Štirje hrvaški mladci so na slovensko joggerko vrgli stol

0

Hrvaška policija je sodniku za prekrške prijavila štiri mladeniče, ki so v sredo zjutraj vrgli stol na 38-letno slovensko državljanko, ki je rekreativno tekla na otoku Molat blizu Zadra. Slovenka v napadu ni bila poškodovana.

Slovenska turistka je policiji prijavila, da so jo v sredo okrog 6.45 ure med jutranjim tekom napadli štirje fantje, ki so se vozili na skuterjih in med vožnjo pobrali stol, ki so ga nato vrgli nanjo.

Policija je ugotovila, da je stol vrgel 16-letnik, dva 20-letnika in 22-letnik pa so mu pomagali. Niso omenjali, da bi napad sprožili zaradi nacionalnosti turistke.

Ker Slovenka v napadu ni bila poškodovana, so policisti četverico prijavili sodniku za prekrške zaradi kaljenja javnega reda in miru. (sta)

*slika je simbolična

Napišite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen