Že napovedani protesti proti GGM kot kriminalcu: Gašpar Gašpar je Gotof Gotof!

75

Končno: Protestniške skupine so po dolgem času (v bistvu vse od začetka vlade Alenke Bratušek) zopet napovedale protest.  Na družbenem omrežju Facebook so danes pozvali k udeležbi na shodu proti imenovanju Gašpar Gašpar Mišiča na čelo Luke Koper, ki bo 5. septembra ob 17. uri na Trgu republike v Ljubljani.

Pri Vseslovenski ljudski vstaji (VLV), ki jo vodi Uroš Lubej, so tako na Facebooku zapisali: “Imenovanje Mišića je dokaz, da imamo v Sloveniji opravka s propadajočimi tajkunsko-političnimi-bančnimi bandami, ki si hočejo prisvojiti še tisto malo skupnega premoženja, kar ga je ostalo v Sloveniji. Imenovanje Mišića je tudi dokaz, da se Zoran Janković ni umaknil z vrha državna politike, ampak, nasprotno, da še kako vpliva na ključne odločitve v Sloveniji. Gibanje VLV zahteva od vlade Republike Slovenije, da najde kakršen koli način za to, da prepreči imenovanje Mišića ali pa naj nemudoma odstopi. DOVOLJ NAM JE POLITIČNEGA KLIENTELIZMA, KORUPCIJE, NEPOTIZMA!!!”

Ob tem je zanimivo, da so pri VLV GGM upodobili kot kriminalca s pištolo

No, na Facebooku pa se pojavljajo tudi že neka manjša lokalna gibanja kot je denimo Direktna akcija: Gašpar Gašpar je Gotof Gotof!, ki pa napoveduje proteste že za ta petek, 30. avgusta, ob 18.00 pred Luko Koper.

Še to: NSi in Civilna družba za pravično Slovenijo sta Komisijo za preprečevanje korupcije (KPK) pozvala, naj razišče ozadje imenovanje donedavnega državnega sekretarja Gašparja Gašparja Mišiča za predsednika uprave Luke Koper, so sporočili iz KPK. V komisiji menijo, da primer Gašparja Mišiča ni eksces, temveč simptom določenega stanja.

GGM pistolaVLV: Gašpar Gašpar Mišič kot kriminalec iz kakšnega filma Guya Ritchieja…

 

Št. komentarjev: 75
  1. gašo pravi

    Sedaj pa na Politiks podpirate vstajnike,prej ko pa je bila na oblasti druga skupina pa ne,dajte se že malo zresnit.

  2. ČURIMURI pravi

    Najbolj mi gre na kurac, ko medijski sateliti kot Politikis, kakor tudi drugi janševiki začnejo soliti pamet vstajnikom. Če vam kaj ni všeč, dvignite svoje riti iz naslonjačev in naredite kaj !!!

  3. Slovenec 1 pravi

    Kaki vstajniki,to je obračun rdeče politike med seboj.Oblast strankarskih rdečih oblastnikov,vse skupaj je pa končna propast dežele Slovenije,saj je vse skupaj dobesedno ponorelo od A do Ž !!

  4. ČURIMURI pravi

    No Slovenček, kakor kaže si se prepoznal v mojih besedah. Nakladanja o plačanih vstajnikih in podobne bedarije pa prepričajo samo janševistične vernike !

  5. Pino pravi

    Saj GGM je kriminalec! To ni nič novega. Je pa res, da bo sedaj lahko še bolj legalno kradel državno premoženje.

  6. zoro pravi

    Čurimuri, ti si bil na kakšni vstaji? Ali si po teve gledal in se iz kavča samo bedasto režal, ko so eni nosili glave na prodaj za policijske pendreke?

  7. ČURIMURI pravi

    Zoro, brez skrbi, da sem bil. In jeseni bom tudi, ne glede na to, kateri neoliberalni satelit bo na oblasti !

  8. VSI STRPNI pravi

    balkanski rdeči kader…….ampak samo PS in ne SD………plena je pač vedno manj, rdeče golazani pa vedno enako število……kaj je tu novega…….vstanjiki?….hahahahahhahahhah…kritika rdečuhov, ki so jih rdečuhi sami povozili…..nezreli in dokazano prav tako enoumno rdeče vzgojeni in vodljivi….hahahahahhahahhaha

  9. vstajnik pravi

    Politikis, kako moreš? Še pred nekaj meseci si nas zmerjal z levimi fašisti. Bil si glavno trobilo Velikega domobranca.

  10. Djadmoroz pravi

    Lubej, če bi mislil resno, VLV-jevci ne bi protestirali na Trgu republike, temveč pred virom vsega zla, Murglami ter pritokom temu viru, MOL-om. Sicer pa je iz same geneze VLV jasno, da znate tuliti le takrat, ko je treba odnesti perspektivno vlado, političnih pajacev pa se bognedaj ne lotite.

  11. ČURIMURI pravi

    Djadmoroz, izvoli protestirati v Murglah, kdo ti pa brani ? Samo ne obračaj gobca in ne soli pamet drugim v zavetju domačega naslonjača !!

  12. gumica pravi

    GGM je kriminalec
    Janković je kriminalec
    JJ je kriminalec in še mnogo drugih, ki so kriminalci
    Ampak, ko jih takole obračam, premetavam, sortiram,
    v vsakem primeru pade ven JJ kot najbolj nevaren.
    Al pa mam boben pokvarjen, ne vem…

  13. slovenija kaput pravi

    najlepše kar se nam je lahko zgodilo je imenovanje dvokrakega gašparja za šefa ene od eu pristanišč !

    Levaki ne cmerite se, to ste hoteli, ne kličite na pomoč, z vami bo obračunala EU trojka, to je naših pet minut, pozivam vse razumne komentatorje na desni, tokrat smo lahko privoščljivi !

    Častim najmanj rundo ( POZNEJE NE BOM OPOREKAL ) , da se ne bi kdo ustrašil !

  14. franjo pravi

    Jaz pravim: počakajmo do leta 2025. Takrat na svetu več ne bo kučana, stanovnika, starega ribičiča itd, in takrat tudi tile klovni tipa 2xgašper ne bodo imeli šans krasti državnega premoženja.

  15. Odmev pravi

    Luka Bruka se je začela.

  16. Pozitivni Slovenec pravi

    Tako jaz, kot vsi ki jih poznam smo zelo ponosni in veseli, da prihaja na čelo luke končno en pogumen, pošten in sposoben človek.
    Ne vem, zakaj, res ne vem, zakaj se nekateri zlobneži tako vztrajno zaganjajo v našega Gašpara. Dajte mu ljudje priložnost, Gašpar še nikdar ni razočaral.
    Gašpar, če tole bereš, vedi da smo na svetu ljudje, ki sočustvujemo s teboj in te potpiramo!

  17. Štabna kurba Bratjoška pravi

    @Pozitivni Slovenec,
    čefursko kopile, najbrž pričakuješ delež, zato si pa vesel, da imaš Nedeljka v Kopru.
    Mafijanković je očitno na veliko odprl tošel, pa dal mnogo obljub, da je ta proklet čefur dobil tako službo!!!

  18. ČURIMURI pravi

    Kurbica, ti pa nisi ravno pri ta brihtnih. A preden ti kdo pove vic, ti mora to vnaprej napovedati ?

  19. plima pravi

    Nehajte se naganjat po peskovniku in za intermezzo preberite članek iz komunističnega Večera, podpisan z: Jaša Lorenčič

    Samo minuta, prosim

    Stal je. Pri stotih letih je stal. In čakal. Najprej potrpežljivo, potem pa je vendarle poprosil. Eno minuto si je še želel. Eno samo minuto. Eno minuto, prosim. Ne. Nein. A-a.

    Sinočnja proslava v čast stoletnici Borisa Pahorja je bila gotovo dobro zastavljena, dobronamerna in predvsem pisatelju na čast. Nacionalna televizija je dve uri namenila stari rock zvezdi, mick jaggerju naše literarne scene. Eno uro live programa in enourni dokumentarec. Plus Odmeve. Tako se to dela. Ja. Na papirju.

    Kar so si včeraj privoščili skorajda vsi udeleženi na proslavi, je pokazalo, kako zelo togi, oholi in kot-pijanec-plota znajo biti dandanašnji kulturni krogi. S televizijo vred. Boris Pahor je prosil za eno samo frdamano minuto. Ja, seveda je potem, ko je končno dobil priložnost, čas prekoračil, minutažo raztegnil in vzel zgodovinski zalet…

    Ampak Boris Pahor je – sploh glede nato, kako je tudi nacionalka (pa tudi mi, preostali mediji) najavljala stoletnico – mož, ki preprosto lahko zamakne Odmeve. Če že sanjamo o Nobelovi nagradi, je to še najmanj, kar mu lahko vrnemo. Vendar kot se je izkazalo, režija, scenaristi, skratka vsi udeleženi, niso pričakovali, da bo Boris Pahor dejansko želel govoriti in nekaj povedati. Nastavili so mu tri dijake iz Celovca, Trsta in Ljubljane, ki so mu zastavili tako zahtevno napiflana vprašanja, da smo še mlajši gledalci komaj skužili, kaj so sploh vprašali. Ko je Pahor življenjsko preprosto vzel zalet in mogočno razlagal o svojih videnjih in svoji zgodbi in svoji Nekropoli in svojem sporočilu in svojem življenju (ali se z njim strinjamo ali ne, je že druga pesem), je začela panika najprej grabiti Tajdo Lekše, potem pa še vse ostale.

    Stvar se je zavlekla, Pahor je kar govoril in govoril. Vendar ni blebetal, ni modroval in ni solil pameti. Govoril je poslušljivo, lucidno in predvsem tekoče. Toda bolj kot je on razpredal, bolj je izpadlo, kot da organizatorjev, voditeljice, podeljevalcev in gostov sploh ni zanimalo, kaj imajo cenjeni pisatelj povedati izven točno določene, popeglane in okravatene minutaže. Prav je, da nekaj pove, vendar naj le-to ne bo predolgo. Kako narobe. Kakšna blamaža. Kakšen fiasko. Še dobro, da je vsaj kulturni program ohranil zavidljiv nivo (sploh oktet Simon Gregorčič). Vendar nič ni moglo parirati surovim podeljevalcem in častnim govornikom.

    Ti so se zvrstili kot vsi nasprotniki v enem dnevu Ivana Denisoviča (Aleksander Solženicin). Ubogi Pahor. Vstal je, ko je šla skozi Zdravljica, in potem še kar spoštljivo, mogočno, življenjsko stal. Da vidiš, kaj časti premorejo stoletniki. Vse, kar si je vidno ganjen še zaželel, je bila dodatna minuto, ganila ga je lepo zapeta pesem. Ampak ne. Ne še. Nein! Lekšetova ga je spregledala. Ošvrnika ga je, se prikupno nasmejala in mislila, da bo z nasmehom rešila zagato. Nak. Nato je gor prišla evropska poslanka Mojca Kleva Kekuš in sicer lepo povedala, da je s Primorske in priznala, kako so poslanci vztrajali in se poenotili, da Pahorja nominirajo za Državljana Evrope. Velik dosežek je namreč, kot so napovedali Kekušovo, da se je osem poslancev, ki v Bruselj letijo za 800 evrov na naše stroške, zedinilo za nominacijo Pahorja. V drugo. Vau. Osem ljudi se je strinjalo o nečem, vidnem iz aviona, kar naj bi bilo, pravijo, zgled za našo državo, ki jo je Pahor po vrhu okregal in bincnil, da jo itak zanima še samo egoizem, da bi vsak raje videl, naj sosedu crkne krava in da je zlasti premalo etike, s katero bi se sploh lahko začel kakršen koli upor.

    Edini upor je zganjal on sam. Pri stotih letih. Po Kekušovi je gor prišel šef Mladinske knjige. Ni bil dolg, je pa izpadel cinično, ko je Pahorju – ta ga je takoj prosil za minutko – kimal, češ, bomo že zrihtali to minuto, dajmo se zdaj objet, poslikat, cenimo trenutek, poglejte naju in… Takrat je imel Pahor dovolj. Glasno je rekel, da želi minuto. Lekšetova je napovedala ministra za kulturo. Namesto da bi Uroš Grilc pietetno in človeško ponudil besedo pisatelju, se je avstroogrsko nerodno in štorasto nasmejal in začel brati svoj monotono zlajnan govor, čeprav ga je Pahor vmes dvakrat prekinil z zdaj že grotesknim moledovanjem. Minister je začel svoj monolog, poln takih floskul, da še dobro, da ga pisatelj sploh ni slišal, kot je na glas priznal in spravil Grilca, uniformirano zategnjenega moža, v pošteno zadrego.

    Minister se preprosto ni znal zadržati, kot pijanec plota se je lepil na protokol in predvsem želel izkoristiti svoje minute. Ni mu bilo mar, da si je človek, za katerega je sploh nastal večer, zaželel ene same minute. Važen je bil njegov govor. Tako prazen, tako pust, tako sam sebi namen. Ni razumel, da Boris Pahor lahko gre mimo protokola, lahko gre mimo ministra, lahko gre po svoje. Zakaj? Že zato, ker je star sto let in se to že po nekem bontonu spodobi.

    Tako pa je zavladal bonton, ki ga piše točno določen sloj kvazikulturne scene in bonton izvaža na ulice, namesto da bi se trudili zaživeti obratno. Ko je prišel gor še predsednik Borut Pahor, se je pisatelj, zmatran, ponižan in zavrnjen, preprosto vsedel. Predsednik se je – hote ali ne, kdo bi vedel pri njem – hitro znašel, ponudil skrajšano verzijo in takoj opravil. Da je lahko pisatelj le dobil svojo minuto. In kaj je povedal? Rad bi, da bi se več ljudi zavzelo za pobudo spomenika italijanskih koncentracijskih taborišč.

    Niti osnovna etika in bonton – spoštovanje starejših – ni včeraj vladala v ljubljanski Operi. Kljub dobremu namenu je Pahor na koncu izpadel kot talec promocije drugih. Kot v taborišču ni smel imeti želja, temveč je moral sesti, kjer mu je kao mesto. Žalostno, nespoštljivo in boleče.

  20. Karlo Pahor pravi

    To kar se je dogajalo včeraj Borisu, je škandal brez primere in nagravžno oduren Freak-show. Ljudem, ki so včeraj blebetali, nakladali in napihovali njegove dosežke je bila glavna in edina želja to, da se stari čimprej stegne, da bodo lahko še bolj blebetali, še bolj nakladali, še bolj napihovali. To so ljudje, ki so še pred nekaj desetletji po istem človeku srali, scali in kozlali. Iz njega hočeja sedaj narediti odurno izkrivljeno karikaturo, kot so jo naredili iz Prešerna. Škoda, da je Boris privolil v kolaboracijo s temi izdajalci svoje matere, naroda, vere, svoje krvi. Upam lahko le, da se nekaj podobnega ne bo čez tri desetletja zgodilo kakšnemu Jančarju.

  21. kulisa pravi

    Pa je Lubeju Kučanova Spomenka dovolila shod?

  22. Che Belica pravi

    Spoštovani(a) Plima, hvala za prepis članka iz Večera. Sicer bi ga mnogi, z menoj vred, spregledali. In to bi bilo škoda.

  23. oki pravi

    Sedaj se bo videlo, koliko so ti mandeljci samostojni. Če jih bo tam samo nekaj deset potem bo vse jasno, da še tile vstajniki samo farbajo ljudstvo. Pa da vidimo tudi, če bo kakšen levi politik med njimi.

  24. VSI STRPNI pravi

    kakšen škdandal neki, boris pahor je spoznal nove podivjane balkansko posrane in kulturne primitivce mafijankoviće. pač, nič več in nič manj……….hahahahahahahhaha..zlorabili so ga za svoje balkansko rdeče svinjske propagandne namene in to je to….janso kot pasulj….hahahahahahahahhahahahahah

  25. VSI STRPNI pravi

    na dan je prišla pa že stokrat znana RAZLIKA med evropskim zmernim in spoštljim levičarjem in našimi podivjanimi opranoglavimi in zverinskimi smrdečimi balkanskimi komunisteki…..hahahahahhahahah

  26. VSI STRPNI pravi

    ljubljanska opera?….hahahahhHAHAhahahaha..komunjzerska balkanska operetta kvečjemu…..hahahahahhahahah

  27. VSI STRPNI pravi

    grilĆ pa …hahahahaha..ne , ne bom, preveč enostavno pljuvati po divjem balkanskim mafijskio nastavljenim zorangutangovim prijateljčkom…hahahaahha

  28. Klemen pravi

    Ko gledam ksiht Mišiča in Mefista se sprašujem, če nista dvojčka.
    Razlika je edinole, da je Mefisto tudi po nosu kosmat in da ima gnile zobe. Sicer pa do pike enako lepo oblikovan ksiht.

  29. opazovalec pravi

    Ko bodo ti tako imenovani vstajniki Mafijakovića zbrcali iz Magistrata jim bom mogoče začel verjeti.

  30. Miran pravi

    Kolikor smo ga imeli priliko spoznati na Politikisu, Klemen moških ne gleda v fris, ampak v rit.

  31. Klemen pravi

    Pričakovano, mefićev kulturni molk se je končal, pa smo pri ritih.

  32. Giuseppe Prasizza pravi

    Klemen, naj se ti zgodi Ivan Kramberger.

  33. MISKA pravi

    Nobenega protestane bo. Protesti so samo zopper poštene Slovence, nikoli zoper rdečo bando in čefurje. Stavim.

  34. VSI STRPNI pravi

    luka ne bo propadla, cvetela bo, balkanski narko kartel ima sedaj še luko, kjer bo mirno in legalino šfercal vse kar bo potrebno za njihov biznis…..hahahahahahahaha..joj kako ste naivni…hahahahahahahahahaha…..this is balkan……..zakaj pa mislite, da kjer se te rdča mafijska golazen nastavi vsi osatli odjebejo proč?..hahahaha..to so, tako BLAZNO smRDEČA in nestrpna BITJA, da razen če nisi tudi ti opranoglava in usrana balkanska mafijski rdečuh vonja ne preneseš….hahahahahahhHAHAHaha

    popović
    janković
    misić
    mozetić
    topić
    jovićić

    hm, naj mi kdo pomaga, kaj imajo ti skupnega?……hahahahahahahahHAHAHAhahahahahaha

    in stavimo, da ne KPK ne kučanova policija ali tožilstvo ne bo pregledalo telefonske klice in račune predstavnikov delavcev v luki?…..hahhahahahahahahahahahah

    opazili bi veliko klicev kar na magistrat in kar nekaj daril na njihovih računih doma…..v smislu, ne v sloveniji….hahahahahhHAHHAHAhahahahahhaha..ti glasovi so bili kupljeni že nekaj mesecev nazaj…..hahahahahahhaahhahahahhahhahHHAHAHah

    pa še to vam povem, kako se bo nadaljevala zgodba:
    vsi se bodo zgražali, začenši z največjimi hinavci in udbomafijači, od luksiĆa do virantiĆa ampak zgodilo se ne bo nič – farsa za opranoglave balkanske rdeče svinje,
    nato sledi – kriv je itak JJ , saj dokler bo voditelj največje opozicijske stranke
    čez nekaj mesec, bodo prišle na vrsto kučanove rdeče kurbe iz bande 571, ki bodo predstavile v pravi luči delovanje predstvnika balkanskega narko kartela podganiČa in pridno lizali novega šefa ……..in naše balkanske rdeče svinje bodo kimale in pridno beeeeketale……hahahahahah..kakor vedno pač……hahahahahahhaha

    živel tito…..hahahahahhHAHAHAhahahahahahaha

    PS.
    1. podganić ni politični kader…….hahahahahahaahahah..
    2. policija bi morla vsaj enkrat prebrati kakšno knjigo o delovanju mafije na siciliji……….in to potenicirat na 10 , da bi razumelim kaj se dogala….hahahahah

  35. MEFISTO pravi

    Nihče ne bo MEFISTU veličastnemu govoril, kdaj naj on govori, tudi, kadar je kulturni molk. Lahko me le v rit kušnete.

  36. Nejc pravi

    Mefisto, saj ti ni treba se mučiti. Mi vemo, da kulturni molk na Politikisu
    ne nastopi, ko ti in tvoj kelner, obmolkneta! Kulturni molk, somrak, nastopi, ko odpreta škrbasta usta.

  37. HB pravi

    Jih bosta vidva z Vinkom v oprijetih miličniških unifirmah organizirala?

  38. kmetica Gomboc pravi

    A Grimsove ledr fantazije ne bomo komentirali..
    On to lajka. A mi pa ne???

  39. gogi pravi

    GGM je dokaz kam se lahko državo pripelje, če komunistov nimaš dovolj pod kontrola. Do totalne kraje in razkroja v državi.

  40. Žličkar pravi

    Strokovno javnost obveščamo, da smo v eni od votlin v neposredni bližini Celja, odkopali dobro ohranjeno grobnico, ki datira, po oceni strokovnjakov, 6 miljonov let nazaj. V grobnici smo našli ohranjeno okostje primata, ki je neposredna povezava med Afriško opico in morsko algo. Gre za tisto vrsto Afriške opice, kjer se samci parijo z samci. Primat je bil kosmat po celem telesu, tudi po dlaneh in jeziku, le zadnjico ima oguljeno. Je krivih nog in gnilih zob. Strokovno smo primata poimenovali Belogardisticus Mefistus Buzerantus.
    S tem je dokazano, da je razvoj opic šel od morskih alg preko podzvrsti belogardistikus do mefistus vse pa buzerantus.
    Oprostite, ker pišem imena v latinščini, toda gre za strokovno literaturo.
    Ob primatu smo našli večje število pokalov iz bukovine. Zgleda, da je bil primat pomenbna oseba poltikusa tedanje dobe.
    Pokal za pljuvatus na daljavo. Pokal za pljuvatus v cilj in pokal za scatus proti vetru in jebatus vetra.
    Primat, belogardisticus mefistus buzerantus, je bil brez spolnih organov, z izrazito razvito rito, zatorej sklepamo, da se je razmnoževal brezspolno.
    Nepojasnjeno pa je dejstvo, da je imel rit podloženo z pampersi. 6 miljonov let nazaj še ni bilo pampersov, torej je bilo to delo zunajzemeljskih bitij.
    Do nadaljnega bo primat konzerviran na zaprtem oddelku psihiatrije Dob, ker v narodnem muzeju ni prostora.

  41. VSI STRPNI pravi

    Žličkar, hahahahahaha..lepo si se potrudil, nekaj yelo odbnega pa sem napisal tudi glede odkritja sus comunisticae balcanicae , izrodek sus sovieticae….hahahahahHAHAHAhahahahahahahahah

  42. VSI STRPNI pravi

    Žličkar, hahahahahaha..lepo si se potrudil, nekaj zelo podobnega pa sem napisal tudi glede odkritja sus comunisticae balcanicae , izrodek sus sovieticae….hahahahahHAHAHAhahahahahahahahahhahahHAHAHAhahahahahahah

  43. MEFISTO pravi

    Truden od svojih genijalnih zamisli prelitih na Politikis, izčrpan od bremena odgovornosti do dvigovanja kvalitete Politikisa, zaprem oči in ležem v svojo posteljo. Jaz sem Angleških manir, fin gospod, kot Angleži perem rjuhe samo enkrat na štiri leta. (Glej statistiko, uradno, na strokovni literaturi).
    In kot sem rekel, ležem, zaprem oči, odložim za hip breme, ki ga nosim v dobrobit naroda, v blagor nacije, za dvig morale naših.
    In se pojavi ON, pojavi se ON. Ljubljeni lik mojih sanj.
    Vidim ga na stropu, praska mi po steni, kot duh se zeleno-rdeče-moder kadi iz lustra, pleše po oknu in me ščegeta po nosu. ON, ki sem mu namenil toliko klicev, pisem, ON, ki mi niti ne odgovori, ojjj, kako boli.
    Ta baraba, ki se po Sloveniji vozi z obtolčenim oplom, je pa poln udbovskega denarja. Ta moja neuslišana lubezen, ki se niti ne ozre, ko mu nosim cvetje.
    In se pari z vsemi mogočimi nicki, sedaj še z ŽLIČKARJEM, samo mene ne, mene neče, MEFISTA veličastnega.
    Ooooo, Vsemogočni, daj, da mi vrne neuslišano ljubezen, vroča čustva, strasti neprespanih noči in blodenj, ko vidim bele miške in tršatega ON, ves je v cvetju, ves gori od božanske lepote, kot Apolon, jaz pa mu ponujam svoj del telesa, kjer se nekaj centimetrov više začne hrbtenjača z prvim vretencem.
    Moje elegije, poezija, ljubezenska lirika in prozna epika, bodo nov zanos Slovenske kulture in bodo Politikis naredile za literarni prvenec.
    Tako mi bodi.
    Sedaj pa se zagrinjam v duševni in kulturni somrak.

  44. tone-1 pravi

    Vstajniki VLV,to je pesek v oči. Lubej je Golobičev človek in ostal bo njegov,samo volilci mu bodo nasedli.Lubej se bori samo,da bo Golobič prišel nazaj do državnih jasli.
    KOMUNISTI POKVARJENI-LOPOVI

  45. hors pravi

    Žličkar sram te bodi,takšno pisanje -debil!

  46. JOJ pravi

    A bo sedaj lahko mirno in svobodno v luki Koper privezal svojo barko tudi tisti trgovec z mamili, ki ga je pomilostil Danilo Turk?

  47. MEFISTO pravi

    Danes je dan za loto.

    Boga prosim, da mi nakloni sedmico, Petrovcu, ki se tolaži s tem, da se občasno podpisuje z nickom njemu intelektualno nedosegljivega modrega Mefista, Žličkarju, Nejcu in vsem njegovim preostalim primitivnim tipkarskim klonom pa vsaj prgišče pameti in brezplačen začetni tečaj slovenskega pravopisa ter slovnice

  48. MEFISTO pravi

    Petrovcu, ki je pod nickom Mefista sinoči ob 22:57 izlil lastne neuresničljive pederaške fanatazije, blagi in dobri Mefisto še enkrat sporoča, da ga lahko kušne na rit, vendar ne na francoski način kot je navada med njimi pedri..

  49. Muri pravi

    Razmere postajajo resne, sicer se balkanci ne bi stepli za zadnje ,lepše kose plena ! Vsi pa se radi slikajo ,kot zapriseženi ljubitelji z orožjem za množično pobijanje !

  50. Zlobni pravi

    Strinjam se z vsemi, ki so opazili beden in žaljiv odnos do slavljenca in to bedo skritizirali.

    Samo minutko je prosil !

    Dan odhoda g. Pahorja iz tega svet, pa je določil kar župan Jankovič.
    Trg pred konzorcijem, je poimenoval že za čas življenja g. Pahorja in še predno je zgrajen.

    Hvala mu!

  51. Miran pravi

    MEFISTO pravi:
    28. 08. 2013 at 09:16
    Danes je dan za loto.
    Boga prosim, da mi nakloni sedmico, Petrovcu, ki se tolaži s tem, da se občasno podpisuje z nickom njemu intelektualno nedosegljivega modrega Mefista, Žličkarju, Nejcu in vsem njegovim preostalim primitivnim tipkarskim klonom pa vsaj prgišče pameti in brezplačen začetni tečaj slovenskega pravopisa ter slovnice

    ______

    Mefi, kaj dolgoveziš ?

    A ni bolj enostavno : Bog daj ljudem pamet, men pa denar.

  52. majstr pravi

    miran ne serji, vsi vemo, da si bedni hlapec prvega udbovca…

  53. Miran pravi

    @majstr

    A ti je spet usekalo ? 🙂
    Dol se dej pa kakšno pomirjevalo vzem, če že ženske nimaš.

    Če jo pa maš, si ga pa na roke vrž, kdo pa bo tisto grdavšo sploh šmirglu.
    🙂

  54. MIRANE pravi

    zadnje novice iz popogradića in njene luke: mladen, nebojša, stojan in siniša so se postavili v boj za nedeljkIDIOTA podganića , pravijo, da je luka njihov teritorij in ne državna last, oni so postali gospodarji…..hahahahhahahahhaha
    edine, ki bi se bali je že mrtva – thacherjeve, ker bi ona osebno prišla iskat enega po enega in ga vrgla na cesto danes in ne čakala jutri…..hahahahahahahhahah

  55. MIRANE pravi

    in spomnite se vsak uvoženi balkanski neizobraženi a mafijski rdeči kader pomeni, da je moralo 5 mladih IZOBRAŽENIH domačinov iskat delo v tujino, da lahko zaslužijo 1/2 tega kar mafijsko prinesejo domov ti uvoženi divji balkanistanci……hahahahhahahahhaha

  56. NEOSTIK pravi

    MIRANE

    http://www.abc.net.au/news/2012-04-30/margaret-thatcher-pays-last-respects-to-marshal-tito/3980484

    Hahahahahahahahahahahahahhahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    **

  57. MIRANE pravi

    neostik, ti pač ne razumeš……hahahahhaha……iron lady je bila odlična igralka, vsi so razumeli in vedeli za kaj gre v resnici po smrti diktatorja titeka (razen vas opranoglavij balkanskih rdečih svinj…..hahahahhaahhah) , vojna zahoda s SZ je bila v polnem teku, zahod je moral obdžati vpliv nadcJugo , dajal je kredite jugi, in kot v 2. svetovni vojni. ko je zahod šel v zavezništvom s stalinom proti hitlerju, tako so se povezali z vsemki, ki so bili proti SZ…….tito je izrabljal zahod, zahod pa njega…….vsak svoje interese….simpl, mar ne?…..seveda ko juga ni bila več potrebna……..saj veš mar ne nadaljevanje…..hahahaHAHAhahahHHAHAHahahahahahahahahahahahah….ali je pretežko za orpanoglavo balkansko rdečo svinjo?….hahahahahhahHHAHHAhah,

  58. POLITIMEFISTO pravi

    Kolege, na desni in posranci na levi, tole vam ima povedati modri, veliki MEFISTO levjesrčni in veličastni.
    Včeraj se je njemu, MEFISTU zgodila takonazvana antifortuna poeta.
    Ponoči, ob 01:14 sem pobegnil skozi okno zaprtega oddelka v Idriji in odšel pod okno NJEGA, pod okno za katerim spi ON, da deklamiram ljubezenske sonete NJEMU, da se v ljubezni zlijem z NJIM, da me čuti PRI NJEM.
    Mimogrede sem ruknil 2 litra šmarnice in pojedel zeleno in rdečo tabletko.
    In tako sem v gluhi noči, ko celo zvezde spijo, ko samo luna bledo sveti, ko počiva stvarstvo in kamen, sem jaz MEFISTO levjesrčni pod oknom NJEGA deklamiral svoje izbrane sonete nesreče in neuslišane ljubezni, vse namenjeno samo NJEMU.
    Deklamiral, pel, z zanosom in ognjem NJEMU, moji Juliji, moji Kleopatri, moji Evi.
    In zanos moje poezije je prebudil pse, ki so zavijali v gluho noč, kot bi jih davil. Je moja lirika zrajcala mačke, ki so mijavkali, kot bi se gonili, ovce, ki so blejale, kot bi jih žive drl iz kože,… Skratka poezija v spremljavi komornega orkestra.
    Prekrasen ambient temne noči z živalskim zavijanjem in mojim mogočnim glasom občudovalca NJEGA, mojega Apolona.
    In prižge se luč v prvem nadstropju in južnjak, ki se ne razume na slovensko kulturo vrže name radiator. Ni problem, z radiatorjem na glavi, mrzlim radiatorjem, še naprej vztrajam za NJEGA, samo za NJEGA!
    Prižke se druga luč v drugem nadstropju in iza okna prileti name nočna posoda, po domače KAHLA!
    Ni problem, toda kahla je bila polna sokov in trših produktov debelega črevesja.
    Tedaj pa je veliki in modri MEFISTO veličastni odnehal.
    Odšel sem domov v solzah in gnevu. Tako se ne dela z slovenskim poetom. Doma pa so mi izklopili plin, vodo in elektriko. In posran in poscan sem še dandanašnji.
    Naj mi bralci oprostijo, če z ekrana občasno zaveje vonj po kanalizaciji, to je POLITEGAMEFISTA poezija.

  59. Sic Semper Tyrannis pravi

    Vsi pametni, pa tudi večina manj pametnih ljudi dobro ve, zakaj se je na Titovem pogrebu zbralo toliko zahodnih voditeljev, le bebavi in spastični NEOSTIK tega še ne ve: imeli so idealno priliko, da se iz oči v oči pomenijo, kako pomagati na oni svet še Jugoslaviji. Kajti dobro so se zavedali, da je Jugoslavija razpadla leta 1941 in da jo je ponovno skupaj sestavil v povodnji prelivanja krvi enonogi Trinog. Ki ga sedaj ni bilo več in s tem ni bilo več razloga za obstoj Jugovine.

  60. MEFISTO pravi

    Petrovcu, blagi in dobri Mefisto levjesrčni ponovno sporoča, da ga lahko kušujem v rit, vendar ne na francoski način kot je navada med buzeranti. Modri in blagi, veliki in božanski MEFISTO ne šari po debelem črevesju levičarjev, polnem gnijujočega mesa on namreč podira žene levičarjev, ki so vegeterijanke.
    On mi lahko samo poliže rit.

  61. MEFISTO pravi

    Sedaj pa se blagi MEFISTO poslavlja za vedno z Politkisa, dosti ima.

  62. MEFISTO pravi

    Potrpežljivi Mefisto najprej odgovarja Miranu, potem pa še Politemu Mefistu alias Petrovcu.

    Miran je ob 11:44 dobrohotno pripomnil, da bi bilo ob 9:16 dovolj,če bi kratko napisal, Bog daj ljudem pamet, meni pa denar. Tudi Mefisto je razmišljal o tej ljudski frazi, vendar se Petrovc v njej ne bi spoznal, saj je prepričan, da je pameten in poln denarja. Mi vsi pa vemo, da ni pameten, kar dokazujejo njegovi neumni komentarji in da ni pri denarju, kar dokazuje njegov obtolčen starodobnik, s katerim so ga sinoči zasačili policisti, ko so lovili prehitre voznike in ga strogo kaznovali zaradi prepočasne vožnje, kolikor je pač zmoglo njegovo utrujeno zarjavelo kljuse.

    Politemumefistu alias Petrovcu, ki je ob 18:05 spet prelival svoja pederska čustva, pa svetujem, naj si že vendar najde partneja, ki jih je na pretek na vsakem bolj prometnem javnem stranišču.

  63. NEOSTIK pravi

    Strpni, ne zeni si k srcu. Nic nisem razmisljal, ampak, ker se ravno ukvarjam z:

    http://smallnotes.library.virginia.edu/2013/02/14/fitzroy-maclean/

    in sem v tvojem postu prebral “tatcher”, mi je potegnilo na salo.

    In se dialog iz MacLeanove knjige Eastern Approaches iz leta 1949:

    Churchill: “Ali nameravate po vojni ziveti v Jugoslaviji?”

    MacLean: “Ne, sir.”

    Churchill: “Jaz tudi ne. Tako je najbolje, da vi in jaz cim manj skrbiva glede oblike vlade, ki jo bodo vzpostavili. Naj se o tem sami odlocijo. Za nas je pomembno to, kdo dela najvec skode Nemcem.”

    **

    P.S.
    Otekli??, hvala za neprecenljiva pojasnila. 🙂

  64. kmetica Gomboc pravi

    Politimefi, neprecenljivo.. hvala za smeh. 🙂
    Verjetno si Petrovc?

  65. RIT1 pravi

    (RIT1)Radio In Televizija 1. program:
    V živo se vam javljamo izpred stanovanjskega bloka na ulici heroja Rupnika. Klicali so nas razburjeni občani, da jih je ponoči ob 01:14 do 02:58 vznemirilo tujerodno bitje, nihče drug kot sam Jeti (snežni človečnjak).
    Kazali so nam, sicer zaradi noči ne povsem jasne slike tega kosmatega primata, na mobilnih telefonih in povedali naslednje:
    Ob 01:14 jih je prebudilo glasno kruljenje in onegavljenje, še najbolj podobno zavijanju psov in mačk, kadar se gonijo. Kruljenje je bilo tako obupno, da so pogledali skozi okno in kaj so videli:
    malo kosmato spako še najbolj podobno snežnemu človeku-jetiju.
    Višina spake je bila do 140 cm, izjemno kratkih in krivih (kobalajsastih) nog, ogromne vodene glave, opičje oblike, porasle z gosto zanemarjeno dlako, velikega trebuha kot vinski sod in dolgih rok, ki so mu segale do podplatov, da o izraziti oguljeni riti ne govorimo, zaradi higiene.
    Primat je bil kosmat kot plišasti medvedki, povsod in na gosto.
    Nanj so metali radiatorje, stole,…pa nič.
    Pri tem jim je kazal zadnjico in prosil da mu eden od sostanovalcev “očisti ror” oprostite izrazu.
    Nanj so zlivali gnojnico in iztrebke, pa je v tem ta jeti celo užival, se počutil domače, še bolj krulil.
    Pri tem pa je vedno znova obljubljal, da odhaja, da se zapira v kulturni molk,….
    Šele. ko je nekdo prišel na ulico v partizanski uniformi, je strahopetno pobegnil.
    Tako imamo tudi Slovenci svojega Jetija. Sicer ni velik, kot naprimer Ruski-Sibirski ali USA-jeti. Saj je, končno, tudi Slovenija majhna, je čisto naš, majhen slovenski jetti.
    In ljubitelji jetija so mu že dali naziv: Kosmatus Mefistus Ritopikus.

  66. rode pravi

    NOV KOMUNIST NA SCENI, NOV SOVRAŽNIK JANEZA JANŠE,
    LEGENDA BORIS PAHOR O JANŠEVEM GOVORU….

    “Prav tako kritičen je bil do nedeljskega Janševega govora na slovesnosti ob 20-letnici postavitve farne plošče, 70-letnici ustanovitve domobranstva in evropskem dnevu spomina na žrtve vseh totalitarnih in avtoritarnih režimov v Rovtah nad Logatcem. Po Pahorjevem mnenju je Janša postavil zgodovino na glavo, ko je odgovornost za vse zlo naprtil izključno komunistom, pozabil pa je na vse ostalo, navaja Primorski dnevnik. Pisatelja je posebej zmotilo, da je Janša spregledal fašizem in zasluge primorske rodoljubne organizacije Tigr v boju proti italijanski raznarodovalni politiki na Primorskem, ter da se je slovesnosti v Rovtah udeležil tudi kurat Slovenske vojske.”

  67. PRVA RIT POLITIKISA pravi

    Objava za javnost:
    RIT1 (Radio In Televizija 1. program) se v skladu s zakonom o socialističnem delu in samoupravljanju podjetij, preimenuje v
    TOZD PRVA RIT POLITIKISA! (PRPA).
    Direktor zavoda je postal zaslužnbi komunist in nosilec spomenice 91 tovariš: dr. ritopik. mag. Mefo Mefonja Mefistofelj, dipl. pucflek.

  68. toti mb pravi

    Če je komu – potem je na mafijske posle pri nas na kožo pisan euro. Kaj bi oni počeli s tolarčkom – Vsega tega kar si lahko privoščijo z eurotom, si
    s tolarčkom ne bi mogli. Sedaj pa brijejo norce iz domače raje, ter z bljižnjo in malo daljno okolico. Malo ‘ južnije ‘, kjer je še bolj ‘tužnije’.Pa ‘može malo i na zapad – oni znaju, kako se to radi’ . OPROSTITE NA NAGLASU. Niti eden, niti drugi Pahor mi ni vše, malenkost iztopa g. Boris.

  69. MEFISTO pravi

    Skrbni Mefisto lahko stori za Petrovca, ki se med ostalim predstavlja tudi kot Rit1 in Prva rit Politikisa, le še to, da mu priporoči, da čimprej spet obišče svojega psihiatra, da na bo prepozno.

  70. MEFISTO pravi

    Če mi kdo dobro spuca ror, nafila rit, mu dam mobi kodo za 5 Evro.
    Jaz pa ga bom po francosko.

  71. ODMEV pravi

    Petrovc -Mefisto, pa naj še kdo reče, da Petrovc ni buzerant.

    Beseda se mu kar naprej vrti okrog riti.

    Ponavljam, Mefista lahko kušneš na rit, vendar brez jezika.

  72. […] Sicer pa je zadeva naravnost bizarna: aktualna koalicija se ne more dogovoriti “niti o tem”, ali je njihovo ravnanje mafijsko ali ne. In potem bi ti liki radi reševali državo!? Mimogrede, tudi vstajniško gibanje VLV Uroša Lubeja vidi Mišiča kot kriminalca. […]

  73. Klemen pravi

    Stanje Mefistove norosti je kritično. Ne samo, da sebe imenuje veličastni in modri, še poraja si dvojnike (ODMEV), da sam sebe za lase vleče iz govna.
    Pri njem bi celo dr. Rugelj dvignil roke. Je pa metoda, ki je učinkovita za take, kot je Mefisto, 70 cm dolga gumi palica.

  74. VSI STRPNI pravi

    Uff, zakaj rdeči mediji ne citirajo celega evropskega zmernega levičarja Borisa Pahorja, omenil je ĐĐ ampak tudi veliko govoril o slovenskih ZVERINSKIH KOMUNISTIH…..ampak to so, glej ga čuda spustili, uff, kako predvidljivo o naši kučanovi bandi n571 rdečih kurb…..hahahahahahhahhahahahahAHAHHAhahahahah

  75. Jožef pravi

    Kolega, Klemen, napaka. Za take ni zdravila, nobena palica ne pomaga. Za take je zdravilo samo lopata ali pa Sovjetska psihiatrična praksa.

Napišite komentar

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen