Ker Igor Šoltes ni uspel spraviti svojo Verjamem v predvolilno koalicijo z Zavezništvom Alenke Bratušek, naj bi Milan Kučan izgubil živce, klical Šoltesa in mu grozil, da bo uničil njega in njegovo družino. Pogovor naj bi slišal Šoltesov sopotnik v avtomobilu, saj naj bi Kučan klical ravno med vožnjo. To naj bi bil predsednik sveta stranke Verjamem Sašo Fras, vendar ta pravi, da »načeloma« takrat ni bil zraven, je pa to zgodbo slišal pozneje od drugih.
Kot je znano, je 17. junija svet stranke Verjamem zavrnil predvolilno koalicijo z Zavezništvom Alenke Bratušek, ki je predvidevala nastop na skupni listi. Z večinskim mnenjem naj bi na koncu razprave soglašal tudi Šoltes. Tako sta stranki vložili vsaka svojo listo, zato se lahko zgodi, da bosta obe ostali zunaj parlamenta. Dan po tej odločitvi naj bi Šoltesa, ki naj bi se prav takrat vozil z avtomobilom, klical Kučan ter mu rekel, da morajo iti v koalicijo z Bratuškovo in naj ne drzne, da tega ne bi naredili, kajti glasovi se ne smejo deliti, ker je potrebno uničiti Janeza Janšo. Če se to ne bo zgodilo, naj bi uničil Šoltesa in njegovo družino, na kar naj bi prekinil pogovor. Sopotnik, ki naj bi slišal ta pogovor, naj bi bil zgrožen.
Po naših informacijah naj bi bil takrat skupaj s Šoltesom v avtomobilu Fras, zato smo ga poklicali in vprašali, ali je ta zgodba resnična. Odgovoril je, da je takšne informacije tudi sam slišal in da se o tem govori v določenih krogih stranke. Na vprašanje, če drži, da je bil v času Kučanovega klica skupaj s Šoltesom v avtomobilu, pa je zmedeno odgovoril: »Načeloma ne, z njim sem se srečal po tem, ko se je o tem začelo govoriti.«
Informacije smo prevrjali tudi pri Igorju Šoltesu, ki nam je na sms sporočilo odgovoril, da “ta info ne drži”. (reporter)
Slika je simbolična
Bolje pozno kot nikoli, a ne Politikis?
naj bi..
načeloma..
🙂
Pravljica za naivne ovce.
Zdaj pa naj še kdo reče ,da kučan ni Zlo Slovenije!!
polito saj je tudi JJ obsojen” ko naj bi”,to ti ni sporno kaj?Samo da je rdeč pa je vse ok.
Le majhna praska med tovariši.
Kučan je predober.
Tako sektaštvo bi se za Šoltesa v časih njegovega ddka slabo končalo za njegovo zdravje.
Polito olje in tovariši nam bodo v nedeljo izvolili stečaknega upravitelja.
Zakaj MAFIJA IN KOMUNISTI
svoje umazane posle nikoli ne delajo pred kamerami in mikrofoni?
Še vsaka država ima mafijo in Slovenija ni nobena izjema!
Zakaj MAFIJA IN KOMUNISTI
Si vedno lahko privošči najdražje odvetnike in kupi sodnike in politike
Še vsaka država ima mafijo in Slovenija ni nobena izjema!
Moraš bit pa res na nivoju ovce da verjameš taki nebulozi.
Prvič, vse je okičeno z “naj bi…” itd, s čimer se Reporter zaščiti,da ga ne morejo tožiti kljub očitni laži
Drugič, kaj res kdo misli, da bi kak Šoltesov sopotnik v avtu tako stvar, če bi se v resnici zgodila, razlagal bedastim tabloidom tipa Reporter? Saj Šoltes verjetno ne prevaža okrog takih bebcev ki trobezljjo take naokrog
Tretjič, spet ste pokazali v čem ste edino dobri (Reporter, Politikis, Demokracija) -> v zavajanju, razdvajanju in besnenju vaših opranoglavih ovc, ki so edine sposobne okrog sodišča plesat kolo i ivanu pet Kranjski Janez ob odhodu na Dob.
Niste vredni da vas Kučanov pes poserje!
Kaj tudi psa nadira?
Kakšen Kučanov pes?
Psi imajo karakter, zato te sprašujem, kateri pes bi zdržal pri Kučanu?
KR en, odškodnina se kopiči!
A bo Kučan kej zrihtu ta vreme al ne?
🙁
Nisem ti kriv, da ti je demokracija tuja in vsakodnevno pišeš klevete o demokratih!
Sam sem ponosen DEMOKRAT in demokrati v Evropi hodimo dvignjene glave!
Mefln, a so ti zmanjkal?
Tableti.
Sam fprašam.
Fantje če imate psihične težave pa si dajte duška!
Vzemite Jugoslovansko zastavo pa hodite gor in dol po vasi!
Lahko tudi glasno vpijete vse parole in preganjate vse vaške pse!
Vzemite največjo zastavo in si nadenite brke in na čelo vtetovirajte zvezdo!
Primat Narim,kako kaj shajaš s svojo težko naravo?
Kaj pa penzija ali kaj vplačuješ v pokojninski sklad?
Na Politikisu in Reporterju si je ne boš prislužil.
Celo nasprotno, nekaj ne tako malega boš moral nam,eniti za odšlkodnino.
hahahahahaha 😀 tole se pa sliši kot hople: “kaj pa če je vse res!” 😀 očitno na politikisu ne poznate dejstva, da tudi najslabši novinarji objavljajo le preverjene informacije in ne svojih ugibanj ter govoric… če je celotna SDS taka, kot je politikis, potlej razumem, kako vas janša lahko konstantno nateguje, vi pa bi radi tega še in še. žalostno, kam ste nekateri v naši ljubi Sloveniji prišli.
converse
Tolikokrat si že bil nategnjen, da enkrat več ali manj sploh ne bi več opazil!
Sem ponosen DEMORAT in mene ne bo vodila preteklost in stari dedki za nos!
Vedno sem za demokracijo in vedno preverim vsako informacijo!
Danes je med temi tako imenovanimi “informacijami” ogromno leve propagande, kot v časih agitpropa!
SPET pa je vsaka politična konkurenca za nekatere še vedno le sovražnik!
Menda pravi:
10. 07. 2014 at 13:09
converse
Tolikokrat si že bil nategnjen, da enkrat več ali manj sploh ne bi več opazil!
Sem ponosen DEMORAT in mene ne bo vodila preteklost in stari dedki za nos!
————————————————————————————————-
Seveda je bil že večkrat nategmjen, saj je toplovodar.
Je bil Kučan obveščen o atentatu?
http://demokracija.si/tednik-demokracija/kronika/30821-je-bil-kuan-obveen-o-atentatu
OBVEZNO POGLEDATI
Priporočam naslednji razgovor
DOBRO JE VEDETI: ddr. Klemen Jaklič o zadevi PATRIA
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8fsSI6EUcws