Nova senzacija v Wimbledonu, Američanka Serena Williams izpadla!

0

Na tretjem letošnjem teniškem grand slam turnirju v Wibledonu se nadaljujejo presenetljivi izidi. V osmini finala je namreč izpadla prva nosilka, Američanka Serena Williams, s 6:2, 1:6 in 6:4 jo je premagala 23. nosilka Nemka Sabina Lisicki.

Od nekdanjih zmagovalk tako v igri ostaja le Čehinja Petra Kvitova, šampionka iz leta 2011, ki se je z zmago 7:6 in 6:3 proti Španki Carli Suarez Navarro 7:6 (5), 6:3 na “sveti travi” še četrtič zapored uvrstila v četrtfinale. (sta)

tenis(fotografija je simbolična)

Napišite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen