V Kumrovcu, rojstnem kraju Josipa Broza Tita, se je danes na slovesnosti ob dnevu mladosti, ko so v nekdanji Jugoslaviji obeleževali Titov rojstni dan, zbralo več tisoč ljudi, po nekaterih navedbah celo 10.000. Na proslavi pred Titovo rojstno hišo so peli partizanske pesmi, poroča srbska tiskovna agencija Tanjug.
Največ udeležencev je bilo iz Hrvaške in Slovenije, številni pa so nosili partizanske in socialistične simbole.
V nekdanji Jugoslaviji je bil 25. maj, poimenovan tudi dan mladosti, določen kot dan, ko se je praznovalo rojstni dan maršala Tita, ki se je sicer rodil 7. maja 1892.
Vsakoletno praznovanje je zaznamovala štafeta mladosti oziroma Titova štafeta, ki je potekala skozi vse jugoslovanske republike, svojo pot pa je zaključila 25. maja v Beogradu.
Sedaj pa pozor: v Kumrovec so se danes šli poklonit Titu tudi študenti FDV in to celo s pomočjo ŠOU-ma!? Na to je podmladek Nove Slovenije opozoril že pred dvema dnevoma.
“V Mladi Sloveniji – podmladku NSi smo ogorčeni nad izletom študentske organizacije fakultete za družbene vede (FDV) v Titov rojstni kraj, Kumrovec in to na dan, ko nekateri praznujejo njegovo rojstvo.
Še bolj v oči bode dejstvo, da projekt v večji meri financira ŠOU v Ljubljani, ki očitno vedno bolj izgublja stik z realnostjo. Njihov prispevek je 1300 evrov, vsak udeleženec pa bo plačal le 5 evrov. Zaskrbljujoče je, da v demokratični državi, v letu 2013, študentska interesna organizacija podpira tak izlet. Namesto, da bi varovali študentske interese, pomagajo pri financiranju izleta v rojstni kraj osebe, ki je odgovorna za množično kršenje človekovih pravic, kar je nedavno ugotovilo tudi Ustavno sodišče.
Vse okoliščine izleta kažejo na to, da gre za poveličevanje nekdanjega diktatorja Josipa Broza Tita, ki gotovo ne sodi v demokratično državo, v kateri je Ustavno sodišče prepovedalo poimenovanje ulic po taki osebi. V Mladi Sloveniji smo zelo zaskrbljeni nad takimi težnjami študentov, ki bi se glede na smer njihovega študija morali zavedati zločinov, ki so nastali pod diktaturo Josipa Broza Tita.
Poleg tega se nam v Mladi Sloveniji zdi zaskrbljujoče, da se denar, ki ga prispevamo vsi študenti, porablja za tako absurdne namene, ki niso niti v skladu z demokratičnim duhom ustavne ureditve, kaj šele s študentskimi interesi.
V Mladi Sloveniji menimo, da bi morale študentske organizacije denar uporabljati bolj premišljeno. Zahtevamo delovanje v skladu z resničnimi potrebami študentov in prenehanje z ideološkimi in nedemokratičnimi akcijami. Upamo, da bodo v ŠOU imeli v prihodnje v mislih to, da upravljajo z denarjem vseh študentov, ne pa samo z denarjem nekaterih levičarskih ekstremistov, ki poveličujejo nekdanjega diktatorja Josipa Broza Tita.”
Mimogrede, vsem jugonostalgikom pa na današnji dan mladosti še posebno darilo – Tito je naše sonce! (sta/ured)

Kumrovec, rojstni dan diktatorja Josipa Broza Tita. Danes so se mu tukaj priklonili tudi študenti FDV.
Foto: facebook

Študenti FDV bi lahko kar tam ostali, ker takih študentov in kasneje filozofov ne rabimo .Ti ne bodo nič novega pogruntal razen povečali stroške države .Njihovega dela ne bo nobeden kupil.
star partizan,
zdj ni treba več v hosto nastavljat, lahko samo do garaž za vogalom…
zdj se v hosti le klop oprime.
Kaj naj mladci potemtakem tam? ni prihodnosti, čas gre naprej, predolgo si bil skrivač.
Žalostno stanje v Sloveniji, prav zares. Pod kučanovsko-jankovićevo vlado se bodo takšni ekscesi samo še širili. Spet so na pohodu rdeče zvezde in boljševizem.
Samo upamo lahko, da se JJ spet vrne na oblast in napravi 2. republiko brez rdeče bande in njihovih poveličevalcev.
Danes bi to bizarno romanje študentov FDV v Kumrovec lahko uvrstili pod rubriko-saj ni res,pa je!V zlatih časih naše rajnke države pa so napredni študenti FSPN romali kar v Jajce.Maternico republike.
Hahahahhahahhahahahahhahhahhahahhhahahahhahhahahhahaaahahahaaaahahaaaaaaaaaaaaaaaaa
Tito je naše sonce;
še posebno za vse svoje ‘najzvestejše’ prej in potem, ko se jim je nesrečno storil samomor;
še posebno vsem fantkom, ki jih je skupaj z ‘najzvestejšimi’ sodomiziral
še posebno za vse svoje pankrte, ki jih je že z zaploditvijo nesrečno za vedno zaznamoval
še posebno za ves opravljen genocid, ki ga je načrtoval in izvedel skupaj s stalinom, hitlerjem in churchillom
še posebno za vse habsburge, ki so ga zalagali z denarjem
še posebno pa za vse Poljake, ki so se ga rešili
še najbolj pa za Kumrovec, ki ga niti ni poznal
ponajo ga pa njegovi pankrti in pankrti njegovih krvnikov, ki v nostalgiji po časih inavguracije, želijo satanistično nadaljevati z gnusnim obredjem s slovenskim naraščajem!
Dragi podmladek NSi, če so bili vaši starši in dedki pripadniki ali pristaši poražencev 2. svetovne vojne so vaši problemi. Vaše travme zadržite zase in ne stresajte jih po ostalih. Dokler država financira RKC, bodite zelo, zelo tiho. Lahko pa ste prepričani, da bo 25. maja v Kumrovcu vsako leto več ljudi.
Spoštovana Nisemon,
male marne muhe vam obljubimo, da vam v zahvalo za vaše prvovrstne komentarje raziščemo povezave med Habsburžani, Churchillom in ostalo angleško masonsko zalego ter našimi slobodnimi zidari…
Nekaj utrinkov se je že pokazalo in dlaka se nam kar ježi od groze.
Vabljeni na http://buchela.blogspot.com/. Vesele bomo kakega prispevka pod panjskimi končnicami, ki jih je že 170 in čez.
božiček ne kvasi neumnosti. Preberi si malo zgodovino, da ne boš otresal idiotizmov. Zaradi takih kot si ti se v Sloveniji ne bodo še zelo dolgo končale delitve slovenskega naroda. Dokler bo gamad hodila v kumrovec k morilcu sveče prižigat, tako dolgo ne bo miru!
TETKA MI GOVORI KDAJ BOMO U SLOVENIJI DOŽIVILI NEKAJ TKO VELIČASTNOGA
Svašta. Pa leto 2013 se piše. Sem mislil, da so to šli na ekskurzijo leta 1983… ko je stari prdun bil že tri leta v večnih loviščih…
Zmeraj več nas bo v Kumrovcu in še kje. Tisti mladci iz Mlade Slovenije pa hitro na kolena; prej pa preberite kaj zgodovinskih resnic.
V okolju kjer je tako malo smisla za poštenost in možnosti za delo in ustvarjalno življenje, so takšna “kirfanja” v Kumrovec presenečenje le za tiste, ki živijo v stanju neke nerazložjive oblastne ošabnosti.
Vse je lahko razložljivo, tudi praznoverje v Kumrovec – s ščepcem razumevanja.
@ANDREJ, odvedi ti svoje mladce v Kumrofec in ostanite tam, dokler vas molji ne požrejo. V Sloveniji vas ne potrebujemo.
Sicer pa to, kar so napisali fantje iz NSi ne mislijo samo oni. Nas je še kar nekaj v ozadju. In gotovo veš, da se je reva, ki se imenuje TITO ves čas vojne skrivala po bosanskih špiljah, tako vam tudi poginjen ne bo veliko pomagal.
Tipični primer,da je komunizem zločinski in poguben kot sistem za ljudi je Nemčija en narod dva sistema zvezna republika najbolj gospodarsko močna država na svetu morala plačat vso vojno škodo pa je v špici gospodarnih držav demokratična komunistična so jo pa komunisti tolk zatovkli ,da niti z pomočjo težkih miljard iz zvezne republike ne more niti približat gospodarsko in politično zvezni republiki zadnjih 25 let tolko sojo komunisti pohabili po človeški še bolj pa gospodarski plati.Tolko ljudem ,ki opevajo komunizem,ki je na svetu naredil več žrtev in gorja kot nacizem,oba režima sta zločinska.Tudi Tito je dobil odškodnino od Nemčije pa so vse zavozili.
Citat
@RESNICA, drži da je Tito dobil odškodnino od Nemčije. Stvar pa je v temu, da je ta odškodnina pripadala jugoslovanskemu narodu. Zločinec Tito pa je denar uporabil za svoj luksuz.
Pa smo spet na začetku pripovedke o ”dobrih” komunistih. V Franciji bi prišli pod giljotino.
Še Hitler je bil boljši od Tita.
Nemčija po Hitlerju cveti.
Slovenija pa zaradi Tita veni.
SEDAJ PA RESNO, SAJ VAS RAZUMEM, DA STE NAD ZGORNJIM ZAPISOM MEFONJE BRUHALI!
Ko je umrl Hitler, je za seboj pustil Nemcijo in meni ljubi Nemski narod:
-Nemcija v popolnih razvalinah, zbombardirana, razstreljena;
-40% Nemk brutalno posiljenih;-cela Nemcija pozgana;
-zdravstvo ne dela, solstvo ne dela, 100% brezposelnost……;
-Nemcija okupirana od tujih vojakov, Cecenov, Turkmenov, Rusov, Azerbajdjancev, Turkov, Cuksov, pa USA in najvecjih govedarjev-Anglezev in zverinskih Judov;
-Po Nemciji se vlacijo bande izpuscenih taboriscnikov in nekaznovano ropajo, posiljujejo in ubijajo;
-Po Nemciji se nekaznovano vlacijo najvecji zlocinci izpusceni iz zaporov od Rusije, preko Anglije do USA, vkljuceni v regularno vojsko Rdece Armade, Anglesko, Judje- krvniki, pedofilija, posiljevanja, pobijanje Nemcev kot rac na mocvirju;
-Nemcija razdeljena, ponizana, popolnoma obubozana, lacna in zejna, brez vsega;
-Nemcija umira od lakote;
-takole 15 miljonov Nemcev mrtvih;
-takole 10 miljonov elitnih Nemcev kot suznji, kot voli, delajo po celem svetu v ujetnistvu;
-vsake tri minute v ujetnistvu USA, Anglezi, Judje, Rusi, umre en Nemec;
-Nemce sovrazi ves svet, Nemci preplaseni, ponizani, brez vsega, brez pasportov,….;
-na pogrebu Hitlerja so bili: dva prestreljena in poscana SS-ovca, Mefonja, Jebonja in pet posranih potepuskih psov;
-v Nemciji so demontirane in odpeljane v Rusijo, Izrael, Anglijo, POPOLNOMA vse fabrike. V Nemciji ne dela ena tovarna vec!
II svetovna vojna in zgodovina, ki jo prikazujejo zmagovalci danes, STA KRIMINALNI FAKT IN NAJVECJI GENOCID V ZGODOVINI CLOVESTVA NAD POPOLNOMA NEDOLZNIM NEMSKIM NARODOM!
SFRJ, kakrsno je pustil za seboj Tito, meni, danes obzalovanja vredno propadlo skupnostjo, pa je bila:
(prosim, da tega ne citajo bedaki, sicer se jim bo mentalno stanje spet poslabsalo)
-Slovenija v popolnem razcvetu, pred vsako hiso se kaj gradi, vzor napredka;
-Slovenci sprosceni, zdravi, delovni, brezskrbni, solstvo brezplacno, zdravstvo brezplacno zaposlenost 100%, place na Evropskem nivoju;
-YU samostojna in ponosna drzava, kjer nikomer na misel ni prislo, da bi jo okupiral;
-po Sloveniji z obcudovanjem hodijo trume turistov in placujejo na vsakem koraku, Slovenci pa jim zaracunavamo, tudi zrak;
-ubiti Yugoslovana v YU, je pomenilo, da nikoli vec, zlocinec, ni prisel iz YU ziv in zdrav!;
-Slovenci smo bili PONOSNI, ustvarjalni, delovni, drzavotvorni, predvsem pa bogati, vsak Slovenec je imel, v povprecju, v rezervi (stumf ali na banki) povprecno 20.000 Nemskih Mark!;
-v Sloveniji sta se kruh in potica valjala v smetnjakih;
-V tujini delajo samo bebavi, leni in nesolani Yugoslovani, da si dravijo komplekse z DM in starimi skatlami od Mercedezov;
-NAS YUGOSLOVANE OBCUDUJE IN NAM ZAVIDA VES SVET!
