalko.

    Spet te zapuščajo živci.

  14. muri pravi

    Ne ti si dvo pič (ka) je.

  15. MEFISTO pravi

    Slovenci so po samomorilnosti med vodilnimi na svetu.

    Tprej se ne kaže čuditi, če bodo spet izvolili drugorazrednega.

  16. :) pravi

    @mefisto
    aha sem dojel, ti bi zamenjal ljudi v državi a ne? v bistvu je 1.650.000 ljudi, ki ne dojamejo veličine jajčkota je tako?

  17. Šalabajzer pravi

    Geeez, človek se sproščeno heca, vi pa navalite nanj, kot neke desničarske piranhe! Čudno, da niste strpali JJ v umobolnico, ko je rekel “Ja, pa sloni letijo”. Leteče slone lahko vidi samo človek s psihičnimi motnjami. Bolj zaskrbljujoče je, da je tak človek predsednik vlade! Pa uporabil sem vaša merila!

  18. PRAVI VSI STRPNI pravi

    stari SLINASTi partijski funkcionar je pač tak………tako je vzgojen , tako se obnaša, zares nič čudnega…….pravzaprav tipična balkanska nestrpna rdeča svinja……hahahahahahahaha

  19. Petrovc pravi

    Izjava g. predsednika Turka:
    “……Hitro sva se strinjala, da meni kot predsedniku to ne pristoji, pač pa županu, veste.
    Župan pa bi mogoče lahko tak način dela uporabil, da bi bilo v tem mestu čim bolje.”

    Naslov tega članka: “Türk bi kot tiran z bičem naredil red nad svojimi sodržavljani!?
    1. Slovnična napaka, manjka vejica!
    2. Za Boga milega, kaj ima izjava g.Turka skupnega z naslovom tega članka!?

    Prosim za malo resnosti ali vsaj korektnosti!

    S tem pa ne da bi mislil, da je izjava g.Turka bistroumna, neumna je!

  20. nace pravi

    Od tretjerazrednega ni kaj drugega za pričakovati kot nasilne bedastoče.

  21. jože pravi

    Čas bi že bil da vsaj novi vodilni opravijo s komunisti,samo Turk naj ne bo nikoli več predsednik in časi se lahko spremenijo-če so padle rdeče zvezde,lahko padejo še komunajzarji.

  22. MEFISTO pravi

    V naslovu ne manjka vejica.

  23. Petrovc pravi

    V NASLOVU MANJKATA DVE VEJICI!
    Toliko dohtarjem slovnice usw!

  24. MEFISTO pravi

    V naslovu ne manjka niti ena sama vejica.

    Za vejico bi bil potreben podredni , za dve vejici pa vrinjen stavek.

  25. božiček pravi

    Ko so leta 1992 potekali krvavi boji v soseščini, smo prodali toliko orožja, da smo spodbujali morijo. Prodajali smo vsem vpletenim stranem. Včasih smo igrali samo posrednike med vojskujočimi se stranmi. Srbi so v Banji luki z našim posredništvom prodajali orožje hrvatom, ko so se le ti udarili z muslimani. Janša je spletel verigo orožarskih poslov. V vsakem vojaškem konfliktu na balkanu je videl priložnost, da pristavi svoj lonček. V njegovi beležnici so bili vsi pomembni dobavitelji in odjemalci.

    Posebej perverzen je bil pogovor med Janšo, Zagožnom in Zvonarjem v kabinetu obrambnega ministra!

    “Jože, čez 14 dni bodo pristali na ceno. Ko jih srbi stisnejo, bodo lahko samo še kamenje metali. Nobenih popustov ali odloga, pa če se zjoka tule” je Janša poučeval Zagožna.

    Potem mi je pomignil, naj pripeljem čakajočega pred vrati kabineta!

    Stopil sem na hodnik in nagovoril čakajočega.

    “Gospod Čengić, kar naprej stopite”

    Zaprl sem vrata kabineta in bil priča prošnjam g. Hasana Čengića, da se transport takoj pošlje na bojišče. Janša je molčal in prepustil Zagožnu laži, da posel zavira predsednik države Milan Kučan. Zagožen je vpričo Janše in Zvonarja, ki se je hahljal v ozadju, prepričeval Čengića, da samo polno plačilo po ceniku, ki so ga postavili Kučanovi ljudje, lahko premakne transport na bojišče. Tu pa je državna politika udarila ob čeri.

    Čengić je bil prej pri predsedniku države na Erjavčevi. Tam so mu zagotovili, da ni nobenih ovir za pomoč Bosni v orožju. Postalo mu je jasno, da ga ima Janša za norca. Rdeč v obraz je namenil nekaj sočnih izrazov Janši, zaničljivo je ostalim v kabinetu navrgel pozdrav in zapustil kabinet. Nisem vedel, kaj naj si mislim. Vojna je, ljudje umirajo, tip skoraj kleči pred Janšo, da odobri količino orožja. Janša pa hladno preračuna, da bo čez 14 dni orožje vredno več. Kaj bi rekla babica, se nisem spraševal

  26. Petrovc pravi

    TAKOLE: pravilno:”Türk bi, kot tiran z bičem, naredil red nad svojimi sodržavljani!?”

    Kajti del stavka: “,kot tiran z bičem,” je nedvoumno vrinjeni stavek!
    Goli stavek je, zadfosten: “Türk bi naredil red nad svojimi sodržavljani!?”

    Toliko za popolne analfabete v slovnici!

  27. ZMAGOVALEC pravi

    Ugibajte in tuhtajte,kam se je junijaob napadu jla skril in pobegnil ta odvratniin grdi turčin?

  28. Petrovc pravi

    UTEMELJITEV: Vejico (,) pišemo: 1. med enakovrednimi deli proste ali zložene povedi;
    2. med nadrednim in odvisnim stavkom (tudi ko gre za primerjalni odvisnik s KOT, kakor ipd.);
    3. med polstavkom in preostalim besedilom povedi;
    4. med izpostavljenim stavčnim členom ali dostavkom in preostalim besedilom povedi;
    5. med izrazi in stavki, ki niso stavčni členi ali deli priredja oz. podredja.

    Upam, da to zadošča za kekega samozvanega profesorja slovenščine, ki o slovenščini POJMA nima!

  29. Kazimir pravi

    Vprašanje znancu je bilo sledeče: kam je tovariš Majer umaknil 100 in nekaj milijonov od prodanih kalašnikov!

    Odgovor pa sledeč: Iz česa pa misliš da je klinika v Avstraliji. Nekaj so stale tudi novinarske kurbice,pa alimenti pa abortusi. Nekaj so dobili njegovi podrepniki ,pa paravomovci itd. Pere se. Denar se pere.

    In takile vladajo balkanski republiki Sloveniji.

  30. MEFISTO pravi

    Ne zadošča.

  31. Kazimir pravi

    Tako je. Bič je potreben. Za tajkune in vse, ki so jim podarili molijone našega denarja. Pa Majerja bi trebalo prebit, da bi tip doumen, da je največji izdajalec in krvnik tega naroda kar jih je v celi zgodovini kdaj bilo. Od biča ne bo nihče umrl od orožja pa so umirali. Je to teletom že enkrat jasno. Basta.

  32. anakonda pravi

    Rdeči drugorazrednik naj v Severni Koreji prosi za azil. Mogoče ga bodo sprejeli.

    Slovenija takih pokvarjencev ne potrebuje.

  33. Petrovc pravi

    MEFISTO: cepcu ne zadošča nobena pametna beseda!
    Sicer pa ni bilo namenjeno tebi, pravilno sem zapisal za razumne in pametne!

