V nekdanjem obratu za izdelavo konzerv Pomurke Mesne industrije je družba Osem poleg svojih izdelkov začela znova polniti nekoč priljubljeno pašteto Kekec. Obrat in blagovno znamko so najeli, sami v projekt vložili okoli 300.000 evrov, 18 zaposlenih pa bo letno izdelalo skoraj 900 ton konzerv.
Kot je povedal lastnik družbe Osem Miro Flisar, so pričakovanja velika. V prvem mesecu bodo izdelali okoli 40 ton “kekca” oziroma okoli 30 odstotkov proizvodnje, skupaj z lastno blagovno znamko Premium ter konzervami za trgovske blagovne znamke Spar, Tuš, Jager in Eurospin pa okoli 80 ton izdelkov mesečno. Selitev v Mursko Soboto, kjer so uredili novo kotlovnico, je bila po Flisarjevih besedah nujna tudi zato, ker se je konkurenca začela obnašati neposlovno.
Flisar napoveduje tudi prodor na nekdanje jugoslovanske trge, saj je bil eden od avtorjev pri spremembah palete paštet in namazov na slovenskem oziroma jugoslovanskem trgu in je že pred stečajem Pomurke poskušal s Pomurkinim oziroma Mipovim vodstvom doseči dogovor za nakup obrata, vendar mu to ni uspelo.

Greetings, There’s no doubt that your site might be having web browser compatibility issues.
When I look at your website in Safari, it looks fine however when opening in I.E.,
it’s got some overlapping issues. I merely
wanted to provide you with a quick heads up! Besides that,
great blog!
Hi, its pleasant article regarding media print, we all be familiar with
media is a great source of facts.