YU pasport je najbolj zazeljen v svetu, odpira vsaka vrata;
-Na pogrebu Tita je bilo doslej najvec drzavnikov iz celega sveta!!!!;
-KO JE TITO ODSEL, SMO BILI ENA NAJBOLJ INDUSTRIJSKO IN RAZVOJNO RAZVITIH REPUBLIK NA SVETU!
O
@PETROVC CITAT: ..in meni ljubi Nemski narod…
Petrovc, večje lažnive pičke od tebe ni na svetu. Vedno se sliniš Rusom in nekdanji YU, zajebavaš Nemce kot ”kelnerje”, zdaj pa pišeš take bedarije. Daj nehaj in pojdi na DELO, ali pa MLADINO pisat. Dost te mamo! GOTOF SI.
Folku se blede. Če so se že priplazili v Kumrovac naj tam tudi ostanejo. Naj jih Tito hrani. Ljudi s plesnivimi možgani res ne potrebujemo in z veseljem pustimo, da nam pobegnejo.
Genialni Petrowatz nam je naslikal IndijoKoromandijo. Za to mu pritiče vsa čast in slava. Skrajni čas je že, da prevzame krmilo te zavožene države in nas popelje v bleščečo prihodnost brezdelja in izobilja.
Ave Petrowatz!
SAMO LJUBEZEN RESUJE!
In tega nekateri se ne vedo.
Bog je cloveka ustvaril kot vecplastno, troedino, bitje. Pri tem pa se mu je pri druscini jurisnih desnicarjev pofedlalo, nastali so vektorski izmecki.
1. Ne mislim, ponovno, razlagati svojih genetskih vezi z Goti.
2. Vsi, ki smo doziveli YU v njenem zlatem obdobju vemo, kako je bilo.
3. Crvi iz bio mase delajo drek, hums, nekateri jih imajo v glavi.
4. Kogar jebe karma, naj svoje komplekse zdravi v Begnah ali pred oltarjem, na kolenih, tako in tako je bil vse zivljenje na kolenih.
Imejte se!
tale Petrovc je pa res eno teslo zagamano, kaj vse serje po vseh možnih portalih, ne samo na Politikisu !
Za vse belčke. Pozorno si oglejte!
http://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08
FDVjevske budale, sprane, z možgani velikosti frnikule.
Petrovc.Nam,ki smo vse naštete beneficije rajnke juge uživali,mladi,ustvarjalni in elana polni,s perspektivo v očeh,je muzanje nad zavistnimi izlivi modelov,polnih kompleksov,v veliko veselje.
Hahahahhahhahahhahaahahhahahhahhahhahhahhahhahahahhahhahahhaaahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
———-osti jarej—————
Božiček, lepo da si nas spomnil, da smo imeli v Titojebini najdražjega ptiča na svetu, ki za nameček sploh ni letal ampak plutal po vodi.
Hvala bogu da je Jugojadovina razpadla. Tako nehomogene mešanice narodov, plemen, ras, verstev, kultur ne najdeš v najbolj zabačeni afriški džungli. Ta umetna tvorba, nastala po volji internacionalne židovske kleptokracije in britanskega imperija je bila mini preslikava Avstroogrske s pomembno razliko: Avstrija je bila vodena od razsvetljenih in dobrodušnih cesarjev, Jugoslavija pa od najbolj primitivnih genocidnih človečnjakov. Največji izrodek med njimi je bil seveda TITO.
In tako je, kakor je bila po volji internacionalnih židovskih fašistov ustanovljena, Jugodžubrevina po njihovi volji tudi razpadla. Slovenci smo bili v njej popolni genetski tujek. In dve tretjini Hrvatov tudi. Res me zanima, na kakšni drogi je bil Anton Korošec, da nas je leta 1918 zapeljal na pot pogube.
Belčki zahojeni se razburjajo nad tem, da vse več ljudi hodi v Kumrovec. Včeraj nas tam ni bilo le 10.000, ampak vsaj 15.000! Drugo leto nas bo pa dvakrat toliko!
V spomin na čase, ko nas je vodil veliki Tito, ena največjih osebnosti 20. stoletja! Ko smo bili državljani države, ki je nekaj pomenila v svetu, ko smo imeli spodobne službe, plače, resnično zastonj šolstvo in zdravstvo, varno starost.
Kaj imamo pa danes? Smo švabska provinca, uničeno gospodarstvo, sociala je šla po zlu, upokojenci stradajo, mladina brez perspektive, delovno zmožni brez službe, klerikalizem na pohodu …
Manja od kdaj pa tebi računalnik ??????
Tito, največji bojazljivec 20. stoletja se je 4 leta (1941 do 1945) skrival in se tresel v bosanskih špiljah. Potem pa je šele leta 1945 začel moriti – Jugoslovane, ker so Nemci že odšli domov. To je delal tako dolgo, dokler mu zaradi njegove zlobe ni odpadla noga.
Kim kimavčki, ki ste sprožili ofenzivo proti pameti in Petrovcu – za vas je Petrovc maršal, vi ste le neplačani “kamnolomci” na Golem otoku.
NAPACNO TOLMACENJE:
Nova zaveza, predvsem pa relativno zabita RKC, povsem napacno tolmacita besede preroka Jezusa, ki je dejal:
“BLAGOR UBOGIM PO DUHU!”
Jezus je s tem, Judovsko, mislil na srcno kri. Duso in z njo povezanos cistost duse, skromnost, otroska nrav, nezlaganost!
Tepci pa mislijo, da gre za razum!
Petrovče, kaj pa TAM?
TAMOVI AVTOBUSI SE DANES VOZIJO V SAUDOVSKI ARABIJI, PA TUDI KUVAJTU!
Vsa industrija in inzeniring Slovenije, ko je le-ta izsla iz YU, je bila zrusena nacrtno in programirano!
TAM je tik pred bankrotom imel narocilo za veliko stevilo avtobusev za Savdijo, pa se je narocilo “izgubilo” in niti ponudbe niso dali. Posel so dobili v USA.
Mariborski TAM so poslal v stečaj. Taki stečaji so bili, ko so potem skupine iz nekdajne komunistične nomenklature potem pocen kupovale dele tovarne na rasprodajah in to z denarjem, ki so ga pred tem več let neovirano odlivali na skrivne račune. Delavce pa so medtem pognali na zavod za zaposlovanje in na ramena davkoplačevalcev.
Če ne bi Nemci leta 1941 vzdolž Pettauerstrasse pričeli graditi tovarno letalskih delov in motorjev, bi bil tam še danes tezenski gozd in ne TAM.
Tam je bil desetletja kasneje tipična socialistična tovarna, ki je proizvajale grde in nekvalitetne proizvode. Sem ter tja so sicer nategnili kakšne arapce in mezopotamce, da so odkupili del proizvodnje. Ampak LPPja jim nikdar ni uspelo nategniti. Ljubljančani so se vedno vozili z MANovimi avtobusi.
Tam je imel leta 1994 ponudbo za prevzem. Zanj so se zanimali Nemci. Seveda bi to pomenilo, da gre Tamova tehnologija v smeti. Kar pa se je našim genialcem zdelo škoda. Raje so ga poslali v stečaj.
Pozdravlja vas Wilhelm von Tegetthoff, največji vojskovodja ki ste ga slovenci kdajkoli imeli.
KAM PLJUJE SLOVENIJA:
Jansa je napovedoval, da bo konec leta 2012, ce prevzame oblast, rast gospodarstva pozitivna, prevzel, gospodarstvo pade!
Letos spomladi so napovedovali, isti, stagnacijo.
Toda padec bo vsaj 2%!
Sedaj pa se sprasujemo, kam pluje nasa Slovenija, o kateri smo pred 23 leti sanjali, da bo postala druga Svica, kot smo verjeli, preden smo stopili na samostojno pot.
Gospodarski kazalci so katastrofalni, dejstvo je, da nas danes dohitevajo drzave, ki so bile za nami tam 1990, po gospodarski razvitosti svetlobna leta (npr. Slovaska, Ceska, Estonija, Poljska, Kazhstan,…….. itd.).
Res je, delno, da so te drzave v tem obdobju po letu 1990 dosegle relativno visje stopnje gospodarske rasti zaradi slabsega izhodiscnega, startnega, polozaja, oda tudi njih je, po tem, prizadela globalna kriza, pa so se nam po stopnji razvitosti tesno priblizale oziroma nas v vecini celo debelo prehitele.
Kar je porazno je fakt, da nasih trgovinah; mednarodno poznane blagovne znamke npr. gospodinjskih aparatov (Philips, Bosch, Elektrolux, Sony itd.) nosijo oznako »Made in Poland/Czech Republic«,……… itd. Da kupujemo Egiptovski krompir, Madzarsko meso, Kitajski cesen,,,,,
Torej so se te drzave le postavile na noge, v ostri konkurenčni tekmi in privabile tuje investitorje ali pa razvile svoj koncni produkt!, Koncne izdelke, ki prinesajo denar, tehnologijo, znanje, izkušnje.
Ceška, Madzarska, Estonija, Poljska, imajo bistveno večji delez visokotehnoloskih izdelkov v izvozu kot Slovenija, takole:2 do 5-krat.
Zakaj? Kljub temu, da v Sloveniji vlagamo visoka sredstva za raziskave in razvoj (1,90 % BDP), je tehnoloska zahtevnost slovenskega izvoza sibka, nikakrsna.
Vlaganje v bazicni razvoj je nesmiselno!
Kot je nesmiselno vlaganje v kmetijstvo!
Kljucni problem pa je v sami strukturi gospodarstva!
KOT JE VIZIONARSKO REKEL GORENC, Gros, iz Kranja, ki je v parlament prinesel banane:
“Prevzeli bodo firme, pa ne vedeli, kaj z njimi poceti!”
V gospodarstvu ni vec kompletnih firm, ki bi nudile koncne produkte-sisteme.
Ni vec ljudi, ki bi se na gospodarstvo spoznali in imeli vizijo!
So samo ostareli roparji, ki mesetarijo z zemljo pod tovarnami ali pa mladi smrkavi povzpetniki, ki so naredili kak tecaj USA podjetnistva in ne locijo med zebljem in vijakom!
Samo se teorije o gospodarstvu in gola borba za prezivetje!
Niso vezivo med razvojem in aplikacijo – raziskovalci in strokovnjaki, ki raziskujejo, razvijajo in prenašajo dognanja med obema sferama.
Vezivo so ljudje, ki produkte na svetovnih trgih nudijo in odpirajo vrata-lobisti!
Absorpcijske sposobnosti podjetij povezati in prevzeti koncept, razvoj, trzenje, pa je na nuli!
Delež raziskovalcev, tako kazejo kazalci, v gospodarstvu se je v zadnjih letih povečal na 44 %, njihov rezultat pa se je v primerjavi z stanjem v YU zmanjsal za 1000 %!!!!!!!!!!!!!!!!
Kako motivirati mlade, da bodo studirali tehniko, da bodo studij pridno in hitro zakljucili, ne pa vlekli dokler se da, da bo studij, sploh kvaliteten ?
1. Polovico, najmanj, profesorjev pometati na cesto!
2. Uvesti drzavne stipendije za tehnicen studij in ukiniti vse podpore za studij na FDV
3. Visokosolske institucije morajo začeti spremljati poklicne poti svojih diplomantov in doktorandov, saj je spremljanje zaposlovanja pomemben pokazatelj potreb na trgu dela.
4. Znova postaviti na noge podjetja tipa SMELT, TAM, LITOSTROJ, ……Kjer bodo mladi videli perspektivo svojega ucenja.
Tako pa je namesto zdrave konkurence je prislo do nastanka mnozice druzboslovnih fakultet, ki so leglo bebavih in lenih.
Ob njih pa pescice naravoslovnih sol, ki so ze, dvomljivega slovesa.
Razumljivo je, da vsi mladi ne bodo primerni za raziskovalce in razvojnike, inzenirje in lobiste. Prevzeti je treba, ponovno, Hitlerjev model, kjer se locitev opravi po koncani osnovni soli, kjer se stimulira tako vajenca, kot gimnazijca, kot studenta, seveda, ki delajo!
Ostali pa lopata in kramp!
Kulturne, filozofija, kmetijstvo naj gredo na trg!
Ravno tako je javno financiranje solnin mladim in financna pomoc, ki so je delezni tako redni kot izredni studentje, v sedanjem sistemu premalo vezana na uspesnost posameznika pri opravljanju njegovih obveznosti, premalo vezana in premalo restriktivna.
Visjo dodano vrednost prinasajo samo koncni izdelki, sistemi in storitve. Za doseganje visje dodane vrednosti v gospodarstvu pa niso pomembne bazicne raziskave (IJS), temvec aplikativni razvoj v podjetju in garaski lobisti.
Mi pa smo lobizem spravili na nivo kriminala.
Mi pa smo podjetja, ki so nudila komplet inzeniring do gradnje, unicili.
Mi pa smo tehnicne sole in fakultete degradirali.
@Wilhelm von Tegetthoff: Nemci so se res zanimali za nakup TAM-a, toda izkljucno zaradi zracno hlajenih motorjev, ki jih je TAM imel in ki jih je zahtevala Savdija pri narocilu avtobusev! Nemci bi TAM prevzeli, in dalje delali tocno take motorje z novim designom avtobusev!
Pa je SLO lastnik raje TAM unicil!
@PETROVČE, tisto o TAM-u in Savdski Arabiji pa je spet zraslo na tvojem zevniku.
Če bedak ničesar ne ve, je bolje da molči. Sicer se samo blamira. Ali hočeš podatke, s katerimi avtobusi se vozijo Arabci?
Se ne splača, ker si preprimitiven. Ti še Bosancev ne moreš več nategovati s tvojo pametjo. Niti ciganov. Vsi so te prerasli.
Jasno, PRAGMATICNI in prakticni Nemci, po tvoje, bi TAM kupovali samo zaradi ljubezni do Maribora, kupovali bi staro zelezo za zlato, ker ljubijo Slovence!
Narocilo je bilo in o tem lahko kdo drug, lahko samo s kom drugim, s teboj, ki premores tako primitiven besedni obseg in tako bebavo gledanje na zgodovino in tako neizobrazen kontekst, sem zakljucil
DVOJKA-MASTER RESET!
@Wilhelm von Tegetthoff
…je bil German!…naš največji vojskovodja je bil….
Na 3606. po stvorenju svita vladaše slovinskim državam kralj Bradilio, Slovinac, koji ima žestok rat s Filipom, kraljem od Macedonie, koga Bradilio
dobi i pod harač podloži [32]
Petrovc, ali naj ti pomagam? Kaj kupujejo Savdijci? Odgovor: Ankai. A ti o tem nič ne veš, imaš pač kurjo pamet.
Kdo Ankai izdeluje pa sam poišči. Nemci ne in Slovenci tudi ne.
SAMO PRJATLOM, RAZUMNIM, SRCNIM:
Tu nek posran desnicarski butec trdi, da bi Nemci iz ljubezni redili pol Slovenije!
Pragmaticni Nemci so v TAM, YU tovarni, katerega vojaski kamioni so bili izjemno kvalitetni, videli samo vrata za prodor v Arabijo!
Nemci so celo z Gorbacovom trgovali in mu dali kakih 100 miljard DM, da je porusil Berlinski zid, sicer bi 1990 Moskva crknila od lakote!
Kredit, ki je zanj najprej prosil Gorbacov USA na to GB, pa dobil figo!
In se je masceval, porusil zid!
Nemci, ki so celo Peterleta izsilili, da je kupil tisti kurcev radar SIEMENSA, za priznanje Slovenije!
Zalostno je, da pljuvamo po svoji zgodovini! Ali pa ta zgodovina ni zgodovina nas vseh in so eni se vedno gastarbajterji!
@PETROVČE, počasi da se ne razpočiš. Pljuješ samo ti s tvojim neznanjem. Tako si bedast, da se ti še kure smejejo, bedače jedno.
VSAK TELE MA SVOJ VESELE, VSAK BK MA SVOJ STRK!
PROSIM, ZA VERODOSTOJNOST, NAVEDI SOLE, KI SI JIH, USPESNO, ZAKLJUCIL IN NAVEDI, KAJ SI V ZIVLJENJU, DELAL!
Bečelice;
zadale ste si neverjetno nabirko skupkov, izbezanih izpod kupov prevrnjeniega kamenja, ki se primerja le s kupom prelaganega kamenja zlorabljenih in zavrženih, na Golem otoku.
Predlagam, da si za okrasitev panjev izberete lepše podobe, kakršne že poznate izpod ustvarjalnih naivnih rok slovenskega ljudskega rokodelca ali celo slovenskega nadarjenega umetnika, ki črpa navdih za svoja prekrasna dela tudi iz vašega življenja.
Hvala vam, ostanite zdrave in brenčoče v čarobnih odrešilnih vibracijah.
TAM je svoje zračno-hlajene motorje proizvajal po licenci KHD (Klockner-Humboldt-Deutz). Nekdo ki na teh straneh vse ve, nas prepričuje, da so Nemci nujno potrebovali taiste motorje za prodor v kamel-trajbarske države. Res zanimiva logika, po kateri naj bi Nemci kupovali od nas tehnologijo ki je bila njihova last.
Tudi vojaški kamioni Tam 110/150 niso bili izjemno kvalitetni. Bili so slabo narejeni, nekvalitetni in neuporabni. Njihova tehnologija je bila licencirana in prekopirana iz vseh vetrov, a to je že zgodba za tehnične portale.
Žalostno je, da ne poznamo lastne zgodovine. Ni izjemna, je pa naša.
Če bi TAM leta 1994 prodali Nemcem magari za le en cent, bi danes imeli najmanj 5000 kvalitetnih delovnih mest in Maribor danes ne bi bil mesto klošarjev, desperadosov in razbijačev.
@Petrovc
da boš vedel proti komu se boriš:
thought == anakonda == imbecilni idiot
JEBONJA=Wilhelm von Tegetthoff =ANAKONDA=thought=golob na strehi= vrabev na veji=……………………………………………………………………
PONOVNO TE SPRASUJEM, KAJ SI PO IZOBRAZBI IN KJE SI DELAL IN KAJ SI DELAL VSE ZIVLJENJE!
JEBONJA-IMPOTENTNI=> tudi licencni lastnik atomske bombe so Nemci, delajo pa jo Iranci!
Nemci so imeli v proizvodnji vodno hlajene motorje!!!!
Kamel-trajbarski Kuvajt, Daudova Arabija,….. daj bog, da bi bila SLO kdaj kameltrajberska, pa brez idiotov desnicarskih jurisnikov oddelka SA!
Hitler je za SA oddelke imel zelo dobro resitev-noc dolgih nozev!
Kako je lahko nek izdelek: ” ne izjemno kvaliteten,… slab,…staro zelezo,…zanic,…neuporaben !??????”
TAM0ove kamione je uporabljala YU armada. Vprasati bo treba kakega voznika, kako je bil zadovoljen, ne pa schwabskega kelnarja!
Tudi Japonci in Rusi in J. Korejci, kopirajo tehnologije! Pa jim dobro gre! Ruski Kalasnikov je kopija Hitlerjevega avtomata z risalnih miz!
Po Nemskem programu bi v TAM delalo najvec 1000 delavcev!
Kaj reče NOREC PETROUC?
Odgovor: Jaz nisem nor, vsi ostali zemljani so nori.
Tako je to s Petroucem. Od drugih zahteva šolska spričevala, ki jih sam nima.
TREM RJAVOSRAJCNIKOM!
Jebonja+Mefonja+bebonja!
31.06 praznujete neko obletnico!
Upam, to, da ni bilo zadnjic!
JEBONJA-BEBONJA-THOUGHT-WILHEIM….:
Povej nam, odkrito, se vedno spis in zivis v kleti, pod cesto, med vrecami semenskega krompirja in zalogami pasje hrane, na dveh metrih na kvadrat????
Medtem ko v pritlicju kraljujeta dva psa in pet mack, v prvem nadstropju pa zena!
BOGI, tudi meni bi se zavrtelo!
Spoštovana Nisemon,
res bi bilo uporabljanje slik stvorov in golazni neprimerno kot motiv za panjske končnice. Naredil sem slabo primerjavo.
To bo spisek tistih, ki jih bomo na hitro polovili, ko se zvezde prav razpostavijo in bomo dobili Božji znak. Nekje sem pred dnevi zapisal, da bi jih tisoč zlahka našlo prostor v kakem globokem jašku opuščenega rudnika. Žirovski vrh bi bil vreden razmisleka. Seveda bi jim uredili v jašku bivališča, katerih udobje bi ne zaostajalo za bunkerjem v Gotenici, ki so ga nemški vojni ujetniki gradili do zgodnjih 60. let za Mačka in njegove. Tudi hrane in pijače bi jim pustili v izobilju. Za branje pa dela De Sada in vsak dan popoldne eno uro luč, da bi mogli šteti dneve.
Tam bi bili blizu svojemu maliku satanu in bi se lahko cele dneve onegavili. In da ne pozabim, POP in RTV SLO bi lahko gledali cele dneve.
Do konca oprani FDV-jevci, tem več ni pomoči. Ti bi plačali še čuka, da bi na Kubi lahko dementnemu Castru peli revolucionarne pesmi. Kar je do konca sprano, to ne potegne ven niti lobotomija.
hahahahHHAAHAHahah..res je bila titova juga krasna država hahahah,…kako to, da je crknila kot stekla podgana, pa niti 50 let ni dočakala, kar je za vsako , še tako obupno državo, nič….hahahaha..titova juga je imela temelje v laži , sovraštvu, mafiji, pobojih in predvsem NESTRPNOSTI zato ni imela NOBENE možnosti, da preživi, živela je dokler jo je balkanska zverinska komunistična mafijska titova ni POPOLNOMA izčrpala , izropala in predvsem posejala z vsemi mogočimi NESTRPNOSTMI..sledil je KONEC…drugih opcij ni bilo, kajti ,da balkanske rdeče svinje ostanejo pri koritu so pripravljene NA VSE….hahahahah……naivne in opranoglave balkanske rdeče svinje pa še sedaj sanjajo in imajo v možganih LAŽNIVO jugo, tako kot je v RESNICI NI NIKOLI BILO, le v propagandi med balkanskimi rdečimi svinjami…..hahahahahahah……komunistična juga je bila zgodovinski izrodek, historični in notorični krvavo rdeči SPLAV, ki ga pa komunistična balkanska rdeče-svinjska VEDNO mafijska elita , ni še prebolela, posebno tista rojena med leti 1920 in 1960.
Zgodovina je povedala svoje, domobranci in jugići so ISTI…..isti kot nacisti in komunisti…….hahahahahahahahaha
@PETROFC, preberi prispevek od vsi strpni ob 18:20. Pa bo šla tvoja teorija in pamet v kanto za smeti, kamor tudi spadata. Tele neumno.
OH, MOJ @thougt (BEBONJA);
Ja, vidis, prisevke @vsi strpni, pa razmes tudi ti!
Problem, majhen, pa je vendarle @vsi strpni ne mara domobrancev, kaj bo rekel tvoj ata!?
Bečelice;
ravno nasprotno, prav nič niso shrljivi in prav povsod v javnosti razobešenim jim je mesto. Na vsakem koraku, vsakem displaju- v avtobusih, zgradbah itn., saj nas vsakodnevno spremljajo; tako ali drugače so zažrti in prisotni v našem javnem in zasebnem življenju. Če ne drugače, nas posiljujejo virtualno, dan za dnem, zadnje čase vedno novi obrazi, neznano od kod in kdaj.
Ne izpustijo nas in naše pozornosti niti za trenutek. Povsem si zaslužijo še večjo pozornost in na več krajih.Zakaj bi jim jo oporekali!
Še v tej njihovi silni potrebi po njihovem razkazovanju, vzbujanju naše dodatne pozornosti, ji res lahko ustrežemo.
Ne bomo jim tega odrekli, še več, velikodušno jim moramo pomagati, da bo njihova narcisoidna patologija po občudovanju javnosti zadovoljena.
Zadovoljivo zadovoljevana na vseh mestih, kjer bodo imeli nemalo priložnosti biti opazovani, občudovani. Tega jim res ne smemo odreči.
Ne smemo pa jih nameščati na slovenske panjske končnice- simbol slovenstva. Tam bi se počutili neprijetno in verjetno bi se prehitro odstranjevali s prizorišč. Tudi brenčanje jim dela težo.
Torej naj bodo, kjer se najbolje počutijo, v soju umetne svetlobe, umetne slave.
Moč čebel zanje ni zdravilen.
Slovenci imamo svoj muzej voščenih lutk. Živih lutk.
Edinstven v svetovnem merilu. Žive lutke, ki so si same napravile svoj muzej. Že za časa življenja. Živijo življenje živih lutk, ki so sprogramirane
za življenje živih lutk.
Tako jim kak drug prostor niti ne bi ustrezal.
Karma.
VSI STRPNI je naspidiran.Borussia je pušila.Slavili so južni Bayuwari.Nemški balkanci.
Hahahhahahahahahhahhahhaaaahahhahhahhahhahhahahahhahahhahahhaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa
NEOSTIK , a ti veš kakšna je razlika med mandžukićem in subotićem?….hahahahahah…..nemci so zmagali in to je Ok……hahahahahhah
Na dan, ko so eni romali v Kumrovec, menda na seminar o kritični misli, in že prav patetično vlekli iz naftalina t.i. dan mladosti in se kuneli drugu Titu, so, kako ironično, najbolj slavili….. Nemci. In skupaj z njimi vsi ljubitelji kvalitetnega fuzbala. Pardon, Fußballa. Z veliko začetnico!
In nemški finale ne bi mogel biti hujši udarec za vseevropske komuniste, ki tako patetično tulijo proti varčevanju. Hja, nemška zakonodaja svojim klubom zapoveduje vzdržno poslovanje (zapraviš lahko le toliko, kot zaslužiš) in hkrati onemogoča, da bi klubi postali igračke raznih bogatašev ter pralnice njihovih petro dolarjev. Z drugimi besedami, klubi lahko rastejo izključno organsko. In ravno letos lahko bolj kot kadarkoli doslej opazujemo veliko zmago te nemške gospodarne, če že ne ravno šparovne miselnosti. Ne le v gospodarskih bilancah, kjer gre Nemčiji dobro kot še nikoli, tudi na nogometnih zelenicah ni bilo čisto nič drugače! Zmagovalec Bayern je izgubil le dvakrat, prvič proti Belorusom, pa še to jeseni, ko so veliki klubi še daleč od načrtovane pomladne forme, na poti do finala je na drobno sesekljal inštitucijo, kot je Juventus, dobesedno ponižal je katalonski narodni ponos, tako, da so še sami Katalonci športno priznali, kdo je bil vsaj dva razreda boljši, da tistih nekaj sumljivih golov nikakor ni bilo odločilnih, ker bi sicer že naslednjo minuto pokasirali 100% regularne, in da bi tudi pravi Messi težko pričaral kaj več kot časten gol ali dva. Edini poraz v izločilnem delu so doživeli, pa še to takrat, ko je dvoboj bil odločen že po prvi tekmi, proti Arsenalu, ki, kako zanimivo, ravno tako stavi na nemško vzdržno poslovno filozofijo in lepo služi z brušenjem mladih talentov za nadaljnjo preprodajo.
Še impozantnejša je pot westfalskih “Prusov” do finala, ki so prvo tekmo izgubili šele v drugi polfinalni tekmi, pa še takrat je bilo že vse odločeno na prvi tekmi. V anale bo šel njihov epski preobrat proti malaškim milijonarjem, že res, da se bo morda kdo obregnil ob sumljiv odločilni gol, hkrati pa bo moral priznati, da bi morali, če špansko-argentinski golman ne bi dobesedno čudežno rešil nekaj strelov, morali že dosti prej zabiti petardo. In potem prva tekma proti velikemu Realu, kjer so CR7 & co. doživeli epsko ponižanje, povrhu še proti “podeželskemu” klubu, kako je nemško – poljski vlak (ha, evrokomunisti, dvoje “neoliberalnih” gospodarstev, ki sodita med zmagovalce krize!) neovirano drvel sem in tja med navrtano obrambo in rešetal mrežo nemočnega madridskega vratarja.
In potem finale, ki ga lahko mirno razglasimo za najboljšega po dolgem času, verjetno vse od tistega epskega 1999, ko je ManUtd v zadnjih minutah zrežiral neverjeten preobrat ravno proti “Bavarcem”. Šlo je res za pravi festival nogometa, odprta igra, brez bunkerjev, brez zavlačevanj, brez nešportnih potez, obilo lepih akcij in strelov, vratarske bravure… Še največja nevarnost za zakinkanje je tako bila med odmorom. Marsikak nevtralen navijač bi kar pri priči podpisal, da se ob letu osorej vnovič srečata ista nasprotnika. Kakšno popolno nasprotje v primeri s finalom pred natanko desetletjem, ko sta italijanska finalista z mučenjem žoge dobesedno oskrunila manchestersko “gledališče sanj”. Mnogi smo takrat obupali že po nekaj minutah in se vrnili ob predvidenem času za izvajanje enajstmetrovk…
Vse skupaj je pokvarila le ena skrajno rasistična opazka nekega ultranacističnega gnoja, ki si niti ne zasluži biti imenovan in pričakovano ni bil zmožen sprocesirati sporočila “No to racism!”, ki se je pojavljalo na panojih ob igrišču. Na Čivkalu je pripomnil nekaj v stilu “pha, kakšen nemški finale, če so gole zabili Hrvat, Turek in Nizozemec”. Pizdek očitno sploh ne ve, da le res izjemoma Maradona ali Messi sama predriblata celo nasprotno moštvo, sicer pa je nogomet kolektivna igra, da se moštvo vsaj na začetku sestoji iz 11 igralcev, da je vsak gol kot tudi končni rezultat plod njihovega timskega dela. Obenem je dokazal svojo izvrstno “razgledanost”. Tisti “Turek” je namreč rojen v Nemčiji (v nogometnem Gelsenkirchnu), vse življenje živi v Nemčiji, kakopak ima že od rojstva nemški Reisepass, doslej je igral le za nemške klube in v Turčijo morda skoči le na obisk k morebitnim sorodnikom oz. se namočit v Egejsko morje. Še več, ta “Turek” ponosno nosi tudi dres Elfa in tale rasistična svinja bi se tu nedvomno lahko še kaj naučila o patriotizmu.
Glede pripombe o ostalih dveh strelcih pa samo tole, čeprav pizdek itak ne bo skontal. Nemci so že davno na smetišče zgodovine zabrisali vse pojavne oblike komunizma, tako svastičarskega kot tudi srpokladivarskega in nihče ni nikoli romal niti v Braunau ob Innu niti v Honeckerjev rodni Neunkirchen! In danes je Nemčija izredno odprta družba, kjer je dobrodošel vsak, ki zna ponuditi kakšno uporabno znanje. Na žalost tega pizdeka, verjetno ga pa ravno to žuli!, Nemci ne iščejo “strokovnjakov” za marksizem ali papagajsko ponavljanje lukšičizmov. Zato pa so samo lani izrekli “willkommen” kakšnemu milijonu strojnikov, štromarjev, računalničarjev, kemikov, zdravnikov…. med njimi je tudi precej Slovencev, ki jim je po Mišičevih pingvinizmih in Mašinih krogcih dokončno dopizdilo. Da niti ne omenjamo nemarno zavrženih primerkov, kot pred časom Robert Lešnik. Komunistična oblikovalska “stroka” ga je kar trikrat zapovrstjo odpravila kot “netalentiranega”, no, danes tem taistim “strokovnjakom” zagotovo nič ne smrdi vožnja v “Lešnikovem” Passatu oz. sedaj merđotih. OK, nazaj k stvari, ker je v nedemokratičnem kapitalizmu tudi Bundesliga dober biznis, so že od nekdaj, tudi v času nacionalnih kvot, bili iskani tudi dobri žogobrcarji in zakaj bi bilo danes kaj drugače??? Tudi Oblak (Schalke, Bayern) in Katanec (Stuttgart) bosta potrdila, da sta tam preživela nepozabna leta in da ju nihče, v nasprotju s tem pizdekom, ni ozmerjal s “partizanoma”.
https://twitter.com/pengovsky/status/338392403964723200
prijatelji, prihodnost je ČRNA, če se vi strinjate ali ne……hahahahahahHAHAHAhaha
Kako je lahko prihodnost crna, ko pa je komunizem crknil?
WTF???V življenju nisem prebral tako dolgega članka o vplivu gama žarkov na rast rumenih marjetic.
Hahahhahahhahahhahhahahahhahahahahhahhahhahaahahahhahaaaahaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kumrofška šola je dodobra vplivala tudi na Neostika. Ter seveda neostik ter druge droge od OŠ naprej, seveda.
Petrovc vsaka ti čast.Vsak tvoj komentar sem z zanimanjem in veseljem prebral.
@ (poiuztrewq, Wilhelm von Tegetthoff , thought,……)
Ta konec tedna te je pa tvoja baba prekomerno flodrala z pomivalko okoli kepe!
Ne vem zakaj nisi ostal v Detchandu, ko tu vse tako svrazis!
banda ciganska smrdljiva kakšne bedarije pišete!
kaj vas boli kurac kaj komu sede in kam se kdo odločiti iti ?!?!
VSAK SE JE ZA IZLET ODLOČIL SAM!!
NOBENEGA NISO ZANJ PRISILILI S PIŠTOLO!
IN ZA IZLET JE PLAČAL! A je kakšna golazen iz NSija dala kaj zraven?!
In naj vas še tako bolj prekleto peče golazen desničarsko, JA, še vedno nas je konkretno VEČ tistih, ki se spominjamo lepih časov nekdanje YU, njenega vodja in zapomnite si nekaj: vsi tisti ki nas je VEČ bomo to nosili vedno v srcu in vtrli v srce tudi našim potomcem!
Vas pa je čedalje manj, to smo videli pri primerjavi vaših domoljubnih pesmih v Kočevju ko vas je prišlo 1000 in pri Partizanskih v Stožicah ko nas je bilo 15.000! Prav tako se je lansko leto videlo koliko ljudi je prišlo na dan NOB v Ljubljano na Kongresca (rekordno število! pa lahko nekateri še bolj pišete da ”komunajzerji” izumirajo, čudežno jih je vse več!).
Zapomnite si: v takem dreku kot smo sedaj ko nas obvlada zda in eu, nismo bili še NIKOLI ! Nekateri nimajo več za jesti, brezposelnih je 125.000, firme so na kolenih, top zdravstvo in šolstvo pa si bodo vsak čas lahko privoščili le še ljudje z debelo denarnico! TO vam je pa kapitalizem ki ste si ga tako želeli!
In če se še malo pohecam, kaj bi danes rekel druže TITO:
”Aha, pravite, da ste propadli, ker sem vas jaz zadolžil? v mojem vladanju je bila cela Jugoslavija zadolžena za 10 milijard dolarjev. Iz tega denarja sem vam zgradil skoraj vse kar danes vidite okoli sebe. Od tega ste ŽIVELI. Danes pa je samo Slovenija zadolžena skoraj za 200 milijard. Kaj pa ste dobili od TEGA denarja?”
pa lahko noč!
Ne vse, Petrovc, ne vse. Samo en idiot je, ki ga ne morem trpeti. Zaradi nejgove primitivnosti. To pa si ti, Petrouc.
Ne mešaj jabolk in hruške.
Vem, da moje opozorilo ne bo nič pomagalo, ker si pretup, da bi kaj razumel.
hm, 2013 let po tem ko se je rodil in 1980 pet potem ko je umrl en drug vodja, čigar ideologija je odgovorna za milijarde umorjenih, zredirane civilizacije (Inke, Maji in še in še) njegovi sledilci še zmer nekaznovano proslavljajo njegov rojstni dan,ne sam v Betlehemu, ampak po celem svetu. In ker sem demokrat, se veselim z njimi in jim ne zamerim. kajti nji je kraljestvo nebeško in bogi tega niso krivi
Sem prepričan, da so bili v Kumrovcu samo in izključno priviligiranci v prejšnjem in tudi današnjem sistemu (člani ZKS – Zveze Komunistov Slovenije). Ti ubogi študentje iz FDV-ja se pa niti zavedajo ne kaj počnejo. Mora biti žalostno, če si tako mlad in tako butast, da ti stare komunajerske mumije perejo glavo z po vsem svetu zdavnaj zavrženimi idiotizmi! Kreteni z titovkami in rdečo zvezdo naj gredo v S. Korejo, Kubo ali na Kitajsko, nas pa naj pustijo pri miru. Ti kreteni z zvezdami na kapah bi v normalnih državah bili opredeljeni kot izdajalci svojega naroda! To je tako, kot da bi za Hitlerjev rojstni dan paradirali v SS uniformah s klukastim križem na rokavih in zastavah! Vsem preveriti identiteto in jih ustrezno sankcionirati! (Veleizdaja lastnega naroda)! Vojaki z rdečo zvezdo na čeladah so streljali na nas! Letala z rdečo zvezdo na krilih so nas bombardirala in raketirala! Proti rdeči zvezdi smo se namreč borili, danes pa ti kreteni poveličujejo naj bolj zločinski sistem v zgodovini človeštva!!!
Pet let po drugi s.vojni so kumrofške fanatike z ruticami naložili na vlake in jih odložili na golem otoku ? Tam so se tisoči scvrli na vročem soncu,ter še zadnjič v življenju zapeli ,tito stalinov vajenec je, naše sonce ?
Meni pa nikoli ni bilo jasno, kdo je tisoče slovenskih hostarjev prehranil, ko so se štiri leta bojevali v gozdovih. So kradli, kakor to delajo tudi danes? Jih je hranilo delovno in pridno ljudstvo, kakor to počne danes, da lahko bluzijo po Kumrovcu in obujajo nestrpnost? Jim zadnja vojna svetovnih razsežnosti in balkanski ples smrti ni bilo dovolj? Kako dolgo bodo hostarji še med nami, saj so vendar vsi že 90- letniki? Kako dolgo bo neumen narod še pil njihov strup? Mogoče bi se tudi demokratične stranke v tem smislu morale malce zresniti in začeti na trdni osnovi…
http://home.amis.net/marijank/dok/S-Titom-kabinet.pdf
Mal izobraževanja predvsem za mlajše, ki so danes napumpani z vse sorte klerikalno_fašistično razlago pretekle zgodovine.
@Demokrat
Kar en neumen vpraša, 100 brihtnih ne bo odgovorilo.
So kdaj slišal za področne odbore OF Slovenije ?
Nisi ?
Seveda ne, kdo bo pa kretena tvoje sorte razsvetlil v cerkvi tega ne povedo.
In kot zanimivost, prtežni del so jih vodili krščanski socialisti.
Do sramotne dolomitske izjave, kjer si je partija podredila NOB.
No tile odbori so skrbeli tudi za prehranjevanje partizanov, medtem ko so si Frančki domobrančki greli riti na toplem in žebrali svetopisemske neumnosti.
Veselimo se če so šli. Še večja bi bila radost, če bi tam tudi ostali.
Hahahaha
My brother recommended I might like this web site. He was once entirely
right. This put up truly made my day. You cann’t believe just how so much time I had spent for this information!
Thanks!
Visit my page hack farm heroes saga
I think this is among the most vital information for me.
And i’m glad reading your article. But wanna remark on some
general things, The web site style is great, the articles is really great
: D. Good job, cheers
Here is my blog post: metal gear solid ground zeroes
Hi there, I would like to subscribe for this website to obtain most
recent updates, thus where can i do it please help out.
Also visit my weblog – samurai siege hack
Hurrah, that’s what I was looking for, what a data!
existing here at this webpage, thanks admin of this site.