  34. mudo moreno pravi

    Dokler bo ta maziljeni bandit predsednik države, v njej ne bo ne miru, ne prosperitete.
    -Cel svoj mandat se trudi na vse pretege, da bi odpiral ideološke teme in prikrival in zasipal kosti nepokopanih sodržavljanov. To, kar velikodušno dopušča recimo Bosancem, da izkopljo svoje žrtve in jih kulturno pokopljejo, svojim podložnikom očita kot preštevanje kosti, kar je po njegovem vredno vsega prezira in je drugorazredna tema.
    -Cel svoj mandat se trudi, da bi potrošil kar največ denarja za najbolj nepotrebna potovanja, opravke, hotele, ljubice in spodnje gate. Šel je celo tako daleč, da je svojo pofukljo vrinil v meddržavno komisijo za določanje naše južne meje.
    S svojo prisotnostjo je onečastil Dneve Narodnih noš v Kamniku.
    Takega predsednika Slovenci ne potrebujemo.

  35. MEFISTO pravi

    Ni dovolj prepisati slovnična pravila.

    Treba jih je znati tudi uprabljati.

  36. Ela pravi

    Bravo mudo moreno. Dobro zapisano! Tuerk je bič satanski za slovenski narod. Razdiralec in prepirljivec per exellance.

  37. vrabec na strehi pravi

    Spoštovanega slavista Petrovca prosim, da mi razloži kaj je to:

    1. prosta ali zložena poved
    2. polstavek
    3. dostavek in preostalo besedilo
    4. stavki, ki niso stavčni členi
    5. vrinjeni stavek
    6. itd.

    Močno sumim, da g. Petrovc sestavlja novo slovensko slovnico, ker so njegova imenovanja nova in enkratna, in jih v dosedanjih slovenskih učbenikih ne najdemo.
    Mogoče bi se dalo zvedeti, kje se to slovnico lahko kupi.

  38. Petrovc pravi

    vrabec na strehi: nisem plačan, da bi učil kelnarje! Kupi si slovnico za 1. razred gimnazije! Razumel ne boš sicer nič, za obtežitev tvoje puhle glave pa bo morda koristna!

    MEFONJO: JA,JA, ti pa ne znaš niti pisati, niti brati!

    OBEMA: vzamita tiste Novartisove tablete, zvečer rdeče, ter zaspita v miru hudičevem!

  39. Alex pravi

    Kaloh, pa kaj res nimaš kaj bolj pametnega za pisat? Iz take izjave delat udarno novico……Bolj iz konteksa pa res nebi mogel vzet.

  40. :) pravi

    @vrabec na strehi
    hahahahahaha tvoji gluposti ni meja ROFL 😀

    @Petrovc
    ste opazili 6.točko? tale tud kelner ni bil :D. pomoje je pral talerje daleč od oči gostov in so ga od tam spustili šele, ko je odšel zadnji gost, da ni delal sramote oštariji 😀

  41. :) pravi

    @vrabec na strehi
    no daj odgovori na svoje 6. vprašanje. no dejmo….

    matr me firbec matra kakšen je odgovor na 6. vprašanje 😀

  42. Boris Valenčič pravi

    LAŽI – KRADI IN PRAZNUJ – LAŽI – KRADI IN PRAZNUJ

    Vse težave bodo tudi v bodoče reševali le prazniki, take so astrološke napovedi jasnovidcev, bedastim in izobraženim butenglavcem;

    monarh.si/praznik.htm

    Se boste kdaj odločili drugače? … ma ne!

    Boris Valenčič, 1. slovenski KRALJ – monarh.si

  43. opanković pravi

    “veliki” MEFISTO pička; ha ha, pa še res je.

  44. vrabec na strehi pravi

    Spoštovani g. @Petrovc!
    Po vašem kriku ”Na pomoč!” se nekako ne morem znebiti občutka, da sem vam stopila na kurje oko, ko sem omenila VAŠO slovenščino.
    Ne vznemirjajte se, to samo škoduje zdravju. Imenujete se poet in sigurno veste, da smo imeli v Sloveniji že nešteto poetov. Največji je bil Prešernov Francelj, zelo nadarjen mož. Njegova edina napaka je bila njegovo brezmejno pijančevanje (kar vprašajte Kranjčane, vam bodo že povedali) in pa brezmejna ljubezen do tiste candre iz Ljubljane, ki se je imenovala Primceva Julija. Ker se je naš Francelj tako jezil, kot se vi, dragi Petrovc, je dosegel vsega 48 let, potem pa je začel iskati gobe od spodaj.
    Kar pa zadeva mojo točko 6. pa vam lahko razložim njen pomen. To je govorica pijanca iz zakotne gostilne, ki več riga, kakor govori in katero uporabljate vi. Le preberite vaše prispevke še enkrat, prepričali se boste, da je tako.

  45. dani pravi

    Komunistični smrad drugega tudi ne zna kot groziti in izvajati nasilje. Še malo pa ga bo zamenjal demokratični in povezovalni Milan Zver.

  46. JJ pravi

    Jao bože, spotaknili ste se ob VEJICE? Turk je spesnil šalo, ki sta jo naumila skupaj s Šarcem, znanim komedijantom. Vi pa takole potem to izkrivite in naredite iz tega halo? Ne, niste drugorazredni portal, ampak tretjerazredni. Spremljanje politikisa me vse bolj spominja na Jerry Springer Show, sploh ko berem še komentarje. Neprecenljivo!

  47. POLYMER pravi

    Spoštovana gospa Vrabčeva… ponavadi se nerada vmešavam v razpravo “pametnih”, a vaše zgornje navedbe o novem in enkratnem poimenovanju slovničnih pravil in pojmov so me malo šokirale. Tako vehementne trditve, podložene s takim NEZNANJEM, vam niso ne v čast, ne v ponos. Raje se ne spuščajte na področja, kjer ste veliko prekratki. Boste izgubili ves ugled, ki ste ga do sedaj uživali.
    Iz vaših dosedanjih prispevkov sem nekako razbrala, da ste ponosna Slovenka. Pa vendar je osnovni del ohranjanje kulture in življenja nekega naroda poznavanje maternega jezika.
    Pa brez zamere in lep pozdrav.

  48. POLYMER pravi

    Pa samo še tole… mogoče je bil “Francelj” res zapit in je ljubil “candre”, pa vendar je znal hudičevo dobro pokazat, kako bogat je slovenski jezik.

  49. opanković pravi

    …….mogoče je bil “Francelj” res zapit……, tu ni nobenega “mogoče” bil je pijanček pa pika. Komunistični smrad bo pa še dalje predcednik, tako da bo “demokratični in povezovalni” Zver še kar nekaj žgancev pojedo, da bo dosegel veličino g.Turka.

  50. vrabec na strehi pravi

    @ POLYMER – citat: …Pa vendar je osnovni del ohranjanje kulture in življenja nekega naroda poznavanje maternega jezika.

    Pravilno: Pa vendar je osnovni del ohranjanje kulture in življenja nekega naroda poznavanje MATERINEGA jezika:

    Lep pozdrav!

  51. MEFISTO pravi

    Rdečkarji izgubljajo živce.

    Njihov konec je očitno bližje kot si mislimo.

  52. vrabec na strehi pravi

    @ POLYMER, vino naredi najboljšega, a hkrati kratko živečega pesnika. Primer: Prešernov France.

    Lahko vam zagotovim, da on v tistem trenutku ni mislil na Slovence, temveč na svojo candro v Ljubljani. A zanjo je bil ze eno številko premajhen.

  53. MEFISTO pravi

    Bojim se, da gospa POLYMER ni veliko prispevala k ohranjanju kulture slovenskega naroda.

    Do tega zaključka sem prišel, ko sem prebral njen komentar, ki ga je napisala ob 10:15.

    Kdor uči in pametuje, mora biti glede slovnice boljši celo od ASA.

  54. vrabec na strehi pravi

    Le kje se skriva POLYMER? Je to morda Petrovčeva senca (drugi nik)?

  55. MEFISTO pravi

    Z uporabo slovnice ja tako kot s pilotiranjem nadzvočnega letala.

    Če se nisem naučil pilotirati, ne bom vzletel ali pa bom hitro z nosom na tleh.

  56. MEFISTO pravi

    VRABEC NA STREHI, sumljiv je tudi DVOPIČKAR.

  57. teran je naš pravi

    še en dokaz da zafrustrirančki iz desne niso za hece. Oz nimajo pojma o ničemer, razen slepe zvestobe v našega kriminalca na oblasti. Izjave ki si jih privoščijo Kaloh + oz. njegovi novi namestniki, zgolj potrjujejo mišljenje vsaj 1.5 mio Slovencev, ki jih janezek pač ne more nategovati v nedogled, da gre pač za manjbistro populacijo, ki rabi nekoga da jih vodi skozi lajf. Sami so itak nesposobni in zgubljeni.

    Zver je pač pohlevna janezkova copata-ritka:), Pahor je maneken in malce sluzast, Turk pa je zgolj neki uradnik….sicer uglajen, zato izmed vseh slabih “ponudnikov” še najbolj primeren

  58. MEFISTO pravi

    Če je TUERK uglajen, potem je TERAN JE NAŠ nadškof, če ne celo kardinal vesoljne Svete katoliške Cerkve.

  59. teran je naš pravi

    šit, zdej si me pa razkrinkal…

  60. MEFISTO pravi

    Nič ni tako skrito,
    da ne bi postalo očito.
    (ljudski rek)

  61. MEFISTO pravi

    PRIJATLI RAZUMNI!
    Slovensko slovnico je pa že potrebno poznati!

  62. hors pravi

    Turk je navaden hohštapler ,uglajen halo,sluzastne pa uglajen.

  63. MEFISTO pravi

    Vsi ste priče, da nisem niti enkrat omenil PETROVCA, pa me vendarle zmerja z zelo izbranimi in finimi besedami (12. 9. ob19:01 in 20:35) kot to lahko stori le strokovnjak, ki obvlada slovenski pravopis in slovnico.

    Pritožil se bom administratorju.

  64. :) pravi

    @mefisto
    jaz pa tvojemu fotru, ki si tistega daljnega leta ni nataknil kondom.

  65. BABICA pravi

    Joj ko slišim tistega LOPOVA NICO TOŠ VAMPIR UDBO GNIDA, le koga intervjujaš kreten kučanov lopovski imaš na telefone samo udbo gnido, nehaj s temi tvojimi lažnivimi anketami, si pravi UDBO ŠVEIN POKVARJEN…..G..S..V…P…M…

  66. heineken pravi

    namesto z biči..
    .
    BI MORALI NABUTAT –sds–ns-i—
    drhal z
    .
    PRAPORI..!!!
    ………………….Z ZVEZDAMI NA VRHU..!!!
    .

    .
    KLERIKALKI ludi-mili pa prepovedat nastope na proslavah
    .
    kjer se SPOMINJAMO PRAVIH HEROJEV 2.SVETOVNE VOJNE.
    .
    SMRT FAŠIZMU
    .
    SMRT DOMAČIM IZDAJALCEM
    .
    .
    .
    ŽIVEL…STARI–NOVI–
    .
    PREDSEDNIK DR. DANILO TURK.
    ———————————————-
    .
    ………………………………………

  67. POLYMER pravi

    Spoštovana ga. Vrabčeva… bo MATERNI jezik kar pravilno, veste. In še enkrat ste mi potrdila, kako sramotno slabo ga obvladate.

  68. POLYMER pravi

    Mefisto… čeprav sva po t.i. političnem prepričanju na istem bregu, vam moram povedati, da občudujem ljudi, ki argumentirano, logično in stvarno zagovarjajo svoja stališča. Eden takih je tudi predsednik vlade. Glede na to, da ste njegov zvest privrženec, bi se mogoče tudi v tej smeri lahko zgledovali po njem.

  69. Petrovc pravi

    MEFONJA SPET LAŽE, DA SE KADI!
    Mefonja laže brezsaramno, pod istim člankom! Takega lažnjivca, primitivca in sprenevedeža ni videl svet, kot je Mefisto!

    Če z nekom komuniciraš, ni potrebno, da ga v vsakem stavku nazovete, ve se za koga gre!

    MEFISTO says: 13. 09. 2012 at 13:35
    Vsi ste priče, da nisem niti enkrat omenil PETROVCA, pa me vendarle zmerja z zelo izbranimi in finimi besedami (12. 9. ob19:01 in 20:35) kot to lahko stori le strokovnjak, ki obvlada slovenski pravopis in slovnico.

    Pritožil se bom administratorju.

    Petrovc says: 12. 09. 2012 at 16:48
    ……Naslov tega članka: “Türk bi kot tiran z bičem naredil red nad svojimi sodržavljani!?
    1. Slovnična napaka, manjka vejica!

    MEFISTO says: 12. 09. 2012 at 17:39
    V naslovu ne manjka vejica.

    Petrovc says: 12. 09. 2012 at 17:41
    V NASLOVU MANJKATA DVE VEJICI!
    Toliko dohtarjem slovnice usw!

    MEFISTO says: 12. 09. 2012 at 17:44
    V naslovu ne manjka niti ena sama vejica.

    Za vejico bi bil potreben podredni , za dve vejici pa vrinjen stavek.

    ITD, da ne bom utrujal!

  70. anakonda pravi

    @ POLYMER, pa ne zagovarjate morda srbščine???

    V Sloveniji smo, malo poglejte okrog sebe in napnite ušesa. Mi vsi govorimo slovensko, vi pa kar naprej neko p…. materno.

    Pa lep pozdrav!

  71. POLYMER pravi

    anakonda… vi pa odprite kak učbenik za srednje šole.

  72. Petrovc pravi

    PRJATLI-RAZUMNI, ki boste razumeli namig, da je Petrovc maher za slovnico BREZ ene same napake, če hoče!
    EVO teksta:

    “Vzel sem list papirja, ki je bil precej zmečkan, in svinčnik.

  73. Petrovc pravi

    Spoštovani POLYMER: ne zahtevajte od nekoga, ki ne ve, kaj je srednja šola, da najde njen učbenik, kaj šele, da ga prebere, iluzija pa je, da bi kaj razumel!

  74. POLYMER pravi

    Vsem, ki pri izražanju uporabljate “materin” jezik pa čestitam za izvedbo.

  75. Petrovc pravi

    PRJATLI-RAZUMNI:
    Razumne prjatelje, dolgoročno, ne povezuje enoumje konca razmišljanja!
    Razumne prijatelje, dolgoročno, povezuje razmišljanje samo!

    Neminovno se razideš z nekom, za katerega ugotoviš, da mu razmišljanje ni proces temveč dogme!
    Ki misli, da je povratna zanka regulacijskega procesa odveč!

  76. MEFISTO pravi

    PRIJATLI RAZUMNI, drži ali ne drži, da cenjenega imena mojega mučitelja Petrovca sploh nisem omenil, pa me kljub temu obklada s pridevniškimi samostalniki, kakršne najde le nekdo, ki ima v malem prstu slovar slovenskega jezika, pravopis in slovnico.

    Enktrat je za zadnje groše po petem pivu plačal nekaj pijače in malice, pa si nas že lasti.

    Udbašem, oficirjem, partiskim sekretarjem in tovarišu Titu sem moral poljubljati roko, Petrovcu pa je ne bom, četudi se je kdaj znašel v kaki od naštetih funkcij.

    Kje so moje človekove pravicve sprašujem varuhinjo človekovih pravic v blagodejnem odhodu.

  77. MEFISTO pravi

    Prezrl sem komentar spoštovane POLYMER 13.9. ob 16:28), ki je bil namenjen VRABCU NA STREHI:

    “Spoštovana ga. Vrabčeva… bo MATERNI jezik kar pravilno, veste. In še enkrat ste mi potrdila, kako sramotno slabo ga obvladate.”

    Gospo POLYMER sprašujem, kje tiči hudapravo pisna in slovnična napaka, ki si je ne bi smel privoščiti nekdo, ki druge uči osnov osnov slovenskega jezika.

    Me veseli, da sva na isti politično valovni dolžini, zato si bova morala v bodoče bolj prizanašati.

  78. MEFISTO pravi

    PRIPIS, tipkarskih napak se mi je pa kar preveč pripetilo, zato upam na prizanesljivo sodbo spoštovane POLYMER.

  79. POLYMER pravi

    G. Mefisto… v i-ju. Hudič je v podrobnostih.
    Mogoče sem se res neupravičeno spustila v kritiko gospe Vrabčeve in se ji ob tej priliki opravičujem za impulzivnost. Vendar sem res bila presenečena nad tem, da je slovnične pojme in poimenovanja prvič “slišala”.
    Bojne dialoge med Mefistom in Petrovcem je sicer zanimivo spremljati, ker se znata prefinjeno žaliti. Nekateri drugi pa, škoda besed.
    Obema želim pri umetnosti psovanja še veliko užitkov, sama pa se bom sem in tja še kdaj oglasila, četudi moram priznati, da je tale portal postal, za moj okus, preveč radikalen. Škoda.

  80. MEFISTO pravi

    Spoštovana POLYMER, preslišal(a)i ste mojo pripombo, kje tiči grda pravopisna oziroma slovnična napaka.

    Namig je v oklepaju!

    Mefisto ne psuje, za cenjenega Petrovca je pa to način komuniciranja s pametnejšimi od sebe..

  81. gost pravi

    Mu je rak prostate naredil veliko več škode, kot je sprva dalo slutiti. Se naj naroči še pri nevrologu, morda njegovi možgani trpijo zaradi kakšnega tumorja. Naj ne skrbi; bo zelo hitro na vrsti! Drugorazredni pač čakamo leta, ta, drugorazredni, ki bi ljudi bičal, in to je njemu okej, bo pa na vrsto prišel isti dan. Samo problem je v drugorazrednem. Njemu so slovenske bolnišnice, zdravniki, kakor tudi razmere, izpod časti. Si ne dovoli, da bi mu kakšna sestra ali pa doktor gledali v jajca. Rak pride zaradi hudih, dolgotrajnih zamer … naj se malo zamisli nad sabo. Proklet hinavc. Kdo mu naseda!? Slovenski loleti in južnaki. Da ga ni sram: drugorazredni, pa takšne izjave. Sramota od sramote.

  82. Šalabajzer pravi

    Kot sem že večrat rekel, OBJEKTIVNOST na politikisu NA VIŠKU, (bivši) urednik nagrajen za lajanje v pravo smer:
    “Novo zaposlitev si je pred dnevi našel tudi donedavni urednik provladnega portala Politikis in skupaj s SDS solastnik založbe Nova obzorja, ki izdaja tednik Demokracija, Dejan Kaloh. Kot je včeraj poročal mariborski časnik Večer, je nekdanji sekretar poslanske skupine Lipa postal novi svetovalec notranjega ministra Vinka Gorenaka. ”

  83. Star partizan pravi

    Turčin naj poskusi urejevati z bičem Slovence ,bo videl svojega boga Tita.

Napišite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen