Neznanci so predsedniku SLS Radovanu Žerjavu med sestankom s predsedniki strank SDS, Lista Virant in NSi, ki poteka v gostišču v okolici Ljubljane, razbili avtomobil, na svoji spletni strani poroča Žurnal24, ki je objavil tudi fotografije avtomobila. Žerjav za STA ni bil dosegljiv.
Očividec je novinarki spletnega Žurnala24 povedal, da se je do avtomobila pripeljala “mularija”, nek fant pa naj bi skočil iz zadnjega sedeža in z močnim predmetom udaril po voznikovi šipi. Nato je skočil nazaj v avto, nakar so se odpeljali stran, je še povedal očividec.
V gostišču so Žurnalu24 zanikali, da bi pri njih potekal omenjeni sestanek. Po njihovih informacijah pa naj bi Žerjav kasneje prišel iz gostilne, si ogledal škodo, avtomobil preparkiral in odšel nazaj na sestanek. Po virih omenjene spletne strani se je Janša na sestanek pripeljal prav v Žerjavovem šest let starem BMW-ju serije 5.
Okoliščine dogodka preučujejo tudi policisti. Spletna stran 24ur poroča, da so policisti po pogovoru z Žerjavom ugotovili, da so neznanci iz avtomobila ukradli denarnico. Žerjav je ob tem povedal, da je razočaran, če gre za politično motivirano dejanje, obžaluje pa tudi, če gre za vandalizem.
Sicer pa se lahko vprašamo, če morebiti Žerjav in drugi “sredinci” niso s tem razbitim Žerjavovim avtomobilom dobili sporočila, da se medtem sestavlja že neka druga t.i. Stanovnikova koalicija in da naj se nehajo truditi. Seveda je ta “objestnost” še vedno lahko bila naključna, a to naj ustrezno in hitro raziščejo organi pregona.
Pripis: Vlom v avtomobil predsednika SLS Radovana Žerjava med sobotnim sestankom predsednikov desnosredinskih strank preiskuje tudi policija. Zaenkrat ne kaže, da bi imel dogodek politično motivirano ozadje, pač pa naj bi šlo za običajen vlom, so pojasnili na ljubljanski policijski upravi.
Na Policijski upravi Ljubljana so za STA potrdili, da so so dobili prijavo in obravnavali vlom v osebni avtomobil, obvestila o dogodku pa še zbirajo. Neznani storilci so razbili steklo na Žerjavovem avtomobilu in iz njega odtujili nekaj predmetov in gotovine. Okoliščine dogodka sicer zaenkrat ne kažejo, da bi imel vlom kakšno politično motivirano ozadje, so še pojasnili na policiji.
Žerjav za komentar ni bil dosegljiv, je pa na socialnem omrežju Twitter zapisal: “Nisem zaskrbljen, če gre za rop, ki se lahko zgodi vsakemu od nas. Sem pa zaskrbljen, če gre za politično motiviran rop kot posledico politične nestrpnosti do nekoga, ki politično razmišlja drugače kot on sam.” (sta/ured)
Liderju SDS Janezu Janši so v preteklosti že grozili s smrtjo, vodji SLS so sedaj razbili avtomobil. Ali pomladna opcija v Sloveniji postaja ogrožena politična vrsta?
Foto: arhiv Politikis.si

Očitno se je že začelo in je ob podpisu koalicijske pogodbe lov na pomladnike odprt. Janković bo v svojem mandatu maščevalen do konca.
Očividec pravi, da mladenič ni šel v avto. Kako je lahko izginila denarnica?
Pa tudi malo čudno je puščati denarnico v avtu, zvečer in še pred gostilno.
Na Jankovićevo maščevalnost pa le še malo počakajte.
Danilo, pogodbo so parafirali, ne podpisali. Razlika je ogromna!
Kučanova-Jankovićeva ALKAIDA JE NA POHODU!
Zelo zanimivo.Ali gre zgolj za slučajnost?Pa ravno v tem vročem povolilnem trenutku.Upajmo,da gre le za vandalizem.Mislim pa,da tudi,če policija ugotovi drugače,tega ne bo povedala,saj vemo kdo v tej žalostni deželi komandira.Ali bo gospod Žerjav tudi zahteval policijsko varovanje,kot ga je dobil poslanec Janković.Pri Žerjavu je vidno,da je morda res ogrožen,pri Jankoviću pa naj bi šlo le za anonimke.No prav hudo pri Jankoviću ne more biti,saj je brez varovanja mirno sedel v slasčičarni s tovarišem Kučanom.Nikjer ni bilo videti policajev.
Še en dokaz več, da smo v nevarnosti in še hujše bo, ko bo vladal “mafijec-camora”.
Virant dobro premisli s kom se vežeš!
Če bo Janković predsednik vlade bomo imeli ANARHIJO.
Žurnal 24 ni noben časopis ampak je: REVOLVER BLATT!
Juče bio balkanski Božić, a deca se malo igrala.
Ali ni Janša izjavil, da se o pomembnih vprašanjih, kot je sestavljanje vlade, ne pogovarja v gostilnah? Kakšen kmet.
Evropa in vsi ostali pa prej ko sedete za računalnik se zaklenite v sobo poglejte pod kavč omaro, ugasnite luč in še nato lahko kaj napišite.Kajti alkajda je povsod.
To ne more biti naključje. Od 400.000 avtov v prestolnici razbijejo ravno Žerjavovega in to na večer, ko sestankuje s preostalimi predsedniki desnosredinskih strank.
Takih naključij ni.
Pahor v bolnici, trenirkarji na pohodu……………….
Kaj lahko še pričakujemo??????????
@Andrej K(met) – gostilna je gostilna, tipično staro slovensko zbirališče za pogovor, kafić pa je kafić, uvožen iz Balkana.
Na tem svetu ni nič naključnega, ko se kaj zgodi, je to samo istočasnost realizacije namena, časa in akterjev.
Če bi bvil na vladi naš Janey, do taki ekscesov gotovo ne bi prišlo – tudi Žerjav bi bilk že v zaporu
UDBAS
Takole zgodaj pa že zadet………..
Venet Žerjavist če ima trohico soli v glavi bi se moral javno opravičit.Zakaj je pustil denarnco v avtu in še to v BMW5.Da ni morda to namerno storil.Policija bi ga morala najprej kaznovat.Prvo kar se pri nas v butalah razmišlja še posebno če so stranke vmes so politični motivi.Vprašajte lopove če so politično motivirani ko kradejo.PRILIKA DELA TATU.
To je slovenska kultura, odkar nam vladajo Srbijanci.
Če kdo najde kakšen novinarski prispevek, v katerem novinar POZIVA k obsodbi takega ravnanja napram Žerjavu, mi, prosim, sporočite. Hja, madonca…
Jaz mislim, da je pač bil navaden rop. “trenerkarjev” je tam kot dreka, pa so izkoristili, kot je to v njihovi turški kulturi. Socialni primeri, ki kradejo takoj, ko se jim ponudi priložnost.
http://www.youtube.com/watch?v=4xKeYFkB9Pw
na delu so balkanske tople mladih sinov nestprnih rdečih svinj ….seveda bodo ti svinjski rdeči prasci imeli vso nestrpno podporo raznih miheljakov, repovžev, zagag, pučkotove in ostalih rdečih prostitutov na naših “nedovisnih” medijih……ampak pomislite kaj so te naše balkanske nestrpne rdeče svinje zganjale le zato , ker je nekdo javno napisal znano resnico,da se balkanske rdeče svinje rade oblečejo v trenerke , volijo komunjazerje in da so navadni opranogčlavi bedaki……..pomislite, čebi kdo PLJUNIL v zorangutana, kaj bi se zgodilo……hahahahahah
Fakti po moje je to bolj delo kakšnih zabitih janezov poglej prosim črno kroniko pa boš hitro dojel kaj se dogaja po primkih smo slovenci v velikem vodstvu pred tistimi ki ti ciljaš nanje.
balkanski janković in kučanova mafijska nomenkla so poslali v boj naprej 571 rdečih prostitutov ampak ker to ni dovolj morajo pač posejati malo sovraštva in razveseliti mlade nestrpne balkanske prasce v ljubljankovini, da vidijo če so ti opranpoglavi rdeči trenerkarji zanesljivi 100%….nekoč si moral klati drugače misleče, da si postal zanesljiv udbo-mafijec v kučanovem klanu, danes moraš pa loviti drugače misleče po rdeče svinjski ljubljankovini…….
as, ti si navadna nestrpna rdeča svinja, zato boš tako ali drugače opravičeval vsako svinjarijo , ki jo bodo naredili tvpoj balkanski rdeči mladi PRASCI…..kot sem ravnokar napovedal:” seveda bodo ti svinjski rdeči prasci imeli vso nestrpno podporo raznih miheljakov, repovžev, zagag, pučkotove in ostalih rdečih prostitutov na naših “nedovisnih” medijih”….kako so predvidljivi naše nestrpne balkanske rdeče svinje…….
kakšen avto pa ima ljubjanski rdeče svinjski mafijski zorangutan?
@ za kaj? mi spadamo na balkan si ti zelo lep primer.G JANKOVIČ mislim da vozi YUGOTA .Kdo pa se v 21 stol. še obrača za avtomobili.
as, ne, na balkanu kraljujete vi rdeče mafijske balkanske rdeče svinje, ki ste enkratne v laganju in sprenevedanju……….in vedi , da kučanov klan zahteva ,da balkanistanci imajo ponosno jugota sami pa se vozijo v BMW ali mercedesih……
@za kaj če bi hotel doseči kar pišeš bi moral najprej spremenit stil pisanja in doseč vsaj normalno izražanje .Saj vse te besede ki so napisane samo potrjuje kam spadamo vsi skupaj.Kulturni evropi je tak jezik popolna neznanka.
Meni se pa le tako zdi, da je bil tisti vandal, ki je vlomil v Žerjavov avto, naš rdeči brat AS.
Kar petkrat se je že oglasil, da bi odvrnil sum..
AS bi tudi sicer ustrezal liku vandala in razbijača, ki rad dela v zavetju teme.
KRIMINALIZACIJA: Milan Kućan si je poleg jasnih in dokazanih obtožb, veleizdaje nacije, trgovstva s smrtjo (orožje) zatrtja liberalizacije YU družbe 1972 pridal še obtožbo o popolni kriminalizaciji družbe in to ne le v slojih nacije, tudi oblasti! Več ko dovolj za dosmrtno kazen!
Kučan tudi je dosmrtna kazen.
Za nas svobodoljubneSlovence!
Mefisto ti si še pod vplivom alkoholnih hlapov pa pojdi rajši malo odspat.
Tvpj predlog pravzaprav niti ni tako slab.
Rešil bi se namreč tvoje slabe družbe.
Predstavljajte si, da bi kak romunski prosjak izpulil Jankoviću iz rok deset centov v Mercatorju! Bila bi gonja gor in dol po vseh slovenskih TV in časopisju, da je šlo za naročen napad in zločinstvo desničarjev in seveda bi takoj pridali Janšo in našel bi se na TV kak MIKSTONE ali kak zakrinkan kriminalec, ki bi trdil, da je bil Janša osebno, da ve !
Ko pa evidentno nekdo pripelje na cilj in se ustavi pred točno določenim avtomobilom, skoči, poškoduje in izgine, kar je očitno načrtovano, je pa to navaden “manjši” rop, kaj pa pušča predmete v avtu, celo kaznovati bi ga morali!
Družina, ki v Sloveniji vodi Srbsko narko kriminalno družbo je na oblasti! In kaj drugega lahko pričakujemo, Slivnika so že odstranili!
Pri poročilih ob 13. uri so na TV Slovenija dejali, da se danes v Dražgošah proslavlja največja partizanska bitka.
Pa še ta se je končala s pobegom.
PETROVC, da ne natolcuješ, da so Jankovićevi tudi žeparji?
Pa na torbičarje sem skoraj pozabil!
So tudi njegovi?
Kaksna Jajca!
Le koga briga Zerjavova šipa?!
Naključij je v zadnjih časih enostavno preveč.
-Ob formiranju koalicije, nenadoma zboli vedno zdravi Pahor.
-Ob sestankovanju Kučana in Jankoviča slišimo za smrt Danila
Slivnika, oponenta nekdanjega predsednika.
-Ob nezaželenem dogovarjanju paralelne “vladne kombinacije”
se zgodi napad na osebni avtomobil enega od pogajalcev.
Enostavno preveč naključij in to vse v roku 14 dni.
Mefisto junačina zakaj nisi to šel sam v Dražgoše povedat.V črni kroniki lepo piše kdo so torbičarji itd.velika večin je klenih slovencev če hočeš tudi čistokrvnih .
as, ali hočeš reči, da je bil v Dražgošah občni zbor torbičarjev? 🙂
Zoki je naroču: daj po Žerjavovi šipi spoki. In trenirkarji so izpolnili naročilo vožda iz Saraorcev.
SEMENJ KRIMINALCEV: Črni Kućan, Pampers Stanovnik, Narko Janković in Učenec Jaklić! Več kriminalcev v družbi na enem kupu težko najdeš! Morilci na mestu svojega zločina!
Včeraj sem pil kavo z dvema visokima članoma vlade KGB! In sta mi dejala:
“Boš videl, mi smo bili za narod otroška igra, kaj sedaj pride pod Jankovićem, boš videl!”
In oba sta se strinjala, da je Kućan zločinec, da je Stanovnik pomenben člen mafije!
Kljukci so se spet zbrali v Dražgošah. Pust se bliža, prve maškare so že tukaj.
Očitno lahko predvidevamo še en samomor. Virantov, če pojde v koalicijo z ZJ.
Bravo alan to je slovenski nacionalni šport.
Zanimivo! Naš g. Janša se je kot sopotnik peljal s šoferjem g. Žerjavom v neko gostišče, kjer so imeli pomladne stranke z g. Virantom aktualni politični sestanek! Ali ni g. Janša rekel g. Jankoviću, da se takšni sestanki izvršijo v prostorih DZ-ja in ne po gostilnah! No, g. Janković je imel včeraj dopoldne sestanek v DZ-ju.
Ali najbolj me bode v oči poškodovan g. Žerjavov avto in lega črepinj od šipe….
STARI UDBAŠI SO POSLALI SVOJO OTROČAD V AKCIJO !
ROMARKA , ali ni bilo v DEPALI VASI TUDI SAMO NEKAJ ČREPINJ , PA POGLEJ KAKŠNO AFERO SO SKOVALI , da levica na tej “aferi ” še danes kuje dobičke !
romarka…..alias Rado, kaj te še muči?
G. ALAN!
Najprej vas moram hudo razočarati! Nikoli nisem pisala pod imenom Rada in tudi nekateri komentarji pod mojim imenom niso moji! Očitno se še nekdo poigrava z mano in g. Radom. Opazila sem, da g. Čebelarja že nekaj časa ni tu! Čeprav mi nekateri njegovi komentarji niso bili všeč, mi je kot oseba všeč, ker je njegov komentar zelo vljuden in nepristranski!
Po sestanku so bili vsi predsedniki pomladnih strank z g. Virantom in njegovim pribočnikom razen g. Žerjava nasmejani pred fotografiranjem, očitno jih ni Žerjavova nesreča z avtom hudo potrla!
POZDRAVLJENI G. PASJI FRITZL! Vaš vzdevek je kar prehud!
Tole s črepinjami! In kraja denarnice!
Po spletu tudi berem in vsi tisti, ki so doživeli podoben dogodek pri g. Žerjavu, so opozorili, da če je avto zaklenjen in šipa razbita z zunanje strani, bi moralo večina črepinj padati v notranjost avta in ne v zunaj na tleh! Očividec omenja, da se je zraven Žerjavovega avta ustavil neki avto in je mulec razbil šipo nato so se odpeljali! Ja, kje pa je g. Žerjav pustil svojo denarnico??!!
To je delo samega JJ da si se bolj utrdi imiđ ubogega in preganjanega kalimera da bi ja v tujini videli kako ga preganjajo.Verjetno je tudi že Merklovo obvestil.Po volitvah mu se ni več oglasila zaradi obilice dela,crkuje velespoštovan euro.
G. AS! Ne smemo prehitro na slepo obsoditi! Le svoj dvom sem izrazila.
Priznam, da je tudi meni takoj prišla misel, da so si kao sami zrežirali, da si vzbudijo pozornost, ali pa ne…
G. AS! Glede gospe Merkove, naj vas potolažim, saj ima že sama težave z afero s svojim ljubim predsednikom Nemčije, ki je bil menda vpleten v goljufijo!
Ona, da bi se sekirala zaradi našega ljubega vodjo Janše!!!! Ah, dajte no! Še g. Orban ima same probleme….Hihi….ni greh, če mi pade neka hudomušna misel! Naj vam zaupam, kakšen štos mi je ravnokar padel v glavo?!
AS! Ali bi radi vedeli, kakšna hudomušna misel mi je prišla na račun ge. Merklove in g. Orbana!
nesposobni, nestrpni,naadnjaški, lažnivi zapatero ni imel težav z novinarstvom…..zanimivo mar ne? elpais mu je 6 let non stpo lizal rdečo nesposobno ritko….ni pomagalo…..hahhahaha
nesposobni, nestrpni,nazadnjaški, lažnivi zapatero ni imel težav z novinarstvom…..zanimivo mar ne? el pais mu je 6 let non stop lizal rdečo nesposobno ritko….ni pomagalo…..hahhahaha …..ampak španci so španci in ne opranoglave balkanske rdeče svinje in ne glede na novinarje niso nasedli…..razum pred nagonom namreč…..
Puščanje vrednih stvari v avtu ,kar denarnica je, je kaznivo dejanje.Če bo policija dosledna , bo g. Žerjav plačal kazen. Če jo ne bo, ima policija dvojna merila.
Žerjav je pustil denarnico v avtu, torej je že v naprej vedel, da zapitka ne bo plačal.To pomeni,da se je dal podkupit od g. Janše za en sam golaž vreden cc 6-8 evrov.
Ali ni, g. Janša, še pred mesecem dni, vehementno razlagal medijem, da on ne sestankuje v gostilnah. Res, dvoličnost.
IGOR/
Dobro ste napisali! Ali pozabili ste še omeniti, da je bil g. Žerjav Janšev šofer!
zgornji dve balkanski rdeči svnji igor in romarka razmišljata enoumno ENAKO…kako čudno…hahahahahahah…ja, žerjav je kriv, če ga je balkanska ljubljankoviććććććeva rdeća golazen okradla ….hahahahahaha
koj kako bi naše nestrpne rdeče svinje krulile če, bi razbili zorangutangov mercedes……takrat bi balknske rdeče svinje krulile in rulile…hahahhah ..joj kako bodo krulile, z nestrpnim vojinovićem v privi vrsti…hahahahah
ZA KAJ?! TU JE ŠE DRUGI DOKAZ, DA STE OBSEDENI S KUČANI IN JANKOVIČI V OBLIKI PAJKOV, PODGAN IN KAČ! ALI RESNICA JE TAKŠNA, NI JIH!!!! TO SE VAM JE SAMO DO SEBE IZRODILO!
PREDSEDNIK–sls–??
.
pa vozi bmw–??
.
TO LJUDSTVO JE S
.
ĆREDA OVAC..!!
.
NAJ GRE KURBA
…………………………….. DELAT NA FARMO V M.SOBOTO..!
Zakaj?says: najmanj kar lahko narediš za sebe je, da odideš po pomoč na psihiatrijo, da ne boš škodil sebi, kakor eden izmed gospodov pred dnevi. Premisli, mogoče se boš rešil.
[…] Gre seveda za dogodek, ki se je zgodil 7. januarja 2012 pred gostilno Bevc v Lukovici, kjer so sestankovali Janez Janša, Radovan Žerjav, Gregor Virant in Ljudmila Novak. Mimogrede, Lucu si prvo stvar izmisli kar pri datumih, saj je sestanek te politične četverice […]
Zadawanie pytań są rzeczywiście przyjemna rzecz, jeśli nie rozumiejąc czegoś
zupełnie masz taką możliwość. Oprócz tego ten kawałek jest popełniony całkiem stylowo.
Gratuluję! BTW jak się z Tobą kontaktować?