V Kresnicah pri Litiji je prišlo do oboroženega ropa pošte. Iz Pošte Slovenije so sporočili, da se je okrog 15. ure na pošti Kresnice v Občini Litija zgodil tragični dogodek s smrtnim izidom, v katerem je življenje izgubila uslužbenka Pošte Slovenije. Pošta Slovenije današnji tragični dogodek iskreno obžaluje.
Na Policijski upravi Ljubljana so za STA dejali, da se je v omenjenem kraju zgodilo kaznivo dejanje, več podrobnosti o dogodku bodo posredovali pozneje, saj si policisti še ogledujejo kraj dogodka.
Po poročanju portala brezcenzure.si naj bi bila dva storilca, ki naj bi pobegnila z vozilom vw golf serija 5 z aluminijastimi platišči in zatemnjenimi stekli. Eden izmed storilcev pa naj bi bil oblečen v modro-rdečo trenirko.
Podrobnejše informacije v povezavi s tem tragičnim dogodkom v Pošti Slovenije bodo posredovali takoj, ko bo znanih več informacij.(sta)
Hm, pošta je bila kljub večkratnim ponovitvam kaznivih dejanj brez tehničnega varovanja. G. Hauc, kot prvi odgovorni za delo pošte bi morali nemudoma podati ostavko, če bi imeli kaj čuta objektivne odgovornosti.