Politikis na Facebooku   Politikis na Twitterju
Politikis na Facebooku Politikis na Twitterju Politikis
Vroče vsebine

Atletico Madrid – Real Madrid 2:1 (2:1). Real drugi finalist lige prvakov.

Objavil 10. 05. 2017 pod kategorijo ŠPORT. Spremljajte odzive na ta post cez RSS 2.0. Lahko komentirate ali pustite trackback v zvezi s tem vnosom

Nogometaši madridskega Reala so drugi finalisti lige prvakov, potem ko so na povratni polfinalni tekmi na gostovanju pri mestnem tekmecu Atleticu izgubili z 1:2 (1:2). Na prvi tekmi je Real zmagal s 3:0. V finalu se bo meril z Juventusom, ki je v torek s skupnim izidom 4:1 izločil Monaco.

Za Atletico sta danes zadela Saul Niguez v 12. in Antoine Griezmann, ki je v 15. minuti unovčil enajstmetrovko, za Real pa je bil uspešen Isco v 42. minuti. (sta)

Deli z drugimi:Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Email this to someone