Spored tekem nogometnega EP 2012

0

Spored tekem nogometnega EP 2012.(sta)

* Spored:

* Skupina A: Poljska, Grčija, Rusija, Češka.
* Skupina B: Nizozemska, Danska, Nemčija, Portugalska.
* Skupina C: Španija, Italija, Irska, Hrvaška.
* Skupina D: Ukrajina, Švedska, Francija, Anglija.

- petek, 8.6.2012:
- skupina A:      Poljska - Grčija           18.00 Varšava
- skupina A:      Rusija - Češka             20.45 Vroclav

- sobota, 09.06.2012:
- skupina B:      Nizozemska - Danska        18.00 Harkov
- skupina B:      Nemčija - Portugalska      20.45 Lvov

- nedelja, 10.06.2012:
- skupina C:      Španija - Italija          18.00 Gdansk
- skupina C:      Irska - Hrvaška            20.45 Poznan

- ponedeljek, 11.06.2012:
- skupina D:      Francija - Anglija         18.00 Doneck
- skupina D:      Ukrajina - Švedska         20.45 Kijev

- torek, 12.06.2012:
- skupina A:      Grčija - Češka             18.00 Vroclav
- skupina A:      Poljska - Rusija           20.45 Varšava

- sreda, 13.06.2012:
- skupina B:      Danska - Portugalska       18.00 Lvov
- skupina B:      Nizozemska - Nemčija       20.45 Harkov

- četrtek, 14.06.2012:
- skupina C:      Italija - Hrvaška          18.00 Poznan
- skupina C:      Španija - Irska            20.45 Gdansk

- petek, 15.06.2012:
- skupina D:      Ukrajina - Francija        18.00 Doneck
- skupina D:      Švedska - Anglija          20.45 Kijev

- sobota, 16.06.2012:
- skupina A:      Grčija - Rusija            20.45 Varšava
- skupina A:      Češka - Poljska            20.45 Vroclav

- nedelja, 17.06.2012:
- skupina B:      Portugalska - Nizozemska   20.45 Harkov
- skupina B:      Danska - Nemčija           20.45 Lvov

- ponedeljek, 18.06.2012:
- skupina C:      Hrvaška - Španija          20.45 Gdansk
- skupina C:      Italija - Irska            20.45 Poznan

- torek, 19.06.2012:
- skupina D:      Švedska - Francija         20.45 Kijev
- skupina D:      Anglija - Ukrajina         20.45 Doneck

- sreda, 20.06.2012: prost dan

- četrtek, 21.06.2012:
- četrtfinale: 1. skupina A - 2. skupina B     20.45 Varšava

- petek, 22.06.2012:
- četrtfinale: 1. skupina B - 2. skupina A     20.45 Gdansk

- sobota, 23.06.2012:
- četrtfinale: 1. skupina C - 2. skupina D     20.45 Doneck

- nedelja, 24.06.2012:
- četrtfinale: 1. skupina D - 2. skupina C     20.45 Kijev

- ponedeljek, 25.06.2012: prost dan

- torek, 26.06.2012: prost dan

- sreda, 27.06.2012:
- polfinale: zmagovalec A1/B2  - zmagovalec C1/D2    20.45 Doneck

- četrtek, 28.06.2012:
- polfinale: zmagovalec B1/A2  - zmagovalec D1/C2    20.45 Varšava

- petek, 29.06.2012: prost dan

- sobota, 30.06.2012: prost dan

- nedelja, 01.07.2012:
- finale:  20.45 Kijev
 
Napišite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen